Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM 450 EXC FACTORY-доработки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: KTM 450 EXC FACTORY-доработки

    Кики колко си висок бе човек.Виж има една Магура сх много висока виж дали няма да ти свърши работа на Рентал и Про тапер съшто има много високи там вече ти си знаеш .Има и вариант да сложиш кормило от мотор за триал аз съм пробвал и го махнах защото като си почти спрял не можех да правя даже и завоите които са много затвопрени.Но като цяло модели има много и повдигачите можеш да си ги направиш и ти не по лоши от другите.
    Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
    0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

    Коментар


    • #17
      До: KTM 450 EXC FACTORY-доработки

      Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
      Кики колко си висок бе човек.Виж има една Магура сх много висока виж дали няма да ти свърши работа на Рентал и Про тапер съшто има много високи там вече ти си знаеш .Има и вариант да сложиш кормило от мотор за триал аз съм пробвал и го махнах защото като си почти спрял не можех да правя даже и завоите които са много затвопрени.Но като цяло модели има много и повдигачите можеш да си ги направиш и ти не по лоши от другите.
      Днес си взех от Гоблин кормило Neken, 15 см. височина.От това по-високо немаРенталите които намирах бяха до 13см.Аз обаче не мисля че това отстъпва на Рентала.
      http://www.neken.at/
      Последно редактирано от kiki.t; 12-02-08, 22:24.
      0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
      Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
      Суперскан България www.decbg.com
      Машинно почистване на DPF/FAP филтър

      Коментар


      • #18
        До: KTM 450 EXC FACTORY-доработки

        Няма как и да отстъпва
        До скоро кормилата на Renthal се правеха от Neken, както и тези на Afam, Oshiro, Tag и повечето фирми продаващи дебели кормила. След това Рентал започнаха да си ги правят сами, а Некен решиха да се появят на пазара под собственото си име.
        Високите кормила пък дължим на господата Пурсел и Пишон, които май са свикнали на адски високи и широки кормила.

        http://www.kawasaki-racingteam.eu/mxgp/gpkr/sponsor.asp
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #19
          До: KTM 450 EXC FACTORY-доработки

          Днес си взех от Гоблин кормило Neken, 15 см. височина.От това по-високо немаРенталите които намирах бяха до 13см.Аз обаче не мисля че това отстъпва на Рентала

          ..и аз обичам високите кормила но рентал имат 15 см високо само че не се предлага във щатските каталози а само из европа-бях си взел такова -модела е "париж -дакар" ..много високо и много широко ..но не е от дебелите а е стандартно тъй че на ктм няма да може да се хване

          а за некен ..мойто ктм че си дойде от завода с такова-некен пише мейд ин холанд..направи ми впечатление че е НЕВЕРОЯТНО леко ..но го свалих още първите дни щото ме е жал да го праскам а и ми е малко ниско ..аз ползвам моделите ср-хай..по принцип от дебелите ..или лонгхорн или от моозе че са по евтини и не ме е жал за тях..макар че ...още не съм счупил или огънал нито едно такова де

          Коментар


          • #20
            До: KTM 450 EXC FACTORY-доработки

            И аз имах такива спомени че на КТМ-а ми беше точно Neken но не бях 100% сигурен тъй като и моето беше свалено още след първите 2-3 карания понеже и на мен ми беше ниско. Иначе наистина е страхотно кормило и много изпипано. Сега съм с една магура която използвах и на ямахата си преди и мога да кажа че съм супер доволен, много добра позиция на ръцете ми дава като цяло а и е много здраво кормило.
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #21
              До: KTM 450 EXC FACTORY-доработки

              Хора вие ме убихте, Neken са французи, когато им звъня им чувам дето се вика машинариите отзад на звуков фон...
              Сега ще се окаже че имат мощности и в Холандия...
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • #22
                До: KTM 450 EXC FACTORY-доработки

                Абе маи не съм само аз човека дето не бях доволен от ниските кормила .в момента съм с Хебо сериино и е екстра имам и един Про Тапер ама не ми допада ,на мене ми харесват височки ,но не много според височината и да неса многоизкривени дръжкитш към пилота харесват ми по правите .Един страничен въпрос къде на Гоблин му е магазина и имали начин да видя нещто в него по интернет.
                Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                Коментар


                • #23
                  До: KTM 450 EXC FACTORY-доработки

                  Хора вие ме убихте, Neken са французи, когато им звъня им чувам дето се вика машинариите отзад на звуков фон...
                  Сега ще се окаже че имат мощности и в Холандия...
                  ..ами тъй пишеше на него
                  ..пак ще погледна и ще го снимам..но не пишеше франсе със 100% сигурност
                  пишеше си холанд..пак ще погледна като се прибера ..от лятото не съм го виждал ..но го знам къде е скрито де

                  Коментар


                  • #24
                    До: KTM 450 EXC FACTORY-доработки

                    Не бе, вярвам ти, сигурно и в холандия правят. Просто се учудих.
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • #25
                      До: KTM 450 EXC FACTORY-доработки

                      Кити ето едно модче за светлините на КТМ
                      http://www.pmxtec.com/prod06.htm

                      нещо като твоя вариант със Н7 но и със подходящия цокъл
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • #26
                        До: KTM 450 EXC FACTORY-доработки

                        Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                        Кити ето едно модче за светлините на КТМ
                        http://www.pmxtec.com/prod06.htm

                        нещо като твоя вариант със Н7 но и със подходящия цокъл
                        При мене осветеността е същата като на снимката.Абе става и без преходник, иска само малко занимавка.Е, по-добре е с преходник, ама кой да го чака и поръчва
                        0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                        Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                        Суперскан България www.decbg.com
                        Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                        Коментар


                        • #27
                          До: KTM 450 EXC FACTORY-доработки

                          а и все пак живеем в БГ, как няма да го измайсторим
                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • #28
                            До: KTM 450 EXC FACTORY-доработки

                            Още по темата, днес се оказа че не става монтажа на новия 52зб. пиньон.Веригата идва късаНе ми се сменяше верига, тая си е още съвсем нова
                            За късмет успях да намеря 4 линкчета верига, и то същата като оригиналната-реджинаНа някой пък явно му е била дълга новата верига.Късмет
                            0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                            Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                            Суперскан България www.decbg.com
                            Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                            Коментар


                            • #29
                              До: KTM 450 EXC FACTORY-доработки

                              Кики, на КТМ фарът му е пълен тестис, каквато и крушка да му сложиш !
                              Фарът е залепен отгоре буквално за калника и последният хвърля сянка точно в зоната, която най-много трябва да е осветена !
                              Още една тъпа конструктивна грешка от страна на инженерите на тая фабрика !!!
                              Пък по-горе гледам, вече е станало въпрос за цокъла на крушката, който вече и в Зимбабве не се произвежда от 15 години насам !

                              Понякога им се чудя направо !
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар


                              • #30
                                До: KTM 450 EXC FACTORY-доработки

                                Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                                Кики, на КТМ фарът му е пълен тестис, каквато и крушка да му сложиш !
                                Фарът е залепен отгоре буквално за калника и последният хвърля сянка точно в зоната, която най-много трябва да е осветена !
                                Още една тъпа конструктивна грешка от страна на инженерите на тая фабрика !!!
                                Пък по-горе гледам, вече е станало въпрос за цокъла на крушката, който вече и в Зимбабве не се произвежда от 15 години насам !

                                Понякога им се чудя направо !
                                И на всичко отгоре дори и в най наклоненото му надолу положение пак свети в небесата, трябва ръчна интервенция да го накараш да застане още надолу
                                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X