Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

    Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
    Само факти. Никъде не съм тълкувал, но ако живееш между лъвовете, не може да не знаеш (или поне да са ти разказвали), че Ц Хали и пл Ленин са междинните спирки, до които важи билета от 2ст, натам е 4. Зависи все пак от къде си чул.
    пп статуите на лъвове, не че е важно
    КоЙ лъвове? Онези на "Лъвов мост", евентуално от тях до този на цРъквата "Св.София" (паметника на Незнайния воин)? Демек, ако си живел у "Драз маала"?
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

      Бяхме патриоти и признавахме само тези на Лъвов мост, 6 септември и Съдебната. По средата.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

        Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
        Бяхме патриоти и признавахме само тези на Лъвов мост, 6 септември и Съдебната. По средата.
        ВЕрно, че на Съдебната палата има лъвове, как съм забравѝл?!
        Все едно, де - очертаваш "Драз махала" (дето брокерите на имоти "я изместиха" едва ли не в Орландовци, щото не ги кефеше мястото ѝ - гледам всички статиЙ в уЙкито, нетя и т.н. са редактирани) + историческия център преди да го засерат с Партиен дом, Министерски и Държавен съвет.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

          Интересна играчка:
          https://www.facebook.com/Rzgar.F.Mik...1421333758405/
          Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

          Коментар


          • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
            0878 79 20 61 Борис

            Коментар


            • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

              А бе! На едно място съм в момента и на хората им свършиха цигарите.
              Помните ли какво правехме на "купон", като свършат цигарите?
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                Викахме такси. Нищо по-различно, само дето сега си разшириха набора от услуги.
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                  То по едно време и цигари нямаше , как се събираха фасовете от плаца

                  Коментар


                  • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                    Първоначално публикуван от gy6ter Преглед на мнение
                    То по едно време и цигари нямаше , как се събираха фасовете от плаца
                    Ние купони на плаца не сме правили
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                      Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                      А бе! На едно място съм в момента и на хората им свършиха цигарите.
                      Помните ли какво правехме на "купон", като свършат цигарите?
                      Село Бадино , дупнишко ...някъде през осемдесетте , купона върви със пълна пара но свършиха цигарите. А на съседната къща проснали едни низи тютюн да съхне. Дръпнахме няколко листа и свихме по една пура във вестник. ...Отврат
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                        Фасове събирахме около големите ресторанти.......Нямаше отворени магазини посред нощ, а понякога и кинти за 'ресторанските вносни цигари'.


                        Темата би било добре да се прекръсти "Само за ХХ набор и надолу" , щото 29 годишните идват малки вече.....
                        Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                        Коментар


                        • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                          Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                          Фасове събирахме около големите ресторанти.......Нямаше отворени магазини посред нощ, а понякога и кинти за 'ресторанските вносни цигари'.


                          Темата би било добре да се прекръсти "Само за ХХ набор и надолу" , щото 29 годишните идват малки вече.....
                          Генералските фасове бяха по спирките...
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                            Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                            Дръпнахме няколко листа и свихме по една пура във вестник. ...Отврат
                            На мен пък това ми бе първия и единствен опит да пуша. Бях десетина годишен около 69г и реших да си свия цигара от листа тютюн /по нашата улица минаваха камиони с бали тютюн и винаги падаше по нещо на пътя/, във вестник "Работническо дело". Опита беше ужасен и почти се задуших. Повече никога не съм пробвал да сложа цигара в уста. Но пък през годините винаги съм бил доволен от факта че не пуша, освен в казармата, когато ни караха да метем плаца докато пушачите дръпнат по една.

                            Коментар


                            • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                              Една от особеностите на цигарената хартия е, че е много тънка и като гори почти няма дим и собствен вкус. Ако свиете цигара от вестник, пушите не тютюна вътре, а вестника от вън. Затова изпаднал тютюн се пушеше в някакъв вид лула, може и самоделна.

                              Коментар


                              • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                                Първоначално публикуван от Alexr Преглед на мнение
                                Една от особеностите на цигарената хартия е, че е много тънка и като гори почти няма дим и собствен вкус. Ако свиете цигара от вестник, пушите не тютюна вътре, а вестника от вън. Затова изпаднал тютюн се пушеше в някакъв вид лула, може и самоделна.
                                Но пак си е гаден сушеният НЕФЕРМЕНТИРАЛ тютюн. В домашни условия хората го "варят / готвят", пресоват и оставят да отлежи поне месец, преди да стане за пушене.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X