Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джип Вранглер 4,0 предимства и недостатъци .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от Kaishin
    ми не е легенда щото го го го го е теглил неговия и най-добре ще ви каже кое колко тежи доколкото помна над 2т


    и аз мисля,че е над 2т,затова се чудя
    B+

    Коментар


    • #17
      Айде танковете.

      Приятелю не се хващай на бас че ще изгубиш.
      Виж тук:http://www.jeep.avtograd.ru/wrangler/YJ/info.htm
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #18
        Два тона са си много

        Кажи ми какво толкова има да му тежи на Вранглера? Че той си е като бъги.
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #19
          ми не знам точно ама да тежи колкото нива забрави и то с 4 литра мотора и такива неща не вярвай много много щото навсякъде пишат различно, кой знаел като писал кой не знаел

          Коментар


          • #20
            преди време имах КИА копие на вранглер с много различия - по къса по тясна с много по лек 4 цилиндров двигател и тежеше 1250 кг така че не вярвай кой кво писал

            Коментар


            • #21
              абе ,приателю,то и моито G го дават 2.5 ама в КАТ го теглиха и е 2850 голо,без рез.гума дори,резервоара по спесификазия му е 81.5L,а моя /не заради бензанджийте,защото съм пълнил много пъти до горе/хваща ни повече ни помалко от 92
              B+

              Коментар


              • #22
                твойто късо ли е пак да не би да не са сложили в сметките разширитела горе при капачката на резервоара щото неска е свалих и точно на 10 литрова ми прилича

                Коментар


                • #23
                  късо е не знам какво са сложили но в технич.данни пише 81,5,а аз в У нгария оня ден го пълних до горе /имам и газ/ хвана 92.
                  B+

                  Коментар


                  • #24
                    Кия копие на Вранглер? Ужас!

                    Само да не се обиждаме на копия, защото КИЯ-та не е копие а карикатура или шарж на Вранглера, не се обиждай ама е вярно.
                    А за Гелика, къде са го теглили в КАТ, щот аз всеки път като отида ме питат колко да го пишат там каквото им закарам, щот нямало как да го измерят. И последно, ако хората създали енциклопедията линка до която ви пратих не знаят какво пишат, тогава аз съм Херцог Кентърберийски и може така да ми казвате.
                    Който има път през Балкан Стар да пита и после да се покае...
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #25
                      ?

                      КИЯ-та с рама ли е или самоносеща?
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #26
                        на шаси е господин херцог

                        Коментар


                        • #27
                          Вместимости/Тегла:

                          Вместимост на резервоара (литри): 72

                          Тегло с основното оборудване:
                          Power Tech 2,5 I-4 двигател - 1505
                          Power Tech 4,0 I-6 двигател - 1507

                          Максимално бруто тегло на автомобила (кг):
                          Power Tech 2,5 I-4 двигател - 1925
                          Power Tech 4,0 I-6 двигател - 1975

                          Данните са от официалния сайт на jeep
                          VW-TOUAREG V6,3.0 TDI:oops:

                          Коментар


                          • #28
                            Първоначално публикуван от vokel
                            абе ,приателю,то и моито G го дават 2.5 ама в КАТ го теглиха и е 2850 голо,без рез.гума дори,резервоара по спесификазия му е 81.5L,а моя /не заради бензанджийте,защото съм пълнил много пъти до горе/хваща ни повече ни помалко от 92
                            прати много поздрави на тия в КАТ! 2850 сигурно е максимално допустимо тегло или /най-вероятно/ са прочели от някоя табелка тая цифра, а тя е "за допустимо тегло на теглено РЕМАРКЕ със спирачка"
                            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                            Коментар


                            • #29
                              За Теглото на Вранглера грешката е моя:
                              http://www-5.jeep.com/vehsuite/VehicleCompare.jsp
                              или от 1.5Т до 1.8-1.9Т (за Рубикон празен)

                              Коментар


                              • #30
                                Първоначално публикуван от inox
                                Вместимости/Тегла:

                                Вместимост на резервоара (литри): 72

                                Тегло с основното оборудване:
                                Power Tech 2,5 I-4 двигател - 1505
                                Power Tech 4,0 I-6 двигател - 1507

                                Максимално бруто тегло на автомобила (кг):
                                Power Tech 2,5 I-4 двигател - 1925
                                Power Tech 4,0 I-6 двигател - 1975

                                Данните са от официалния сайт на jeep
                                Това пък е невъзможно 2.5 литра двигате с 2 килограма по-лек от 4.0 литра смешно е, правете си сметка колко са вярни тези цифри
                                no signature no problems

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X