Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: ГАЛЕРИЯ ЗА АТРАКТИВНИ СНИМКИ С НАШИТЕ МОТОРИ!

    Ех , защо не съм снимал моторите които съм пренасял с Фиестата ... от Харманли до София 1992 SX250 и на връщане за по-напряко през Карлово метнахме 1996 KX125 .... нямаше още дигитални апартачета тогава
    2010 CRF 250 R

    Коментар


    • #17
      До: ГАЛЕРИЯ ЗА АТРАКТИВНИ СНИМКИ С НАШИТЕ МОТОРИ!

      Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
      Друг път като правиш такива преходи мини през Габрово хем ще почерпя хем ще ти дам на заем моя колесар.Такива хора като ваз направо много ме кефят.
      Да съм знаел,да съм те попитал
      Преди време от Габрово взехме едно ДР-че 250! Бяхме трима с Форд Ескорт (3 вр.)
      Мотора не сме го разглобявали,само разхлабихме трипътниците и пуснахме коловете та предната гума да опре в калника! Събрахме го някак ама не питай тоя отзад как се е возил-седеше на стъпенката
      "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
      А+
      LZ1DRZ

      Коментар


      • #18
        До: ГАЛЕРИЯ ЗА АТРАКТИВНИ СНИМКИ С НАШИТЕ МОТОРИ!

        Първоначално публикуван от Evgeni Enduro Преглед на мнение
        Да съм знаел,да съм те попитал
        Преди време от Габрово взехме едно ДР-че 250! Бяхме трима с Форд Ескорт (3 вр.)
        Мотора не сме го разглобявали,само разхлабихме трипътниците и пуснахме коловете та предната гума да опре в калника! Събрахме го някак ама не питай тоя отзад как се е возил-седеше на стъпенката
        Аз имах такъв ДР 250 да не сте купили моя стария.Ето го и него голям хубавец беше.
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #19
          До: ГАЛЕРИЯ ЗА АТРАКТИВНИ СНИМКИ С НАШИТЕ МОТОРИ!

          Не е твоя! Онзи също беше /и си е/ много хубав,ама го взехме от Dido_DR от форума
          "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
          А+
          LZ1DRZ

          Коментар


          • #20
            До: ГАЛЕРИЯ ЗА АТРАКТИВНИ СНИМКИ С НАШИТЕ МОТОРИ!

            Първоначално публикуван от Evgeni Enduro Преглед на мнение
            Не е твоя! Онзи също беше /и си е/ много хубав,ама го взехме от Dido_DR от форума
            Да да знам го той е в САЩ.няма проблем ше даваме газ яко.Поздрави от мен

            Коментар


            • #21
              До: ГАЛЕРИЯ ЗА АТРАКТИВНИ СНИМКИ С НАШИТЕ МОТОРИ!

              Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
              Ех , защо не съм снимал моторите които съм пренасял с Фиестата ... от Харманли до София 1992 SX250 и на връщане за по-напряко през Карлово метнахме 1996 KX125 .... нямаше още дигитални апартачета тогава
              Толкоз Модератори...Земете изчистете темата
              Mitsubishi L200 DobbleCab

              KTM XC 450 RW 2009
              KTM 350 SX 2011

              Коментар


              • #22
                До: ГАЛЕРИЯ ЗА АТРАКТИВНИ СНИМКИ С НАШИТЕ МОТОРИ!

                Първоначално публикуван от Evgeni Enduro Преглед на мнение
                Не е честно!
                На Краси колата поне е комби и й падат задните седалки
                А я вижте как се събира ДР 600 на задната седалка на Ауди 80,при това с двама човека и багаж на още двама...
                Да не споменавам чук,голямото гидоре,помпа,20л туба с бензин и т.н.

                П.С. Така пътувахме от София до Китен
                А как се прекарва чз 250 с поло , от ония по-старите с кръглите фарове , верно не на такова растояние ма

                Коментар


                • #23
                  До: ГАЛЕРИЯ ЗА АТРАКТИВНИ СНИМКИ С НАШИТЕ МОТОРИ!

                  Първоначално публикуван от TrOfi Преглед на мнение
                  А как се прекарва чз 250 с поло , от ония по-старите с кръглите фарове , верно не на такова растояние ма
                  Ама пак е с падащи седалки нали!?
                  Ако искаш на мейла да ти метна някоя снимка да видиш как сме пътували и колко багаж карахме!
                  Аз карах и седях на 2 одеала а в краката ми имаше шише с вода/нямаше къде да го сложа/,приятелката ми до мен седеше в/у раница и беше стъпила на 2 такива! 2 каси имаше зад скоростния лост,зад мойта седалка имаше алуминиева туба с бензин и 5л туба с масло,зад другата седалка бяха инструментите!
                  На задната седалка бях събрал половината мотор увит в парцали за да не наранява салона и най-отгоре за капак на всичко имаше дори китара!
                  В багажника бяха................. омръзна ми да пиша вече ........... още толкова багаж!
                  "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                  А+
                  LZ1DRZ

                  Коментар


                  • #24
                    До: ГАЛЕРИЯ ЗА АТРАКТИВНИ СНИМКИ С НАШИТЕ МОТОРИ!

                    Първоначално публикуван от miki64 Преглед на мнение
                    Толкоз Модератори...Земете изчистете темата
                    Аз пък предлагам да направиме тема за подобни смешни преживявания и там да преместим постовето
                    KTM Fen

                    Коментар


                    • #25
                      До: ГАЛЕРИЯ ЗА АТРАКТИВНИ СНИМКИ С НАШИТЕ МОТОРИ!

                      Коментар


                      • #26
                        До: ГАЛЕРИЯ ЗА АТРАКТИВНИ СНИМКИ С НАШИТЕ МОТОРИ!

                        Първоначално публикуван от vito123 Преглед на мнение
                        Вито добре дошъл във форума, страхотно 1-во мнение
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • #27
                          От: Куриозни снимки !

                          Как да си центровам правилно стъпката на свредлото, че нещо ми се разстрои докато дупча една чамова дъсчица вчера
                          Прикачени файлове
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Куриозни снимки !

                            Пусни да върти на обратно , да си се навие пак.
                            емил златков
                            паджеро 2.5тд
                            ве стром 650

                            Коментар


                            • #29
                              От: Куриозни снимки !

                              Аз само за ъгъла на витката питам - иначе и на ръка може да се навие (днес демонстрирах на колега, как с ръце си го огъвам, пък не съм А.Шварцнегер )
                              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Куриозни снимки !

                                В първия момент реших, че е фотошоп...)
                                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X