Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпросче

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпросче

    Избрал съм си няколко GSM с Windows Mobile обаче не пише дали поддържат GPS и въпросът ми е дали тези които имат Windows поддържат и GPS ???

  • #2
    Не съм много на ясно щото нямам позициониращ уред /за сега /, но си мисля че изрично трябва да пише че има GPS модул. Пак повтарям, че не съм запознат.

    P.S. Във форума се намират такива, които ще те въведат в тази област... Сабин, Венци, Фулдата и много още вярвам че ще ти помогнат

    PPS. Във форума си има и "керийка" за търсене, може да има нещо писано

    Коментар


    • #3
      почти винаги се изтъква че устройството има gps защото това е екстра не толкова евтина и лесна за вграждане. ако устройството няма вграден сензор-чипсет който да лови и обработва сигнала и го предава на компютърчето, тогава може да си вземеш отделно gps сензор.

      Коментар


      • #4
        абе гледай да не е с windows телефона.... от тва по голямо зло няма! Или линукс или симбион друго нищо ако неискаш да го удряш в земята!
        4ао
        Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

        Коментар


        • #5
          DINI, не ми хвали и SIMBIAN, защото вече изхвърлих един телефон с такава система в Марица. Един скапан вирус го уби тотално...

          Коментар


          • #6
            Влизаш в опций и ако има такава екстра ще я намериш никой няма да я кашира в тел-а това е сериозна екстра на доста места трябва да си пише че я подържа иначе аз мисля че не всеки тел които има windows и др.подаржа gps даже сам сигурен
            My RiDe Is My LiFe

            Коментар


            • #7
              Windows+BlueTooth и 99% всичко ще е наред.

              Коментар


              • #8
                Вариантите да вържеш GPS към устройство с Windows (или друга операционна система) са 3 (дали е с телефон или без, на практика е без значение):
                1. Както Събин писа по Bluetooth, там интерфейса е стандартен и има голям шанс да стане.
                2. Със GPS-CF карта, но GSM устройствата по-правило имат ММС или SD.... а аз на тези интерфейси не съм виждал поне GPS-и.
                3. С кабел, сериен но не е много практично за GSM.

                От друга страна, на GSM -ите екраните не са големи, и не е много удобно!
                LZ1JJJ

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от dani
                  Вариантите да вържеш GPS към устройство с Windows (или друга операционна система) са 3 (дали е с телефон или без, на практика е без значение):
                  1. Както Събин писа по Bluetooth, там интерфейса е стандартен и има голям шанс да стане.
                  2. Със GPS-CF карта, но GSM устройствата по-правило имат ММС или SD.... а аз на тези интерфейси не съм виждал поне GPS-и.
                  3. С кабел, сериен но не е много практично за GSM.

                  От друга страна, на GSM -ите екраните не са големи, и не е много удобно!
                  Гледах някъде и GPS-SD интерфейс, ама не мога да си спомня къде.
                  LZ1OAL

                  Коментар


                  • #10
                    Има в електроинвест - примерно, но не е сърф 3. това му е хубавото на блутута, че може да си вържеш каквото искаш. Кофтито му е че имаш 2 батерий да ги мислиш и ще блутута хаби ток.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X