Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

    Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
    ...gitanes по късно, когато взех и да си купувам...
    Харесвал си "Житан"??? От черен "Житан" съм драйфал...
    "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

    2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

    Коментар


    • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

      Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
      Харесвал си "Житан"??? От черен "Житан" съм драйфал...
      Син. Не помня черен. По онова време задължително преди да я запаля първо я подушвах. Слънцето и житан ми миришеха най-приятно. Та може и да съм си внушавал тогава, но това бяха цигари. БТ, Арда, Стюардеса - някакви имитиращи продукти.

      Коментар


      • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

        Вие, пушачите, отдавна трябваше да сте умрели...! И да не цапате повече темата...!

        Коментар


        • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

          Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
          Вие, пушачите, отдавна трябваше да сте умрели...! И да не цапате повече темата...!
          А-а-а-а, туй само истЕнски мАже, родени и възмАжали през комунизЪма го могат - туй, пушенето! НеЙ за евроГейове. У сАвеЦките филми комисарят винаги пафкаше - я "Беломорканал", я "КазбЭк".
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

            Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
            Вие, пушачите, отдавна трябваше да сте умрели...! И да не цапате повече темата...!
            Вонегът в едната си книга искаше да съди Пал-Мал. Щото му обещавали да се гътне рано-рано от опаковките. Пък той, видиш ли, продължавал да пуши и... нищо.

            Коментар


            • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

              Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
              65Истинска наслада изпитвах наистина със слънце и gitanes по късно, когато взех и да си купувам. Другите ми се струваха лигави. 83-та някъде се появиха булгартабак 120мм златен пакет - също много ми харесваха.
              Житан бяха цигарите на Ален Делон по филмите,бяха във сини кутии(черни не съм виждАл).Това бяха супер серт цигари и нямаха пушене(нищо общо със Слънце,Варна,Шипка,Арда,които бяха като "планински полъх"),а най отвратителните които съм пробвал бяха ХИ-ЛАЙТ със нарисувани дънки,от половин фас се омаях и подарих пакета.
              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

              Коментар


              • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                У сАвеЦките филми комисарят винаги пафкаше - я "Беломорканал", я "КазбЭк".
                Тава "Беломор" съм го пробвАл,тръбичка бяла като на макара от конци,смачкваш на два пъти на 90гр и в долният край къде 4 санта във сива хартия татун.Палиш,дърпаш и ръкавЕте на потнико ти влаат у гъзо,отвратителни бяха.
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                  Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                  Вонегът в едната си книга искаше да съди Пал-Мал. Щото му обещавали да се гътне рано-рано от опаковките. Пък той, видиш ли, продължавал да пуши и... нищо.
                  То..моето е метафора...

                  Коментар


                  • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                    Русите циганки бяха в черна кутия.
                    Сините бяха капорал, къс филтър.

                    Галоаз също имаше капорал.

                    Но нещо ги спряха
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                      Феникс пакет, още имам насело. 2-3 стека са. Както и Фемина, ама кутия.
                      Пък, за рождения ден на дъщеря ми, приятелчета ѝ подарили грамофон. Ма той, баси грамофона... с УСБ-та, блутут и намквиси гейщини, та ся, отгоре на сичките прахосъбиралници вкъщи, съм взел да събирам плочите от 4 къщи, къде-кво има запазено.
                      Та-а-а-а-а-а, мое и Феникс да пропуша.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        И аз не знам какво му е за харесване Някакви безнадеждно остарели предмети за бита, дето и да си беше останАл комунизЪмА, пак немаше да ги има вече.
                        Почти като - "И аз не знам какво ни е за харесване Някакви безнадеждно остарели предмети за бита, също като нас, дето и да си беше останАл комунизЪмА, пак немаше да ни има вече."
                        Не е думата за харесване. Хубави или лоши те са част от нас, от времето когато сме били ..... . Ще си ги харесваме, щото иначе и нас си няма да харесваме. То не че сме много за харесваме ама ......, нали трябва да намерим причина да доживеем до утре. Мило и драго ми е да видя тия няколко етикетчета, дето не съм ги виждал от 30 г. От времето когато бях еххеей...... Тогава даже и едновремешните шоколади не ми трябваха за да има какво да ми се удря по челото ....

                        Коментар


                        • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                          Айде сега -шоколад Крава, тооо и от бонбонче-пломбовадач „Карамел Му” ставаше едно време. Ама може и от въздуха нящо да е- там, обогатен с пернишки, кремиковски и прочие пушек...
                          Че сега нали разни еко-меко-лози се навъдиха и виаграта вече не помага понякога...
                          Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                          Коментар


                          • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                            Първоначално публикуван от Тропчо
                            Феникс пакет, още имам насело. 2-3 стека са. Както и Фемина, ама кутия.
                            Пък, за рождения ден на дъщеря ми, приятелчета ѝ подарили грамофон. Ма той, баси грамофона... с УСБ-та, блутут и намквиси гейщини, та ся, отгоре на сичките прахосъбиралници вкъщи, съм взел да събирам плочите от 4 къщи, къде-кво има запазено.
                            Та-а-а-а-а-а, мое и Феникс да пропуша.
                            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                            0878 79 20 61 Борис

                            Коментар


                            • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                              Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                              Тава "Беломор" съм го пробвАл,тръбичка бяла като на макара от конци,смачкваш на два пъти на 90гр и в долният край къде 4 санта във сива хартия татун.Палиш,дърпаш и ръкавЕте на потнико ти влаат у гъзо,отвратителни бяха.
                              В тия убави години пушех ...комшиите работеха в цигарената /дето са я затвориха /. Та те ми даваха едни яки ментолови за арабския свят Тир , Азади ... В Русия през 87 пробвах и Беломорконала , добър беше .
                              На нас клиренс ни трябва , не скорост

                              Коментар


                              • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                                Това са цигарите от бившия ГДР Някои от тях бяха български, но всичките бяха пълна отврат !
                                Единствено ставаха горе-долу Club ама бяха 4 марки ! Най-често пушех Juwel 72 за 2.70. Спомням си как си броих останалите пари от стипендията и ходех в магазинчето за един Juwel, едно малко прясно мляко в бутилка и 2 земелчета (малки хлебчета)! Cabinet-a пък се ронеха точно като в книгата 1982-ра

                                Определено пушех много, но ако някой запалеше до мен Каро се изнасях директно.. Такава смрад не може да си представи човек !

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ddr.jpg
Прегледи:1
Размер:287.3 КБ
ID:5807870

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X