Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares и други!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

    Както някои от вас знаят, преди два дни имах проблем с ремъка на алтернатора (и водната помпа) и обтягащата го ролка. Колата е Диско 300 tdi. Лагерчето на ролката не беше блокирало, но все пак беше превъртяло в леглото на ролката и леглото беше разбито. Намарихме нова ролка, макар и не за ЛР, но с подобни размери.
    Проблемът е в това, че въпросния обтегач с ролката съм го сменял преди 30 000 км. Поръчах го в Падок, доставиха го и всичко беше наред до онзи ден. Mислите ли, че е нормално да изкара 30000 км и да свърши??
    Или аз бъркам нещо?
    00359893488603

    ....нямам си вече LR...

    Коментар


    • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

      Първоначално публикуван от zlatoto_zd Преглед на мнение
      Както някои от вас знаят, преди два дни имах проблем с ремъка на алтернатора (и водната помпа) и обтягащата го ролка. Колата е Диско 300 tdi. Лагерчето на ролката не беше блокирало, но все пак беше превъртяло в леглото на ролката и леглото беше разбито. Намарихме нова ролка, макар и не за ЛР, но с подобни размери.
      Проблемът е в това, че въпросния обтегач с ролката съм го сменял преди 30 000 км. Поръчах го в Падок, доставиха го и всичко беше наред до онзи ден. Mислите ли, че е нормално да изкара 30000 км и да свърши??
      Или аз бъркам нещо?
      Обтегачът на DAYCO ли е?

      http://www.paddockspares.com/pp/SPEC...RR86to94).html

      Коментар


      • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

        Dayco е. И какво? Водната помпа, която предстои да поръчвам и тя ли ще е Dayco? ....
        00359893488603

        ....нямам си вече LR...

        Коментар


        • От: До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

          Поръчай си G - тя е двойно по-скъпа, но е оригинална. По отношение на това колко ще изкара - зависи. Ролката където при тебе е изкарала 30 000 км при друг може да изкара 100 000 и обратното. Все пак те са търговец. Другият варинат е да си купиш от България с монтаж и гаранция ама жив ще те дерат и ще предпочетеш Падок.

          Все пак е въпрос на финанси.

          Коментар


          • От: До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

            Здравейте, по стечение на обстоятелствата се сдобих с Freelander 2.0 d, 99 г. и естественно се започна с обслужването - тук ми оферират ангренажен комплект за около 400 лв - уж все маркови неща, гледам в Падок за същите неща сумата е около 190 лв без доставка! Въпроса ми е следния, не видях никъде каква марка са ролките - за ремъка си пише, но ролките са без производител - дали да ги поръчам от там или да купувам от тук уж от гарантиран производител?
            BMW R 1100 GS

            Коментар


            • От: До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

              Батка, така става ли или да правя чертеж ?
              Прикачени файлове
              Land Rover Discovery:
              - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
              Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

              Коментар


              • От: До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                На 26ти Юни поръчах разни чаркове от Paddock и до днес не са изпратени. Получих емейл подписан от Беки, изпратен от адреса на някой/я Тони, че нямат в наличност два чарка. Отговорих да пращат поръчката без тях. После тишина. След две седмици им пратих нов мейл с въпрос: кога най-после ще ми изпратят поръчката и ако не са в състояние да я изпълнят, да ми върнат парите в картата, а аз да си поръчм чарколяците от друг доставчик. На 30 Юли получих емейл от самият/самата Тони:
                hello
                I am sorry the computer has been broken and is only just working, I will make sure your order is sent as quickly as possible.
                regards
                Toni
                Като истински джентълмен им отговорих, изразявайки своята радост, че единственият компютър на Paddock отново работи. Според сайта на paddock, моята поръчка още не е изпратена...
                Утре ще им се обадя по телефона с основна тема на разговора: What the fuck is wrong with you mate?
                There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                No wahalla.

