Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг и мнения за" Нисан Патрол GR"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тунинг и мнения за" Нисан Патрол GR"

    Някой виждал ли е "Нисан патрол " с гуми 35/12,5/15 .Попада ли ли сте на снимки на тунинговани GR-ри. Какви и на каква дебелина фланци са необходими за да не закача.Някой внася ли окачване, освен братята на" Опълченска". Какви са възможностите за не скъп и енергоемък тунинг на двигателя. ( 2,8 тд - най често се среща).
    LZ1VMH

  • #2
    не съм виждал, само съм чел. много бил здрав, тунинга на окачването е малко пграничен, най - много 6 см /2.5"/ което е нищо, за 35" трябва да режеш арките. фланци не ти трябват, трябват изнесени джанти. двигателя се тунингова незначително и няма чувствителен ефект, най - добре се тунингова с друг двигател

    ааааа, забравих, бил адски тежък
    drive alive

    Коментар


    • #3
      Кралеви нали бяха направили един такъв, още е горе в базата на КРАМ на околовръстното. Може да се поинтересуваш за него. Знам че продаваха окачване.
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        аз пък чух че колата е умряла R.I.P.

        но ако някой е решил да тунингова нисан определено кралев е човека който да разкаже, но след като го няма в форума, призовавам събин да се яви като свидетел по въпроса за смърта от горния ред
        drive alive

        Коментар


        • #5
          Умря не колата а фирмата (Газификация) ИМХО няма кой да дава вече за нисана парички.... той още си е обут в онези интересни гуми с тракторния протектор тип "борче" и меките джипови страници... И си работеше поне до есента, свидетел съм.
          Ама който може да обръща баварци седмИци и да троши скорости на поршета за няколкостотин евро, да пуши пури от 40 долара и да купува ненужна техника само защото му харесва, този човек пазара го наказва. То трябва и да произведеш/спечелиш нещо, не само да пилееш...
          Така че сега ако на някой му трябва почти нов булдозер Катерпилар на малко моточасове в гаранция и на половин цена, или пък тунингован Патрол може да види в КРАМ...
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6


            Na Plamen Tenev GR-a e s 35/10,5/15 gumi ! oka4vane OME +6sm. + golemia agloshlaiv za kalnicite ! Opredeleno e mnogo spuloclivo
            Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

            Коментар


            • #7
              точно за това говорех
              drive alive

              Коментар


              • #8
                Има и друг вариант . TJM Лицето Дънди слага в момента на неговия точно такова и в друга тема обеща снимки ....-

                Коментар


                • #9
                  Без да вземам думата на Дънди само малко ще пооткрехна завесата. Неговото ново окачване TJM е с ~8+см лифт и е: модел Xtra Hi Lift , +150 кг. константен товар. Със специални XGS амортисьори за свръхтежки натоварвания, с две думи всеки който го е виждал твърди че е окачване за влак

                  Но оттук нататък Дънди ще разправя защото подозирам че ще има много перипетии докато направи всичко:

                  http://www.offroad-bulgaria.com/viewtopic.php?t=2916
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • #10
                    снимки

                    Ето и малко снимки ...

                    http://www.offroad-bulgaria.com/albu...hp?pic_id=1731

                    http://www.offroad-bulgaria.com/albu...hp?pic_id=1732

                    http://www.offroad-bulgaria.com/albu...hp?pic_id=1733

                    Коментар


                    • #11
                      Ето и това е доста интересно :




                      Nissan Patrol 1993
                      44 Inch Modification

                      http://www.4x4offroads.com/nissan-patrol-1993.html


                      Ако е пускано , моля да бъда извинен.

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от quadra
                        Умря не колата а фирмата (Газификация) ИМХО няма кой да дава вече за нисана парички.... той още си е обут в онези интересни гуми с тракторния протектор тип "борче" и меките джипови страници... И си работеше поне до есента, свидетел съм.
                        Ама който може да обръща баварци седмИци и да троши скорости на поршета за няколкостотин евро, да пуши пури от 40 долара и да купува ненужна техника само защото му харесва, този човек пазара го наказва. То трябва и да произведеш/спечелиш нещо, не само да пилееш...
                        Така че сега ако на някой му трябва почти нов булдозер Катерпилар на малко моточасове в гаранция и на половин цена, или пък тунингован Патрол може да види в КРАМ...
                        Май си доста запознат??? лично ли го познаваш? а междудругото да разсея слуховете фирмата съвсем не е в банкрут.
                        Аз съм администратора на съответния холдинг.
                        no signature no problems

                        Коментар


                        • #13
                          И къде е знаменитата фирма "Газификация" да попитам тогава?
                          И защо от Пежо запечатаха Боксерите в базата?
                          И защо Пламен Янев не допуска вашите хора в базата на Овергаз???
                          Чакай че станаха много риторични питанията...
                          Газификация R.I.P да живее КРАМ!!!!
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #14
                            нали има нов кмет, старото си отива идва ново, аз съм за кадровите промени иначе хората се олежават и почват само да крадат без да правят нищо ....

                            ако ги видя тия от газификация и там който казифицира софия и дето ми изрови дупката пред гаража и забрави да я затрупа има голяма вероятност да постъпя импулсивно
                            drive alive

                            Коментар


                            • #15
                              АКО НЯКОЙ СИ СПОМНЯ НА КОМ-ЕМИНЕ 04 БЯХ С ПАТРОЛ НА 35ци .АЗ ГО ТУНИНГОВАХ И ГО КАРАХ 2-3Г .С ПОВЕЧКО РАБОТА И ПРАВИЛЕН ПОДХОД СТАВА ПЕРФЕКТНО .ИМАМ СНИМКИ.ДАЖЕ В САИТА МАЙ ИМА 1 ОТ ТОГАВА.ИМА НЯКОИ ОСОБЕНОСТИ КОИТО ТРЯБВА ДА СЕ СЪОБРАЗЯТ.АЗ МАЙ БЯХ ПЪРВИЯ КОЙТО ЗАПОЧНА ДА СЕ Е...А С ПАТРУЛИ. ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ 0888457372 ГЕРО ВАРНА
                              GOD GAVE THE METAL

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X