Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Аз го правя на малко самоделно шмиргелче със диск за шлайф. Човека от който го видях го точеше със пилата за резачката. Става и с малко шлайфче.
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • Струва ми се добра идея да взема да изклепя диска от едната страна. При моето клепане ще се получи отлична серетазия, че и малко чапраз. Обърнат на другата ще си реже като обикновен диск. Предпазителя не свалям при никакви обстоятелства. Виждал съм какви поражения нанася засилено с кордата камъче - счупи стъклената врата на автобус. Аз когато кося с моторната коса си слагам едни кори за футбол и задължително с обувки обхващащи глезена. И най-дебелия брезентов панталон. Замислям се дали да не добавя и защитни очила. Засега ги пренебрегвам, но не е правилно.
      Тук дъртите косачи оспамихме темата, ама няма пък да отваряме нова за косене по различни начини.
      Последно редактирано от Alexr; 01-06-20, 17:41. Причина: правописна грешка

      Коментар


      • jordanov sv
        jordanov sv коментира
        Редактиране на коментар
        То си има тема за косенето.
        Защитните очила трябва да са на първо място от оборудването. Преди всичко останало.

    • Продават едни дискове с много зъби, точно за събиране на тревата.
      примерно 10 кинта.
      Демек не си струва разправията
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X