Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

    Само пропусна да ни кажеш какви други мотори си КАРАЛ на задна гума. Та да добиеме база за сравнение.

    А ако случайно не са много , то искрено те моля , пробвай някъде извън асфалта с пълна екипировка и с поне един човек с телефон около теб. Че как се пада по врат.

    Успех.
    0888932647

    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

    Коментар


    • #32
      До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

      това мие първото ендуро но преди него съм имал 2 пистови но ендурото е друго измерение.та да си доидем на думата ниакой може ли да ми каже колко зъба имат оригинално предното и задното зъбно колело на KLX 250

      Коментар


      • #33
        До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

        14-42 зъба ,обаче помисли хубаво къде и как ще караш за да не се охарчваш излишно.Има тема за пиньоните и броя на зъбите намери я и си направи сметка.Успех.
        Кавазаки КЛХ 300 04г
        Кавазаки КХ 65 04г
        Опел Астра 94г
        Мерцедес 124 91г

        Коментар


        • #34
          До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

          Първоначално публикуван от Светльо KLX Преглед на мнение
          14-42 зъба ,обаче помисли хубаво къде и как ще караш за да не се охарчваш излишно.Има тема за пиньоните и броя на зъбите намери я и си направи сметка.Успех.
          Благодария ти,но немога да намеря темата дали незнаеш колко зъба е най малкото предно зъбно колело за да знам горе долу какво да търся,карам предимно в гората

          Коментар


          • #35
            До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

            Аз съм с стандартни те броеве, а на първа ми дъфче на место и избягвам да я го карам на 1 ва а ти ако сложиш 12-или 13 хептен 6те го спънеш.(мое лично мнение)
            А и по-добре да си уголемиш задния от колкото да смалиш предния.
            А всъщност ето чети и ще разбереш защо е по добре по-голям заден:
            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ED%FC%EE%ED%E8
            KAWASAKI Let the good times roll

            Коментар


            • #36
              До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

              Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
              Аз съм с стандартни те броеве, а на първа ми дъфче на место и избягвам да я го карам на 1 ва а ти ако сложиш 12-или 13 хептен 6те го спънеш.(мое лично мнение)
              А и по-добре да си уголемиш задния от колкото да смалиш предния.
              А всъщност ето чети и ще разбереш защо е по добре по-голям заден:
              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ED%FC%EE%ED%E8
              Доста ме светнахте ама аз отпред съм със 15 зъба а от зад с 52 и в гората мотора ми се струва муден веригата има на каде да се разпъва така 4е съм решил да пробвам да сложа от пред 12 а от зад да оставиа стариа с 52 зъба тои е без тожа 4исто нов дано има о4акваниа резултат сега остажа да ми кажете от каде да си намериа такъв венец (ако може да се поръ4ва от интернет)

              Коментар


              • #37
                До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

                Ето http://www.nhm-bg.com/ нашенско производство, страхотни са, за мен поне. Обаждаш се и се разбиаш с човека кава с колко зъба и тн. Но според мен 12-52 ще прилича повече на танк от колкото на мотор, но ти си знаеш.
                KAWASAKI Let the good times roll

                Коментар


                • #38
                  До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

                  Не намаляй толкова предния! Аз имам същия мотор и сега съм с14/50 това е предавателно число3,57 доста близко до оптималното за гора.На първа се вдига лесно на задна.Максималната скорост е около 110 напълно достатъчна според мен.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

                    Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
                    Ето http://www.nhm-bg.com/ нашенско производство, страхотни са, за мен поне. Обаждаш се и се разбиаш с човека кава с колко зъба и тн. Но според мен 12-52 ще прилича повече на танк от колкото на мотор, но ти си знаеш.
                    Свързах се с хората предниа венец 12 не е скуп струва 12лв така че ще пробвам пък ако не ми хареса ще го продам.Благодаря за съвитите всепак доста ми помогнахте,ще пиша като го сложа какъв е резултата

                    Коментар


                    • #40
                      До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

                      Първоначално публикуван от p_gogo Преглед на мнение
                      Свързах се с хората предниа венец 12 не е скуп струва 12лв така че ще пробвам пък ако не ми хареса ще го продам.Благодаря за съвитите всепак доста ми помогнахте,ще пиша като го сложа какъв е резултата
                      Недей да го сваляш толкова предния. По малко от 13 зъба не е нужно аз съм с 13-48 и е екстра даже на по голями наклони е склонен да се обръща.Повечето баири си ги качвам на втора.
                      Кавазаки КЛХ 300 04г
                      Кавазаки КХ 65 04г
                      Опел Астра 94г
                      Мерцедес 124 91г

                      Коментар


                      • #41
                        До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

                        От къде мога да си купувам части за моторчето . Поръчах преди 2 месеца жило за газта и още не е доставено. За всяка част ли ще бъде така? Продавача ли не съм уцелил ? К
                        [img]http://img696.imageshack.us/img696/1013/logoavataro.jpg[/img]

                        Коментар


                        • #42
                          До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

                          Имам добър източник и ми доставя всичко много бързо-потърси ме на скайп и ще ти кажа повече.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

                            Имам следното питанеее. Тъй като на Кавата хлабините на клапаните се регулират чрез пулчета, а на мен ми при палене почнаха да ми цъкат някакви клапани, та питам от къде да се сдобия с такива. Чувал съм за цели комплекти, но аз искам само толкова пулчета колкото са ми нужни.
                            И другия въпрос е с какво да ги измеря, като те се различават един от друг с 10-ти от милиметъра С шублера май ставаше ама не съм сигурен точно как
                            KAWASAKI Let the good times roll

                            Коментар


                            • #44
                              До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

                              По добре ги остави малко по-хлабави(да чукат ЛЕКО)...Винаги е по-добре хлабините да са в горният диапазон
                              Успех
                              MG RACING

                              Коментар


                              • #45
                                До: Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

                                Аз имам 4 пула от старата глава виж премери и пиши размерите и аз ще премеря моите и ако съответно стават ще се разберем

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X