                Коментар


                • От: До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                  Ами то на сайта и моята поръчка не я дават изпратена, но вчера ми я доставиха (а на 28/7 им пратих пари за доставка) нещо имат проблеми с техниката, може и да са я пратили вече.

                  Съобщение от модератор:
                  Моля, напишете си в профила от къде сте.
                  Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 05-08-10, 14:01.

                  Коментар


                  • От: До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                    Днес се обадих и си поговорихме. След много: I'm very sorry Sir, ми казаха, че поръчката е вече в Будапеща.Не знаели, какво се е объркало. До тук добре- отне повече от месец за да стигне до маджарско, но поне чарковете са изпратени. Да видим, кога ще пристигнат в Бургас...
                    There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                    No wahalla.

                    Коментар


                    • От: До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                      От скоро собственик на Дискавъри 300Тди и след изчитане на почти всички теми дойде време и направих поръчка на ролки, ремъци, накладки и други дреболии от Падок. Взех решение да мина през друг куриер, т.е. доставка до Англия и оттам до България.
                      Всичко дойде за около седмица. Единствената забележка е че поръчах месингови тапи за охл. система, а дойдоха пластмасовите. Освен това част от ръба на една от накладките беше отчупен. Не са фатални неща, но явно получаваш за каквото плащаш. Също така не бях виждал качеството на ролките, както и на частите на Бритпарт и наистина на вид не е ама никак окуражаващо, но всичко е монтирано и няма проблеми засега.
                      цитат от старши участник:
                      'Друг път не си ли карал Ланд Ровър. Колата си върви, ама постоянно някакви дребни неща.
                      Просто свикни. Това е част от кефа при тая марка'.

                      Коментар


                      • От: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                        Специално за това че са ти объркали тапите трябваше да им кажеш, на мен ми пратиха няква ролка за Freelander 1.8, като им бях поръчал ремък за дизел Range Rover!!!Предложиха да ми пратят веднага ремъка за тяхна сметка, но аз го бях купил вече, кОлата беше разглобена и не можеше да чака. И така върнаха ми парите, а ролката остана за мен, защото не била толко ценна за тях, и доставката и ще струва повече от самата нея, та така сега имам ролка за Freelander 1.8, та ако някой иска ще я дам на супер цена!!!
                        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 12-08-10, 20:35.

                        Коментар


                        • От: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                          Вече съм правил няколко поръчки, оказаха се изключително коректни. Един път бяха забравили една дифтунга (цената и е към 20 стотинки) доиде след три дни по DHL. На последната ми поръчка вместо да ми пратят 4 хебела, ми пратиха 4 подгравателни свещи, писах им и ми отговориха че веднага ги пращат и се извиняват. Казаха че не си струва да им пращам обратно свещите и те си останаха за мен... Като цяло съм много доволен от paddockspares !

                          Коментар


                          • От: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                            Днес ми престигнаха въздушните възглавници от въпросния саит и съм доволен от вида и скороста на доставката.
                            Обаче се случи нещо непредвидено едната възглавница се оказа дефектна, на пръв поглед нищо особенно обаче след като я поставих още преди да се е напомпила имам предвид преди да е започнало да се вдига Диското и възглавницата гръмна. Гръмна не е точната дума по-скоро се извади от алуминиевата скоба която стяга гумата към горната основа просто се измъкна. Та искам да попитам има ли смисъл според вас да пиша писмо на продавачите подкрепено със снимков материал или не.
                            Прикачени файлове
                            Land Rover Discovery II 3,9 V8
                            Лада Нива 21214 1,7i

                            Коментар


                            • От: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                              Пиши им, че е дефектна, най-вероятно ще ти пратят нова

                              Коментар


                              • От: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                                Естествено че има смисъл, как да няма, за мен тези хора бяха много коректни с моята доставка. Бяха ми объркали един ремък с ролка и веднага ми върнаха парите, а ролката остана за мен, защото за тях не си струва да плащат доставката й обратно!!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X