Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Менюал за Opel Monterey!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Менюал за Opel Monterey!

    Колеги МНОГО МОЛЯЯЯ,някой който има техническа информация ,ремонтна книга за Opel Monterey 3.1TDI(Исузу Трупер 3.1TDI е еквивалента) да ми помогне ,като ми я даде.Разглобил съм двигателя ,защото панела между основния блок(цилиндрите) и предния панел дето са шайби -ремъци ,гарнитурата на водната магистрала е здала багажа.Трябва да махна и картера даже,да повдигна целия двигател ,за да го измъкна.Това така или иначе ,ще го направя щото много тече вода от там.Но много искам да има техническа литература затова.Ще бъда искрено благодарен ако някой ми помогне са такава информация.
    давам и мейл ако някой нещо мета!Благодаря!!!!!!!
    p.angelov@union-ivkoni.com
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Помощ за Opel Monterey!!!!!!!!!!

    Просто иди в секцията Isuzu, в Систематизирана информация съм качил сервизно ръководство.

    Коментар


    • #3
      До: Помощ за Opel Monterey!!!!!!!!!!

      Като младши участник може и да няма достъп до Систематизирана информация..........
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #4
        До: Менюал за Opel Monterey!

        Колегата Злой е прав ,нищо ни мога да видя в систематизирана информация!!!
        Ще може ли неща да се направи по въпроса ,за да се сдобия с необходимата информация!!!!!!
        Благодаря!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X