Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Програмата на клуб УАЗ за 2008 година

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Програмата на клуб УАЗ за 2008 година

    Ето работната програма на клуб УАЗ за 2008 година:

    4-6 април - Частно мероприятие - рожден ден

    26-27април - Ждрелото на Ерма обиколка на Трънския Балкан през връх Руй - (труден преход, за подготвени автомобили) Със записване, лагер на открито.

    1-4 май - Пещерен събор на Карлуково разходка из най-големия карстов район с пресичане по черно ~25-30км. до кремъчният канйон на Реселец и разглеждането му - Съз записване, лагер на открито.

    24-25 май - Преход през билото на Стара планина Лакатник - Враца. Уикенд в района на хижа Леденика с деца но по неизвестнен път при всички положения с драскане на колите и не за паркетници (яздене на коне разглеждане на пещерата Леденика). Посещение на пещерата Божият мост при село Лиляче връщане по асфалт. - Със записване, лагер на открито.

    8 юни-15 юни - Частно мероприятие в Албания

    15-22 юни - Разходка до Драма-Гърция, където ще се проведе Балкански пещерен събор. Спане лагер палатки разглеждане на пещери подходящи за посетители и разходки в планината. Със записване

    22 юни-30 юли - Частни мероприятия по морето

    1-10 август - Северна българия - Хълмиста Дунавска равнина - Тръгване от Петрохан - При Бързия вървим по черно Враца - Монтана - Лом - Бяла Слатина, Кнежа, Свищов, Плевен. С пресичане на речните долини (ждрела) (не на бърз Крол) на Цибрица, Огоста, Скът, Искър, Вит, Осъм - по-подробно с колегите от севера.

    5-7 септември - Национален офроуд събор 2008!

    21 септември - 11 октомври - Експедиция с покани
    Последно редактирано от Венцислав Петров; 18-02-08, 11:39.
    Show must go on!
    LZ1VES

  • #2
    До: Програмата на клуб УАЗ за 2008 година

    Допълнително включено важно мероприятие в програмата на клуб УАЗ

    1-6 Май Експедиция до другата България - гр. Измаил
    Информация по темата тук
    Show must go on!
    LZ1VES

    Коментар


    • #3
      До: Програмата на клуб УАЗ за 2008 година

      Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение

      1-10 август - Северна българия - Хълмиста Дунавска равнина - Тръгване от Петрохан - При Бързия вървим по черно Враца - Монтана - Лом - Бяла Слатина, Кнежа, Свищов, Плевен. С пресичане на речните долини (ждрела) (не на бърз Крол) на Цибрица, Огоста, Скът, Искър, Вит, Осъм - по-подробно с колегите от севера.
      Незнам дали ми е работа да коментирам, но хълмистата Дунавска равнина е по на изток. В описания район може да очаквате предимно такъв ланшафт.



      Снимката е правена до село Златия, между "ждрелата" на Цибрица и Огоста. Все пак, ако мога да помогна с нещо в организацията съм насреща.
      “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
      Walter Rohrl
      GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

      Коментар


      • #4
        До: Програмата на клуб УАЗ за 2008 година

        Колега Огоста почва от Ком. Ще сме благодарни за помощ като му дойде времето.

        Коментар


        • #5
          До: Програмата на клуб УАЗ за 2008 година

          Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
          Допълнително включено важно мероприятие в програмата на клуб УАЗ

          1-6 Май Експедиция до другата България - гр. Измаил
          Информация по темата тук

          Ще се опитам да се организирам и аз. Пиша тук защото още не съм 100 сигурен.
          LZ1VMH

          Коментар


          • #6
            До: Програмата на клуб УАЗ за 2008 година

            Ето една много важна инициатива от подфорума за екология:

            Язовир Въча-почистване

            Добре ще е всички членове на форума да се включим и помогнем за изваждането на боклука.
            Show must go on!
            LZ1VES

            Коментар


            • #7
              До: Програмата на клуб УАЗ за 2008 година

              Колеги, който има възможност нека дойде на акцията за почистване на Въча

              Ще са необходими повече хора!
              Show must go on!
              LZ1VES

              Коментар


              • #8
                До: Програмата на клуб УАЗ за 2008 година

                Колеги, наближава събора на OFFRoad-Bulgaria.com

                Дайте предложения как да се представят всички УАЗоводи на събора.

                Има място, нека покажем най-хубавите УАЗки да ги видят всички.

                Имаме предвидени награди за конкурс УАЗ - за най-хубав и поддържан автомобил.
                Show must go on!
                LZ1VES

                Коментар


                • #9
                  До: Програмата на клуб УАЗ за 2008 година

                  Ето много добро предложение на Gere:

                  На 15-16 ноември организираме разходка до Леденика.
                  Като гледам в програмата на Клуб УАЗ за 2008 има такова мероприятие така че можем да го изпълним с малко закъснение.
                  "Преход през билото на Стара планина Лакатник - Враца. Уикенд в района на хижа Леденика с деца но по неизвестнен път при всички положения, яздене на коне разглеждане на пещерата Леденика). Посещение на пещерата Божият мост при село Лиляче връщане по асфалт."

                  Ето темата за разходката.
                  Show must go on!
                  LZ1VES

                  Коментар


                  • #10
                    До: Програмата на клуб УАЗ за 2008 година

                    Аз не смея вече да обещавам че ще доида защото имам вече два провала но ще се постарая да доида пък и ми е близо
                    0885 297985,мтел-Радо
                    0876 556870,виваком като домашен

                    Коментар


                    • #11
                      До: Програмата на клуб УАЗ за 2008 година

                      Извинявам се, че пиша в тази стара тема, но гледам че минали години по това време вече има програма на клуб УАЗ за годината.

                      Та малко да ви подтикна, давайте да направим (ако и мен ме влкючите в правенето) програма за 2009!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Програмата на клуб УАЗ за 2008 година

                        Благодаря за подсещането - още не сме се събирали, за да уточним програма. Надявам се през март да има хубави дни и да може да направим една сбирка! Всички са поканени!

                        Колеги, давайте предложения, аз нямам много свободно време, но ще се включвам за програмата и за разходките!
                        Show must go on!
                        LZ1VES

                        Коментар


                        • #13
                          До: Програмата на клуб УАЗ за 2008 година

                          Веско, аз пак да изнахаствам!

                          Времето си минава, време е да се организираме и ние гордите собственици на руската сила и да направим и ние нещо.

                          Какво ще кажете за една разходка средата на Юни? Например да се повтори мероприятието от ноември на Пършевица. Хората от Враца със сигурност ще ни се зарадват, групата от Бяла Слатина ще е там, остава и останалите да са навият и ще е супер.

                          П.П. Как мога са се запиша официално в клуб УАЗ? (то е ясно, че щом съм си купил умишлено значи нещо ми ......., ама все пак да е официалнио)

                          Коментар


                          • #14
                            До: Програмата на клуб УАЗ за 2008 година

                            Колеги, много е хубава идеята, ако мога, ще дойда да се видим.
                            Show must go on!
                            LZ1VES

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X