Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

    Ми кренвиршите на тандемците (гледам от край време, че всичко им е доста по- скъпо) и едни Стара Планина като са по две на месото какво ли съдържат?
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      По-скоро изградил,
      Аз имах предвид в исторически план. За щастие Блъгария не започва и не свършва със соца.

      Абе щом Добревски минава за ултра качество явно сме мега зле.

      За протокола - не са им лоши нещата, но и са много далече от върха на сладоледа. Ни каймата им е само от месо, повечето им кисело мляко е менте, луканките са бая мокри, бахура е съвсем от отпадъци и т.н.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        То в храните евтино и качествено обикновено са на различни рафтове или направо в различни магазини Отдавна се каня да сляза до Халите и заради големия избор на щанда с маслините . Сега им е сезона покрай доматите и печените чушки
        Да, така е, но нерядко се случва да се окаже, че даден продукт е хем скъп, хем не струва. Иначе маслините са си там- можеш да се ориентираш дори обонятелно като влезеш още от входа .
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
          Имаха голям щанд в Халите и редовно от там пазарувах ама пусто в тоя център на София не съм слизал от поне половин година .
          Пак са си там и пак си биват.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Абе щом Добревски минава за ултра качество явно сме мега зле.

            За протокола - не са им лоши нещата, но и са много далече от върха на сладоледа. Ни каймата им е само от месо, повечето им кисело мляко е менте, луканките са бая мокри, бахура е съвсем от отпадъци и т.н.
            Петраки, така е за Добревски. Аз споделих за кръчмата дето е срещу магазина на паркинга..В кръчмата всичко е много вкусно и заслужено скъпо, но от магазина нито наденицата, нито каймата, нито сиренето ми харесват..знам ли, имат си стока "за ресторанта" с друга за продаване в магазина..
            0899 шест5313нула
            За всекиго по нещо

            Коментар


            • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

              За Добревски питайте месТните хора, ще научите интересни неща. Иначе и аз винаги се отбивам.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                Натриевия глутамат прави чудеса.

                Иначе през соца имаше една (1) колбасарница, която правеше нещата както трябва, намираше се на територията на Родопа Сердика, с един (1) работник и клиент правешкия хитрец и още два трима от цекато.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                  Лично аз не съм фен на Добревски и Лесидрен, независимо, че проходящите се тълпят. Спомням си, че така стана с Ловико, Априлци и др.
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    За Добревски питайте месТните хора, ще научите интересни неща. Иначе и аз винаги се отбивам.
                    Мислех да го пиша, както и за другите дето съм ги изброил. Даже не само местни, ми и работещи там не винаги си пазаруват. Има естествено и момента ,,он на мен че ми каже, мани ги тия", но все пак.
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                      Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                      Спомням си, че така стана с Ловико, Априлци и др.
                      Е, па они затънаа со кредите и фалираа. Виж при Тааато (поклон доземи) нищо не можеше да фалира.
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                        Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                        Отиди на Гигинския манастир -хем за релакс, хем за кулинарно чревоугодничество- хем близо, хем природа красива, а и пътя до горе го направиха "джам", та може с всичко да се качиш. Таа там- вземи от кръчмата отпред биволски кебапчета и нещо чушки печени с чесънче за прокарване. Страшно вкусни и бая грамаж са, топят се в устата, гаранция, че светлината в тунела ще запрепуска към теб с по-висока скорост
                        Вчера тръгнах нагоре в 16:00 за по бира, че съм си импровизатор, ама времето се сговняса яко,

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160820_190110.jpg
Прегледи:1
Размер:127.8 КБ
ID:5723598

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160820_185637.jpg
Прегледи:1
Размер:85.1 КБ
ID:5723599

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160820_185448.jpg
Прегледи:1
Размер:64.2 КБ
ID:5723600

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160820_185311.jpg
Прегледи:1
Размер:150.9 КБ
ID:5723601

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160820_185231.jpg
Прегледи:1
Размер:138.4 КБ
ID:5723602

