Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

    Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
    Добър вечер...съединителяТ е консуматив бузусловен за всички гаранционни нови клозети, включая реномирани автопроизводители. Каквото-такова, ако искаш, да си чел СИТНИЯ текст.
    Никои не успорва че е консуматив, ама да се скапе на няма и 10000 асвалт(не знам точно на колко е бил) си е вече резил...
    0-

    Коментар


    • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

      Първоначално публикуван от Nasko12 Преглед на мнение
      Как?
      Абре факт е че Тойоти 70-ки се внасят нови без никакъв евро стандарт и се регистрират.
      Има поне 2 теми у форума за такива хубавици
      Не че някой се наема да разкаже за схемата де.
      Че един Уаз с евро 5 ли няма да регистрират.
      Land Rover Discovery II, V8 4.0
      VW Golf VI variant
      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

      Коментар


      • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

        Първоначално публикуван от Nasko12 Преглед на мнение
        Тя, ако е толкова чуплива, в мина или рудник трябва да се разпадне за часове. Така или иначе, дали може да се регистрира или не, не е толкова важно, щом качеството е нула.
        Въобще не е толкова чуплива,колкото я изкарват във форума.Имам опит с 3 такива на горското,а там винаги работата е майка плаче.Че е лайно,лайно е и проблема не е само от мърлячите в завода а и от опитите да вкарат продукция на братския китайски народ.Двигателя като цяло е добър,има течове на масло за остраняване и гадния навик,когато се намокри датчика на коляновия вал да гасне и прекъсва(поправимо е),но нищо фрапиращо за УАЗ,даже е приятно пъргав.Скоростната кутия е подходяща и за камион,окачването и просвета бият повечето заводски джипки.Но като качество на производство работата е ужасна,повечето кухини ни боя ни консервант ги е огрял,първите внесени бройки гниеха ужасяващо бързо,ауспуха изкарва 2-3 години по най-оптимистични прогнози.След като бракуваха едната и остана за части направихме опит да насадим шофьорската врата от бракуваната на здравата и о чудо,разминава се и то с много.Говорим за коли от една и съща година от обща поръчка,които нищо чудно да са се изтъркаляли една след друга от завода.Дупката ръжда е на 8 годишен джип.За по новите модели нищо не мога да кажа,но при този си беше голямо приключение с намирането на резервни части,пък оттам почва едно побългаряване и приспособяване.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_3813.jpg
Прегледи:1
Размер:705.3 КБ
ID:5799656
        Последно редактирано от Kirilpm; 30-09-18, 12:41.

        Коментар


        • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

          Този е бая по стар от джипа на моя чичо, онова на външен вид си изглежда направо добре, ако не гледаш луфтовете между панелите....
          0-

          Коментар


          • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

            Първоначално публикуван от kristiano83 Преглед на мнение
            Всяка машина има слаби звена, без изключение! Това ми е мисълта, Уаза не е сред най здравите, но според това което съм видял не е и най чупливия. Дано не следи темата някой горски, но точно с УАЗ се извозиха 100-ци куб гора по нашият район, даже някои с по два кубика товар превземат нелоши екстреми... Всичко е до грамотна поддръжка.
            Аз имам бордова УАЗ от 20 години, и Нисан Терано уазката с усилени ресори и тампони от ремарке на местото на оригиналните на задния мост е товарена с 4 кубика мешови дърва! За гората уаза е перфектен.

            Коментар


            • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

              Това е УАЗ-3160.

              Бая неща се промениха в Патриота
              only 4 x 4,sim AWD

              Коментар


              • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение
                Това е УАЗ-3160.

                Бая неща се промениха в Патриота
                Предполагам ,че ЗМЗ 409 го монтират - невероятно здрав и пъргав мотор ( Ники от Лозен с Хънтъра чудеса прави с него ,на Зверино съм видял лично в кой клас участва и какви машини наказва) ,мостовете предполагам са Спайсери (много здрави и с лекота се монтират евтини блокировки). Раздатката на УАЗ по правило винаги е била здрава ,остана една скоростна кутия ,която пък по правило винаги им е била болното място. Да ,обаче всеки джип си има такова и все си мисля ,че се преувеличават критиките все едно другите скрапове са съвършенство- такова няма!
                Тел. 0889531237

                Коментар


                • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                  Някой от всички изказали мнение тук качвал ли се е на новия Патриот?

                  Коментар


                  • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                    Не е
                    only 4 x 4,sim AWD

                    Коментар


                    • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                      Ее то има и такива който нямат джипове и пак изказват компетентно мнение в темите.
                      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                      Коментар


                      • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                        Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                        Ее то има и такива който нямат джипове и пак изказват компетентно мнение в темите.
                        Зависи кое наричате "новия Патриот". Щото alex_markov и scrapheap споделят В ТАЗИ ТЕМА лични впечатления от притежанието на "Патриот" като лична и като служебна кола.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Зависи кое наричате "новия Патриот". Щото alex_markov и scrapheap споделят В ТАЗИ ТЕМА лични впечатления от притежанието на "Патриот" като лична и като служебна кола.
                          Не съм писал нищо за новия Патриот.
                          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                          Коментар


                          • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:b93bf3as-960.jpg
Прегледи:1
Размер:150.1 КБ
ID:5806272Темата е стара,но ако има интерес,мога да споделя впечатления,и защото съм се качвал,и защото съм притежавал и експлоатирал Патриот всекидневно,като личен автомобил.

                            Коментар


                            • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                              Темата я следя от чисто любопитство , ще ми се да изкажеш впечатления от първа ръка .

                              Назад много колеги се изказаха негативно за машината , ще ни е интересно твоят поглед над нея.
                              Който търси , намира !
                              Човекът е човек, когато е на път !

                              Коментар


                              • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                                Първо да кажа,че съм имал и други джипове,-гранд витара,гранд чероки,нива и уаз 469,за да не си помисли някой,че нямам наблюдения на други джипове.Както писах,това ми беше всекидневна кола,но по ред-първа генерация патриот 2005 година,мотор 2.7,128 к.с 16 клапана с верига и саморегулиращи се хидро компенсатори на клапаните.Лично при мен разходът на газ беше по-нисък от този на бензин-11/100 км при 100 км/ч с 2500 об/мин.,крейсерска скорост.Лично за мен по-устойчив от всичко което съм изброил по-горе,пример-100 градусов десен завой съм го взимал със 100 Км/ч с оригиналните гуми.В техническо отношение не съм имал никакви проблеми-мотор,трансмисия и т.н

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X