Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гарнитури (проблем с Рейндж Ровър)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гарнитури (проблем с Рейндж Ровър)

    покарах Ровера няколко дена и взе да пърпори двигатела, отворих капака и според мен духа от някоя гарнитура, кажете от къде нови и какъв може да е проблема

  • #2
    Какво имаш предвид под 'пърпори'? Гарнитури (колектори и подобни) - пробвай ауто плюс.

    Коментар


    • #3
      Иди някъде на завет, дигни капака, почакай да спре вентилатора и виж с една свещ или там със запалката от къде духа.
      Ако не намериш гарнитура се обади на 0898-67-36-18 или 16, "Странджа"92. Те ще ти направят.

      Коментар


      • #4
        някъде около капаците на клапаните, не знам дали така се казват, с терминологията не съм много добре

        Коментар


        • #5
          за чугунени радиатори сигурно правят страшни гарнитури .защо вместо за някакви разумни кинти не се вземе нова оригинална гарнитура ,а да се губи време за правене и пр?Ако става дума за гърнета съм съгласен,оригиналните са на нечовешки цени,а тукашните все три години издържат.
          В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

          Коментар


          • #6
            А де да знам кво и изобщо дали има в магазина.
            Тия са някви мотоциклетни маниаци. Веднъж говорихме, разглеждах кво правят, всичко изглежда правилно. Като им казах защо се интересувам, заявиха разбиране. Да не са луди после да ги сгазят стадо побеснели джипове.

            Коментар


            • #7
              абе за гарнитури на "кюнците" няма значение какви са! То оригинално в БГ има ли нещо?
              Аз даже си ги права сам от азбест!
              4ао
              Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

              Коментар


              • #8
                Двигателя с турбо ли е или без? Има голямо значение.
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от DINI
                  абе за гарнитури на "кюнците" няма значение какви са! То оригинално в БГ има ли нещо?
                  Аз даже си ги права сам от азбест!
                  4ао
                  Стига бе.........от азбест
                  В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                  Коментар


                  • #10
                    Ти внимавай като го режеш тоя азбест, че си е чист рак на белия дроб.

                    Коментар


                    • #11
                      Абсолютно, затова спряха да го слагат ив във феродото...уж...
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #12
                        Ми ти да не мислиш че разните кингирити-клингирити са нещо друго? Смлян азбест, цапардосан с парна преса да се калиброва по дебелина и айде, ръси тука двесте кинта за шайбичката мъжки!
                        Които нямат метални гривнички около разни отвори, изобщо се правят най-добре с чука и разни съчми от грамадни лагери.

                        Коментар


                        • #13
                          аз вече неги правя от азбест защото няма от каде да си го купа! Сега има един заместител от него ги режа! Пак е като азбеста и уж не е отровен! Иначе имам азбест на въже останал ми е малко още от комунизма, баща ми е купувал на времето за няква печка! Та за повечето качествени (японски) автомобили където е издълбан отвор, в който се полага гарнитурката слагам въженцето и когато изгният гърнетата тогава сменям и лентата , а дотогава няма никъкви проблеми!
                          4ао
                          Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                          Коментар


                          • #14
                            И го дишаш, дишаш... мани, не си е работа.
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #15
                              ми на мотора е неприятен шумът пък и него дишам! То несе вдига ни най-малко пепел особено когато го понавлажниш! Аз с толко пепел вреден съм се поразявал, че един азбест... Нали неискате да живеем вечно бре?
                              4ао
                              Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X