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160820_185203.jpg
Прегледи:1
Размер:68.7 КБ
ID:5723603

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160820_185041.jpg
Прегледи:1
Размер:66.5 КБ
ID:5723604

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160820_185003.jpg
Прегледи:1
Размер:48.0 КБ
ID:5723605

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160820_184604.jpg
Прегледи:1
Размер:84.2 КБ
ID:5723606

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160820_184137.jpg
Прегледи:1
Размер:72.0 КБ
ID:5723607

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160820_183956.jpg
Прегледи:1
Размер:77.1 КБ
ID:5723608

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160820_182600.jpg
Прегледи:1
Размер:95.0 КБ
ID:5723610

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160820_172442.jpg
Прегледи:1
Размер:126.3 КБ
ID:5723612

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160820_172328.jpg
Прегледи:1
Размер:137.4 КБ
ID:5723613

                        и от поляната се скрихме бързо в близката, и любима моя, скатана кръчма.
                        Благодаря, че ме подсети, Дани, че отдавна се каня да отскоча и до самото Гигинци, тамън ше го съчетая.
                        ... а колкото е по-гаден пътя, толкова по-ми харесва, щото няма масовка.

                        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                        Братче, бъзикаш ли се? Това са взаимоизключващи се неща по принцип. Телешко, конско, пилешко е друга работа. Може и петльово и кокоше, юрдечко и патешко. Да се има предвид, че особено домашните птици са богати на полезни мазнини. А мазнините на свинята са от най- "мръсните", ако не и най-мръсните.
                        Въобще не се бъзикам !
                        Това, което казваш е масовата заблуда, ама не искам да го коментираме тук.
                        НадобрЕл съм много, по неволя, и ако има подходяща тема мога да споделя опит от първо лице.

                        М/у другото, канех се от 7-8 месеца да се премеря, щото напоследък приятели ми казаха, че съм отслабнал поне 15-20 кила.
                        Е, най-накрая намерих време.

                        Точно 90 съм, и съм свалил само 11-12, но явно каквото трябва щото изглеждам бая поизсъхнал.
                        Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 21-08-16, 18:59. Причина: Снимки
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Натриевия глутамат прави чудеса.

                          Иначе през соца имаше една (1) колбасарница, която правеше нещата както трябва, намираше се на територията на Родопа Сердика, с един (1) работник и клиент правешкия хитрец и още два трима от цекато.
                          В много поделения на Родопа имаше разни подобни благини, но до много от тях се добираше и по някой простосмъртен. С винпромите беше същата работа- един съзапасняк технолог носеше мускатова в шише уж с бяло вино, не заради пари, ми се давала със ,,спецнаряд"!
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                            Вчера тръгн...
                            Въобще не се бъзикам !
                            Това, което казваш е масовата заблуда, ама не искам да го коментираме тук.
                            НадобрЕл съм много, по неволя, и ако има подходяща тема мога да споделя опит от първо лице.
                            ....
                            Отваряй тема, че само с един пост да не стане грешка! Аз след първото четене на предишния ти се позачудих защо реши баш зимата да зарежеж сланинката0
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              Може ли да се сравни дори като номенклатура предлаганото само от КФМ с асортимента по месарниците от времето на Таааааааато Непрежалимий? ...
                              Дядо ми, лека му пръст, на времето казваше: "Едно време на магазина пишеше "Пешо", а вътре имаше месо. Сега пише "Месо", а вътре - Пешо." ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                                Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                                В много поделения на Родопа имаше разни подобни благини, но до много от тях се добираше и по някой простосмъртен.
                                Така, начи
                                - за редовия поданик на соц българия трето качество - тоалет папир + рококо
                                - за нетолкова редовия - второ качество - примерно сегашен стара планина
                                - за местни величия - първо качество - тука се затруднявам със съвременен еквивалент
                                - за държавните величия - т.е. тато и близко обкръжение - лукс (е те такъв беше колбасарския цех за който говоря
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X