Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

    Облизвай се, народе!
    Прикачени файлове

    Коментар


    • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

      Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
      Облизвай се, народе!
      Точно за него щях да пиша - "Преслав".
      сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
      dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

      Коментар


      • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

        Еххх че хубава тема, как бързо минаха годините, а сещате ли се за - Господин Тау - 1970


        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Gospodin Tau.jpg
Прегледи:1
Размер:49.7 КБ
ID:5528140

        http://vbox7.com/play:8f20c580

        Коментар


        • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

          Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
          А за тези колко мога да ви говоря...бедна ви е фантазията...че и по стари ми се намират!
          Най-квалитетното от тях е бутилката Плиска...във времето назад тя се правеше от близко до 100% винен дестилат и беше на изключително високо ниво, като качество, сравнено да речем с Мартел, или Реми Мартин...ама си лежеше по няколко години по високите етажи на Преслав и Поморие в едни истински буренца...еееех носталгия....а какви тип-коняци има сега...
          Хехе... спомних си началото на 80-те години - младо пишлеме с гадже... Водя го в най-тузарското барче навремето в Русе.
          Сядаме и аз ще пия коняк. Естествено ме сюрпризират, че има само френски коняк и български "Евксиняк".
          Поръчвам си български за по-евтино Като дойде сметката после ми се изправи косата...

          Коментар


          • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

            А играта на "Фунийки", на майка ми средните листи на списания "Лада" (май беше все изчезваха)
            А филма " Хонгилдон".
            Играта "Ура" на асфалта пред блока, колко ужулени колена имаше.

            Коментар


            • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

              Първоначално публикуван от the shaman Преглед на мнение
              Хехе... спомних си началото на 80-те години - младо пишлеме с гадже... Водя го в най-тузарското барче навремето в Русе.
              Сядаме и аз ще пия коняк. Естествено ме сюрпризират, че има само френски коняк и български "Евксиняк".
              Поръчвам си български за по-евтино Като дойде сметката после ми се изправи косата...

              Аз имам изключително лоши спомени за тузарските заведения. Завършил съм 1988 година. След това казарма. А ако помните в тези заведения или не пускаха ученици и войници (за униформени да не говорим) или ако вътре се промъкнеше ученик му се спрятаха номера. Понякога даже се пускаха някой големи мераклии нарочно, за да се изгаври с тях персонала. Във Вашия случай са имали и "Плиска" и "Слънчев Бряг", но са решили да "натрият носа на пишлемето". Случваше се непрекъснато на съучениците ми и съкварталците ми къде да ги гонят, къде да им набутват най-скъпите неща, но странно защо продължаваха да се подлагат на това унижение. Мен нещо не ме влечеше да се надхитрям с някакъв портиер или келнер да ме гледа отвисоко. Не ме влече и сега. И всъщност всички заведения "стара слава" съм ги "задраскал". Няма значение, че собствениците са се сменили, а да не говорим за персонала. Ако попадна в някое по случайност (някой ме е поканил) не ми е комфортно и гледам да се махна колкото може по-бързо.

              Коментар


              • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                В един от ресторантите където ходехме като ученици 3-4 курс/1973-74г./ имаше един келнер който често се бъзикаше с нас и правеше сметката така 6х6=36 3 и 6 на ум.В началото му се връзвахме,но после вече не беше така.

                Коментар


                • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                  Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                  А за тези колко мога да ви говоря...бедна ви е фантазията...че и по стари ми се намират!
                  Най-квалитетното от тях е бутилката Плиска...във времето назад тя се правеше от близко до 100% винен дестилат и беше на изключително високо ниво, като качество, сравнено да речем с Мартел, или Реми Мартин...ама си лежеше по няколко години по високите етажи на Преслав и Поморие в едни истински буренца...еееех носталгия....а какви тип-коняци има сега...
                  Да,и беше 6 лева.Какво му плащаш!
                  Иво (таксито) Андреев
                  0988 91 80 50
                  Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                  Коментар


                  • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                    Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                    Да,и беше 6 лева.Какво му плащаш!
                    При средна заплата 150лв. си беше почти дневна надница.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                      Тогава в Кремиковци нямаше толкова малки заплати.Като резервен вариант имаше и Съни Бийч за 3.80.За всекиго по нещо!
                      Иво (таксито) Андреев
                      0988 91 80 50
                      Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                      Коментар


                      • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        При средна заплата 150лв. си беше почти дневна надница.
                        Така е!
                        Но при ток, телефон, вода, хляб, сирене и т.н...на едни цени
                        никога не е било проблем за бутилка/и/ поради липса на ресурс
                        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                        Коментар


                        • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                          Сега пари има, коняк-няма...

                          Коментар


                          • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                            Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                            Тогава в Кремиковци нямаше толкова малки заплати.Като резервен вариант имаше и Съни Бийч за 3.80.За всекиго по нещо!
                            Мдаааа,
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12045_612805805450583_1088862720_n.jpg
Прегледи:1
Размер:123.6 КБ
ID:5534041
                            Con musica el mundo esta mejor, vamos a tocar juntos!
                            0879076007 Жельо

                            Коментар


                            • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                              Даааа, това Слънчев бряг не е точно коняк...това, което не пише на етикета е, че се използва само 30% дестилат и се водеше бренди...както и да е, но една такава бутилка през 80-те се продаваше за 60 цента в арабския свят, където както всички знаят не се пие...и ставаше за пиене, на като сега.

                              Коментар


                              • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                                Така наречения "Слънчев удар".
                                Имаше една компания колеги които сядаха вечер и пред всеки имаше по бутилка.
                                Млади бяха...
                                сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                                dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X