Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

    Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение
    Твоята не беше ли УАЗ-31622 Симбир или бъркам.
    Не е Симбир.
    https://www.offroad-bulgaria.com/att...1&d=1362307969
    Последно редактирано от Scrapheap; 13-01-19, 16:48.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

      Като четох описанието в темата,то си е било уред за изтезания на механик-водача.В крайна сметка не видях да си писал,кой дефект е прелял чашата и си го зарязал да гние или зарязването е резултат от всички дефекти.Моста направо ми събра очите.

      Коментар


      • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

        Не намерих детайл, около който да се изгради автомобил, пък и е перверзно да се занимавам с това съоръжение, след като има други, които просто работят и не изискват непрекъснати ремонти. Каквото е поправяно по Патриота повече не се е обаждало, но за сметка на това непрекъснато изникваха нови проблеми при нищожен пробег. Интересното е, че с компютър от Легаси работеше доста по-добре. Диференциала оправих, благодарение на Сашо (Uazik), също така сложих друго серво на спирачките, пак от Сашо, но после ми дойде акъла и спрях да се занимавам с глупости...
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

          Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
          Добър вечер...съединителяТ е консуматив бузусловен за всички гаранционни нови клозети, включая реномирани автопроизводители. Каквото-такова, ако искаш, да си чел СИТНИЯ текст.
          Това не е съвсем така, при доста марки съединителят си се сменя гаранционно ако дефектира преждевременно, защото износването на съединител след 10-20 к км е дефект, не износване. Особено ако е автоматик колата. На мен ми смениха и акумулатора гаранционно, окъси и умря от раз на година и половина и 35000, насред лято.
          Явор
          yavor.nikolov@gmail.com

          Коментар


          • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

            Първоначално публикуван от wildwildwest5 Преглед на мнение
            ...... Особено ако е автоматик колата......
            Какъв е този автоматик със съединител?
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

              DSG-тата примерно,ако ги считате за автоматик

              Коментар


              • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                За 3160 мога да пиша до други ден,навъртени около 70 000х.к.Няма по чуплив джип от този,само преден мост не съм отварял.Каран е само по асвалт в гора не е вкарван,ужасно пътно поведение(леко се оправи с фланци 5см).Никаква корозионна обработка .

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X