Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

    В 16:00 пристигнаха гумите 235/75/15-Кобри разбира се .След монтажа се установи,че опират в калниците,от което гумаджията Боби беше силно притеснен.Веднага естественно се взеха нужните мерки-закарване в сервиза при Илиян и Киро,и се заеха с обезкостяването .

    Киро се наведе да види размера на гумите,че не му се вярваше.

    На подемника Витарата стоеше по-добре,отколкото на земята

    Оказа се че гумите отпред опират в подкалника и в бронята.

    Всички ненужни части вече бяха на земята.

    Витарата взе да придобива вече Офроуд вид

    Първи стъпки с флекса.Отначало малко плахо...

    Вече стана 18:00 и трябваше да се действа по-сериозно с флекса.
    След кратък оглед в сервиза на Ичката,последва...

    Органите на реда казаха,да се отстранят ръждите

    Дидо да не остане по назад,и той се зае с другия калник

    За 2.5мин Ичката окрайчи калника и крайния резултат е това

    В неделя ще има тестдрайв за проверка на изпълнението.
    П.п.Извинявам се за лошото качеството на снимките,поради неочаквания развой на събитията,не си бях взел фотоапарата
    NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

  • #2
    До: Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

    ей те това се казва работа в екип Габровската група дава сериозна заявка
    [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • #3
      До: Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

      колега тези отстрани раздуфките ще ги слагаш ли

      Коментар


      • #4
        До: Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

        Тая витарка е взела да придобива респектиращ вид . Явно заявката за Троян е сириозна

        Коментар


        • #5
          До: Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

          колега ще ми направиш ли една услуга като ми измериш височината на гумата монтирана на колата да си направя извод точно за този модел регенерат с колко е по голяма от една BFG/MT
          поздрави

          Коментар


          • #6
            До: Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

            Колега а за диферинциалчетата какво ли ще им се случи????
            Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
            тел. 0898327627
            Радослав

            Коментар


            • #7
              До: Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

              Май ще одарим барненците по участие Вачето ще идва ли?
              Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
              тел. 0898327627
              Радослав

              Коментар


              • #8
                До: Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

                Май ще ударим варненците по участие Вачето ще идва ли?
                Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
                тел. 0898327627
                Радослав

                Коментар


                • #9
                  До: Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

                  Първоначално публикуван от zenit Преглед на мнение
                  колега ще ми направиш ли една услуга като ми измериш височината на гумата монтирана на колата да си направя извод точно за този модел регенерат с колко е по голяма от една BFG/MT
                  поздрави
                  74 См. монтирани на 8-ци джанти и напомпени на 1,2
                  NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                  Коментар


                  • #10
                    До: Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

                    Първоначално публикуван от Смилен Преглед на мнение
                    В 16:00 пристигнаха гумите 235/75/15-Кобри разбира се .След монтажа се установи,че опират в калниците,от което гумаджията Боби беше силно притеснен.Веднага естественно се взеха нужните мерки-закарване в сервиза при Илиян и Киро,и се заеха с обезкостяването .

                    В неделя ще има тестдрайв за проверка на изпълнението.
                    П.п.Извинявам се за лошото качеството на снимките,поради неочаквания развой на събитията,не си бях взел фотоапарата
                    Ние в Бургас ги лекуваме с Боди-Лифт, v0id пусна тема по въпроса, ако искаш може да помогнем с нещо
                    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                    Skype: pach_bs

                    Коментар


                    • #11
                      До: Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

                      Колега, с боди лифт ОК, но примерно ако колата е с по-изнесени джанти или с фланци (аз примерно съм с джанти с ЕТ0 и фланци 38мм), от което следва, че при по-големи гуми (235/75 R15 или 255/70 с каквито съм аз) гумата опира в подкалника при завой. Дори боди лифта да реши проблемът на равно, то при завито кормило и някаква неравност, която накара окачването да се свие, пак ще опре гумата в подкалника.

                      Боди лифта има хубавата черта, че премахва опирането на гумата в горната част на калника, но това при мен явно не е достатъчно при ET -38 на 7" джанти с 255 гума и за това се готвя следващата седмица да кастря предни калници, ще измисля нов подкалник и т.н.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

                        Първоначално публикуван от rado genev Преглед на мнение
                        Май ще ударим варненците по участие Вачето ще идва ли?
                        и без бой, то и без това варненските сузукита още са на фаза "да успеем да дойдем до финала"
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • #13
                          До: Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

                          Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                          Ние в Бургас ги лекуваме с Боди-Лифт, v0id пусна тема по въпроса, ако искаш може да помогнем с нещо
                          Благодаря, но вече е късно.Витарата претърпя необходимата за гумите трансформация,сега чака ред за втори ъбгрейт. Тодор Христов се обади и каза, че имало правелник и без решетка за пилотите при кабрио няма старт.



                          След оглед отпред и отзад Ичката каза да я оставя

                          Между другото едвам го навих да ми стане и навигатор,не бил виждал роуд бук, те някой не са и чували за "това нещо" той се шашка,накрая май успях
                          Последно редактирано от Smilen; 18-02-08, 22:34.
                          NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                          Коментар


                          • #14
                            До: Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

                            Първоначално публикуван от afterburner Преглед на мнение
                            Колега, с боди лифт ОК, но примерно ако колата е с по-изнесени джанти или с фланци (аз примерно съм с джанти с ЕТ0 и фланци 38мм), от което следва, че при по-големи гуми (235/75 R15 или 255/70 с каквито съм аз) гумата опира в подкалника при завой. Дори боди лифта да реши проблемът на равно, то при завито кормило и някаква неравност, която накара окачването да се свие, пак ще опре гумата в подкалника.

                            Боди лифта има хубавата черта, че премахва опирането на гумата в горната част на калника, но това при мен явно не е достатъчно при ET -38 на 7" джанти с 255 гума и за това се готвя следващата седмица да кастря предни калници, ще измисля нов подкалник и т.н.
                            v0id е с 265/75/15 гуми, фланци 38 мм. лифт на Иван Попов и мой боди лифт.Питай го дали опира някъде
                            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                            Skype: pach_bs

                            Коментар


                            • #15
                              До: Suzuki Vitara-3 часова подготовка за "Троян Трофи"

                              Ей, не четеш/осмисляш какво съм написал. Войд е рязал, за това не опира Ако си беше оставил калниците в оригиналния им вид дали нямаше да опира зверски, дори с боди лифт

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X