Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Тест" на Тойота ЛК200 в ТопГеар БГ (списанието)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Тест" на Тойота ЛК200 в ТопГеар БГ (списанието)

    В новият брой на Топ Геар има тест от нашенец на новат ТЛК200, който го намери да чете, ще му хареса.
    Ще си позволя да цитирам по памет един участък (Думите са на автора, не мой) "ето защо пустините са осеяни с трупове на ленд ровъри и нито един на ленд круизер..."

  • #2
    До: "Тест" на Тойота ЛК200 в ТопГеар БГ (списанието)

    Малеее каква бомба метна с тоз цитат
    Емил-00356 99872043-Малта
    Defender-90

    Коментар


    • #3
      До: "Тест" на Тойота ЛК200 в ТопГеар БГ (списанието)

      Първоначално публикуван от Lany Преглед на мнение
      Малеее каква бомба метна с тоз цитат
      Не съм искал (не съм против Марката), просто ми направи впечатление това мнение на Автора и си позволих да го цитирам (с ясното съзнание че тук има Фенове (Яро например)

      Коментар


      • #4
        До: "Тест" на Тойота ЛК200 в ТопГеар БГ (списанието)

        Маитапя се,мисля сме големи хора да се дракаме за глупости-всеки си е фен на марката
        Емил-00356 99872043-Малта
        Defender-90

        Коментар


        • #5
          До: "Тест" на Тойота ЛК200 в ТопГеар БГ (списанието)

          Първоначално публикуван от Lany Преглед на мнение
          Маитапя се,мисля сме големи хора да се дракаме за глупости-всеки си е фен на марката


          Иначе цитата е героичен.. Няма ли нещо и за "там на говеждия стадион"...

          Коментар


          • #6
            До: "Тест" на Тойота ЛК200 в ТопГеар БГ (списанието)

            Абе ША го намеря тоз юнак на статията и Ша го удуша трупове.....хмм
            Емил-00356 99872043-Малта
            Defender-90

            Коментар


            • #7
              До: "Тест" на Тойота ЛК200 в ТопГеар БГ (списанието)

              Трупове дето още мърдат обаче, вуду зомби ЛР-ите на местните

              Коментар


              • #8
                До: "Тест" на Тойота ЛК200 в ТопГеар БГ (списанието)

                Опааа маи стана беля,Алекс метна бомбичка(едва ли е искал) и ние веднага му отвърнахме,а темата беше друга-аз съм виновен-сори
                Емил-00356 99872043-Малта
                Defender-90

                Коментар


                • #9
                  До: "Тест" на Тойота ЛК200 в ТопГеар БГ (списанието)

                  Бомбите мята тоз от списанието, Алекс е от наще и доведе до знанието ни тази долна инсинуация. Да беше закарал Тойотата до Африка за теста и да щрака труповете, да има снимки и да пише това изказване под някоя от тях с гордата нова Тойота и Мъртвеца Серия I пърпорил 40 години из пустинята със заводското масло. Да тогаз разбирам, но за тест из България и то без да звъннат на Маркан да ги разведе или поне да бяха обадили тук. Нали имаше тестов на ЛР наскоро, какво по-добро от съвместна разходка. Това е грубо за списание и при положение, че не отговаря много добре на действителността може и да ги поосъдим. Щот трупове на Тойоти няма как да има, повечето са станали на волски каруци отдавна...

                  Коментар


                  • #10
                    До: "Тест" на Тойота ЛК200 в ТопГеар БГ (списанието)

                    Тез дет си драскат по хартииките едва ли знаят де е предницата или задницата на джипката-да са живи и здрави и те за хляб се борят
                    Емил-00356 99872043-Малта
                    Defender-90

                    Коментар


                    • #11
                      До: "Тест" на Тойота ЛК200 в ТопГеар БГ (списанието)

                      Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                      В новият брой на Топ Геар има тест от нашенец на новат ТЛК200, който го намери да чете, ще му хареса.
                      Ще си позволя да цитирам по памет един участък (Думите са на автора, не мой) "ето защо пустините са осеяни с трупове на ленд ровъри и нито един на ленд круизер..."
                      Е сега си е.а .айката!!!!!!
                      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                      Коментар


                      • #12
                        До: "Тест" на Тойота ЛК200 в ТопГеар БГ (списанието)

                        Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                        (Думите са на автора, не мой) "ето защо пустините са осеяни с трупове на ленд ровъри и нито един на ленд круизер..."
                        Алекс предлагам подслон докато се уталожи положението.

                        Коментар


                        • #13
                          До: "Тест" на Тойота ЛК200 в ТопГеар БГ (списанието)

                          Оххх е те това е,има ятак дет щте приюти Алекс докато всички се усмирим
                          Емил-00356 99872043-Малта
                          Defender-90

                          Коментар


                          • #14
                            До: "Тест" на Тойота ЛК200 в ТопГеар БГ (списанието)

                            Може автора да е искал да каже че ЛандКрузер няма присъствие в Африка. От там и липсата на трупове.

                            Коментар


                            • #15
                              До: "Тест" на Тойота ЛК200 в ТопГеар БГ (списанието)

                              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                              Може автора да е искал да каже че ЛандКрузер няма присъствие в Африка. От там и липсата на трупове.
                              Мда, нали в една тема се разбра че там само уазкови ленд ровъри има. То и затова местните си ги карат още, щото били на редуктори. А че няма тойоти в африка . Ама наистина журналюгата пишат без да знаят. Някой не са виждали колата и изтипосват такива смислени статий... Не визирам тази конкретно, не съм я чел, но цитата с отричането на всичко друго не го разбирам макар че съм фен на тойота.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X