Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

    Пускам темата защото мисля да си взимам "Патриот", та бих се радвал ако някой от собствениците на такава машина напише Преки впечатления, проблеми, усещане

    П.С. Моля за мнения от първа ръка!

  • #2
    Аз само един съм виждал в БГ...

    Не знам дали ще може да намериш тук хора които да влизат по форуми с такава кола, тук сега ще ги купуват предимно разни организации като служебни, виж по руските форуми.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      Доста май са продадени из нашата Родина, дано някой да каже, а в Русия - четох доста и още ще чета.

      Коментар


      • #4
        Доста май са продадени из нашата Родина, дано някой да каже, а в Русия - четох доста и още ще чета.
        Дай някой саит насам,че май и мен ме подгониха едни мераци ама ще видим.Хубаво е да се прочете нещо повечко....

        Коментар


        • #5
          http://patriot-uaz.ru/modules.php?name=Articles
          http://forum.uazbuka.ru/

          и естествено www.google.com

          Коментар


          • #6
            Тъй като никой още не е споделил мнението си ще дам още няколко "линка" с интересна информация:
            за четящите руски
            http://www.uazpatriot.ru/forum/viewtopic.php?t=30
            http://www.zr.ru/show_article.pl?ida=45860
            http://astvart.h15.ru/patriot.htm

            Коментар


            • #7
              Чисто паркетник. Все още пО не се чупи от нормалния УАЗ.

              Коментар


              • #8
                каква е цената на този звяр
                "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                Коментар


                • #9
                  Сашо, ако не е тайна, колко струва тук в БГ един Патриот в базова комплектация?
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #10
                    В Русия тая цена е скандална.

                    Коментар


                    • #11
                      Е добре, ама колко все пак? В Русия видях, чудя се колко е порасла до тук...по пътя...бай ды уей....
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #12
                        uazik е човека със цените
                        А в Русия го купуват (може би със скандали, но купуват)
                        Стефане, ти си върха бе човек, не си го виждал, но вече имаш мнение - при това Крайно.
                        Патриота не се различава драматично от Хънтъра за който аз не мисля че отива определението Паркетник (само с 30см по-дълга база, но 16см по-широк) . Аз вярно го покарах съвсем малко и то на асфалт (с малко сняг), но когато доиде ще пробвам и ще проверя (поне за себе си) твоито изказване (току виж си се оказал прав - та ще трябва да сложа паркет по планината, за да се разхождам)

                        Коментар


                        • #13
                          Разумът, когато съществува, има важна особеност. Възможността да познава света и явленията без непременно да ги вижда и пипа. Никога например не ме е блъскал влак, но с категоричността на глупака съм готов да твърдя че това обикновено не е хубаво.
                          Едва ли трябва да си бил умрял, за да знаеш че е добре да си жив. ИМХО, разбира се.

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от Стефан
                            Разумът, когато съществува, има важна особеност. Възможността да познава света и явленията без непременно да ги вижда и пипа. Никога например не ме е блъскал влак, но с категоричността на глупака съм готов да твърдя че това обикновено не е хубаво.
                            Едва ли трябва да си бил умрял, за да знаеш че е добре да си жив. ИМХО, разбира се.
                            Както винаги ПоПринцип си прав което ме подсеща за вица: "загубил се пилот на балон - няма ни най-малка представа къде се намира, снижава над едно поле и пита седящият долу човек - "Къде се намирам", на кето онзи му отговорил "във въздуха""
                            Пак е бил прав

                            Та кажи Стефане кои са косвените причини които те карат да мислиш че Патриота е Паркетник?
                            Рамата е същата, окачването - тоже, двигателят....
                            може би пластмасовите брони, хвана ме, но и хънтъра Имаше подобни

                            Коментар


                            • #15
                              Ми, скоро ръфахме тоя въпрос. Пластмасата и отвънка и отвътре. Веднага влизаш в тунинга, обаче тоя път не можеш да го довършиш. Кабината отвътре не е желязна и няма как да стане. Няма прикачни устройства, няма и как да ги сложиш без всъщност да отрежеш всичката ламарина. Тогава пък упражнението става безсмислено. Не е минала и година, но салона като че ли има склонност към саморазпадане. Пружините в офроуда са по-дълга история, но очевидно не удържат и без екстремизъм. Малка страна сме, и ей го де са Плевен и Варна, обаче пък Електрика колко време чака?
                              Запомнете - проходимостта е общо понятие, и в никакъв случай не може да се сведе само до геометричната, само до окачването, само до мощността, само до оборудването. Когато всичко не е навързано в правилно взаимодействие става кръгло нищо. И като приказките на едно хлапе което искрено вярваше че Аудито куатро отсекъде ше скъса уаската, оти е 4х4 и е двесте кониа, а па тва е ништо и текезарка! Та после цяла нощ трябваше на смени да копаем и да го държим за ръката докато му сипваме мастика в биберона че да не направи някоя глупост. От мъка, не от друго

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X