Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ланча Делта Интеграле EVO

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ланча Делта Интеграле EVO

    Дойде време да се похваля! Е не е джип, още по-малко JEEP, но си е 4 х 4 и си е за хвалба!
    Приказвам от много време и чакам от още толкова, но най-после колата е в България! Ура-а-а-а! Не е за такава радост, че започват проблеми с акцизите и не знам какво ще я правя, но 9 600 лв. акциз не давам дори и да спечеля джакпота! Та така...
    На последната снимка е дъщеря ми! Там има още един тип - МОА!
    Прикачени файлове
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

  • #2
    До: Ланча Делта Интеграле EVO

    Уаааооо!!! Велико! Това ми е любим автомобил! И изглежда велико! Завиждам ти с добро...
    Със здраве да си го караш! Може и едно кръгче да дадеш
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      До: Ланча Делта Интеграле EVO

      Колата си е класика. Да си я караш със здраве. Само това с акциза е

      Коментар


      • #4
        До: Ланча Делта Интеграле EVO

        Браво! Много е готина (за Ланчата говоря) Това е кола - легенда! До скоро един участваше в републиканския шампионат с такава. А пък тази изглежда и колекционерски запазена.

        Коментар


        • #5
          До: Ланча Делта Интеграле EVO

          http://www.drive.ru/kunst/2007/06/09...iy_uragan.html
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            До: Ланча Делта Интеграле EVO

            Култов автомобил! Честито!
            Technical Rescue Direct - life lies in courage
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

            Коментар


            • #7
              До: Ланча Делта Интеграле EVO

              Чудесна,все по-рядко се виждат у нас.Преди имаше доста.Страхотно представяне на сняг.
              В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

              Коментар


              • #8
                До: Ланча Делта Интеграле EVO

                Ееее, най-накрая дойде,
                честито и само радостни моменти, карай си с UK номерата и да ни пука, у да не забравиш ланчистите, возене не, ама поне да я пипна и да я видя на живо
                Кажи ако ходиш някоя сряда на екото или неделя на Ал. Невски да дойда 100%

                Коментар


                • #9
                  До: Ланча Делта Интеграле EVO

                  Такива съм имал две и мога да кажа, че и досега ми е най-любимата кола на всички времена. Единственият и недостатък е водовъртежът в резервоара
                  Ако нещо те интересува питай. Добре запознат съм с автомобила
                  Страхотен избор!!! Последната тръгна по таван със 160 и ме остави жив и здрав...
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ланча Делта Интеграле EVO

                    Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                    Дойде време да се похваля! Е не е джип, още по-малко JEEP, но си е 4 х 4 и си е за хвалба!
                    Приказвам от много време и чакам от още толкова, но най-после колата е в България! Ура-а-а-а! Не е за такава радост, че започват проблеми с акцизите и не знам какво ще я правя, но 9 600 лв. акциз не давам дори и да спечеля джакпота! Та така...
                    На последната снимка е дъщеря ми! Там има още един тип - МОА!

                    Ей това е бате!!! Най-великата! Ти си истински познавач, поздрави и честито!
                    Карал съм такава само веднъж и ще съм "влюбен" в нея до живот... за база за сравнение - БМВето ми 325 - 192 к.с. е като лагерна количка...
                    Последно редактирано от nitro; 02-02-08, 22:33.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ланча Делта Интеграле EVO

                      Оххх. Култува машина. Доколкото знам точно Ево-та в България се броят на пръстите на едната ръка. А мисля, че ако имаш желание и финанси ... Царски предлага едни китчета Се пак и неговата е точно такава. Още един път честито и със здраве да си я караш.
                      RB Patrol Team

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ланча Делта Интеграле EVO

                        Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
                        Оххх. Култува машина. Доколкото знам точно Ево-та в България се броят на пръстите на едната ръка. А мисля, че ако имаш желание и финанси ... Царски предлага едни китчета Се пак и неговата е точно такава. Още един път честито и със здраве да си я караш.
                        Нема да го слушаш и да бараш колата... Да си ги слага на Черока тия китчета.
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Ланча Делта Интеграле EVO

                          Без никави китчета и доработки колата има повече от добра динамика.
                          При подаване на газ тръгва настрани и замирисва на гуми
                          Това е колата, от която бившата ми жена ме ревнуваше - и имаше защо
                          Който е подкарвал такава гад знае за какво става дума...
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • #14
                            До: Ланча Делта Интеграле EVO

                            Даи Боже всеки му Lancia Delta Integrale, Audi Quattro S1 и Ferrari F40 коктейл върховна наслада

                            Коментар


                            • #15
                              До: Ланча Делта Интеграле EVO

                              Благодаря на всички и се радвам, че колата е позната и на почит. Имах такава (не беше EVO), купих я от "Капитолия" със "100% гарантиран произход". Правих я (пълна реставрация) повече от една година (в ремонта е участвал и Илия Царски), струваше ми маса пари, но не съжалявах - машината стана чудесна! Лошото беше, че "100% гарантиран произход" се превърна в "краден автомобил с пренабити рама и двигател". Завърши като конфискувана от полицията. После я видях регистрирана с нови номера, явно от някой "по-наш". От тогава не спрях да мисля за друга и преди година купих, чрез eBay, тази. До сега беше в Лондон (благодарение на дъщеря ми) и се чудех какво да правя. И ето, реших да си я взема - може да не се кара, но да си я гледам! Тази "икона" заслужава да бъде на пиедестал
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X