Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

    Ами ето ти предложение аз как си направих КЛХ-а. Но аз пък имам двигателни проблеми


    KAWASAKI Let the good times roll

    Коментар


    • #77
      До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

      А прахово ли си го боядисъл или не

      Коментар


      • #78
        До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

        Не не е прохово.
        KAWASAKI Let the good times roll

        Коментар


        • #79
          До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

          А би ли споделил как си го боядисал ,защото и на мен ми предстой тази процедура след някой друг ден.И се чудя дали да боядисвам прахово или не.

          Коментар


          • #80
            До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

            Ами купих си авто лак свалих си старата боя и го дадох да го пръснат
            Проховото може би е по-добрия вараянт.
            KAWASAKI Let the good times roll

            Коментар


            • #81
              До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

              Искам да попитам че ми стана интересно някой може ли да ми каже каква е модификацията на моя клх.И така той 1998година има и стартер и манивела,предницата не е обратна,а е с маншони.Досега не сам срещал такъв клх виждал съм или само със стартер или само с манивела.А и резерввоара ми е метален.
              Последно редактирано от GeToVvV; 27-11-09, 19:34.

              Коментар


              • #82
                До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

                За всички фенове на клх пускам линк на един много полезен и интересен саит: http://www.planetklx.org/

                Коментар


                • #83
                  До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

                  Ето как стана рамката на клх-а ми след като я боядисах:
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #84
                    До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

                    Ето ти още малко инфо за твоя:
                    http://www.motorcyclespecs.co.za/mod...x250r%2093.htm
                    Honda XR600
                    Kawasaki KLX650
                    Honda XL600V Transalp
                    +359 888 6З5 9З4

                    Коментар


                    • #85
                      До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

                      Някой може ли да помага.
                      Разглобих коловете на КЛХ-са да сменя маслото и семерингите и ми се иска и отдолу да извадя патрона дето се отвива с шестограм 14 е да ама се върти безконечно в двете посоки и не се отвива нито се завива. Пробвах и с отвертка както е казал Шифта втемата за ходова част ама не и не върти се и това е. В мануала не се вижда хубаво на снимката май няма резба ама гледам на снимките дето е дал Шифта в другата тема има.
                      Може би в този текст е разковничето ,ако някой го преведе ще съм му много благодарен,че с гугъл преводачката нещо не го разбирам.

                      Use a fork cylinder holder to keep the fork cylinder from turning and remove the compression damping valve using a 14 mm Allen wrench. If a fork cylinder holder is not available, a pneumatic impact driver can be used.









                      Последно редактирано от Светльо KLX; 27-12-09, 14:44. Причина: текст
                      Кавазаки КЛХ 300 04г
                      Кавазаки КХ 65 04г
                      Опел Астра 94г
                      Мерцедес 124 91г

                      Коментар


                      • #86
                        До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

                        Държача за който споменават очевидно го нямаш. Това е дъъълъг специализиран инструмент. Втория вариант е за предпочитане - пневматичен гайковерт /ако не си си го превел/. Ако нямаш - търси гумаджия някъде наоколо. Неудобното е ,че пак няма да стане с обикновен шестогран. Трябва ти такъв от гедоре или поне право парче и преход.
                        0888932647

                        Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                        Коментар


                        • #87
                          До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

                          Явно е,че ще трябва да го занеса при човек който има необходимия инструмент.Благодаря ти за уточнението и превода.


                          Ето то в мануала си е дадено по на-долу и инструмента ама кой да гледа и да мисли.













                          Последно редактирано от Светльо KLX; 27-12-09, 22:37. Причина: снимки
                          Кавазаки КЛХ 300 04г
                          Кавазаки КХ 65 04г
                          Опел Астра 94г
                          Мерцедес 124 91г

                          Коментар


                          • #88
                            До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

                            Колеги, я кажете колко ви е максималната скорост на клх-овете, че ми се струва, че моята е много малка. Зъбаците са ми 13 на 47 и на шеста повече от 90-95км, не мога да вдигна.
                            Последно редактирано от viki terzieva; 02-09-10, 14:44. Причина: Отрицателната частица "не" се пише винаги отделно от глагола - например "не мога"

                            Коментар


                            • #89
                              До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

                              Когато го взех го изпробвах на асфалт-вдигна малко над 140км/ч.Мисля че можеше още малко но ме достраша-беше с две чисто нови кросови гуми.Тогава беше с оригиналните пиньони-42/14 с предавателно число3.0. Скоро смених пиньоните сега съм с 50/14 с П.Ч-3,57. Максималната скорост е малко над 120км/ч. Малко може да се намали максималната но ще скъся предавките.За моето каране мисля че така е оптимално.
                              П.П.-Наистина ти е малко ниска скороста.С твоето предавателно чило(3,61) скороста ти трябва да е накъде 115/20 км/ч .Това е така ако правилно си преброил зъбите и си засякъл километрите.
                              Последно редактирано от VESO4AR; 10-04-10, 13:59.

                              Коментар


                              • #90
                                До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

                                Колега, изясни ми се проблема, просто не сЪм бил навил масура до край.
                                Последно редактирано от viki terzieva; 02-09-10, 14:35.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X