Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Тест" на Тойота ЛК200 в ТопГеар БГ (списанието)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: "Тест" на Тойота ЛК200 в ТопГеар БГ (списанието)

    и аз мисля че "автора" няма идея за какво пишв и да може би няма трупове на ЛК то как да има като няма ЛК ?
    [SIGPIC][/SIGPIC]Нека да не бъркаме "хубавите" пътища в България със самолетни писти. Колеги карайте бавно нека се виждаме по-често.:cool::D

    Коментар


    • #17
      До: "Тест" на Тойота ЛК200 в ТопГеар БГ (списанието)

      А те от глад умират, вие какво очаквате, Порше Кайен ли да карат.
      Разбира се че ще карат възможно най евтиното.

      Коментар


      • #18
        До: "Тест" на Тойота ЛК200 в ТопГеар БГ (списанието)

        Прав е човекът. Пробвайте да оставите в агресивна среда един умрял ЛК и един умрял Дифендър. След време едното ще е изнило и изчезнало, а другото ще си седи...

        Нещо като мумиите. На всеки му се случва да умре, но в зависимост от обработката само някои остават дълговечни трупове.
        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

        Коментар


        • #19
          До: "Тест" на Тойота ЛК200 в ТопГеар БГ (списанието)

          От подобни малоумни изказвания в последно време ми е дошло до гуша! Прави ми впечатление, че освен при журналистите и в други области се появиха едни момченца, дето се изказват дръзко и некомпетентно. То за цените на петрола ли не беше, за тръби газови разни, за геополитика, цените на имотите в САЩ.....
          Това май е някаква мода..

          Относно конкретното изказване- не знам кога е създадена Тойота, но подозирам, че когато ЛР-и са кръстосвали Африка, въпросната компания не е съществувала. Така, че е нормално да няма "трупове".
          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

          Коментар


          • #20
            До: "Тест" на Тойота ЛК200 в ТопГеар БГ (списанието)

            Ами, не е съвсем така.
            Google казва - TOYOTA е основана през 1935 г., първият им автомобил А1 е произведен през 1936, а първият Land Rover е потеглил на път през 1948 г. (http://www.landrover.bg/company/over...troduction.php)
            Вероятно впечатлението за обратното се създава от неистовия стремеж на англоговорящите да втълпят на всички останали, че светът е измислен от тях и е създаден с тяхно разрешение.

            А журналистиката си е такава по предназначение - може би е нормално; все пак на тях им плащат добре най-вече когато успеят да ни вкарат в схемата "Левски vs. ЦСКА".

            И, за мен поне, независимата журналистика е малко като Дядо Коледа - звучи чудесно, много ни се иска да е вярно, ама...

            Коментар


            • #21
              До: "Тест" на Тойота ЛК200 в ТопГеар БГ (списанието)

              Интересното е, че май никои не е чел статията? Всички се хващат за цитата който е изваден просто като най-фрапиращ, а статията не е лоше, човека в деиствителност е отишъл на място и е карал и дизеловата и бензиновата версия 2 дни по чукарите.
              Ще дам още един цитат по памет "...опитвах се два дни да строша колата, карайки неразумно бързо, но истината е че дори не успях да спукам гума..."

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X