Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпросчета за KAWASAKI KLX 250

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: ВЪПРОСЧЕТА ЗА KAWASAKI KLX 250

    И аз съм счупил едното лагерче и мисля да ги сваля всичките и да ги отнеса в един магазин за лагери дето предлагат продуктите на SKF предполагам, че ще ми намерят точните лагери. Като ги взема ще ти кажа колко струват и ако искаш ще взема и за теб. Ако дотогава не си намерил де.
    KAWASAKI Let the good times roll

    Коментар


    • #17
      До: ВЪПРОСЧЕТА ЗА KAWASAKI KLX 250

      малкия го намерих в родния си град на късмет ама 2та големите не. само ги очистих гресирах и сглобих.абе българска работа ама успешна
      Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

      Коментар


      • #18
        До: ВЪПРОСЧЕТА ЗА KAWASAKI KLX 250

        И аз имах преди този проблем с лагерите на вилката. Доколкото знам всички лагери вървят комплект и струват над 200 лв. Неможе по отделно. Намерете си някой майстор стругар да ви направи бронзови втулки вместо лагери и нямате грижи. Аз моя го карах така около година и нямах проблеми и предполагам че ще изкарат доста и сегашния му собственик. Това е наи - евтиния вариант...

        Коментар


        • #19
          До: ВЪПРОСЧЕТА ЗА KAWASAKI KLX 250

          Първоначално публикуван от Bai_Vyl4o Преглед на мнение
          И аз имах преди този проблем с лагерите на вилката. Доколкото знам всички лагери вървят комплект и струват над 200 лв. Неможе по отделно. Намерете си някой майстор стругар да ви направи бронзови втулки вместо лагери и нямате грижи. Аз моя го карах така около година и нямах проблеми и предполагам че ще изкарат доста и сегашния му собственик. Това е наи - евтиния вариант...
          Този вариант и аз ще го тествам ,днес разглобих мотора и утре утива на стругар.Лагерите струват окло 200 лв но си имат и втулки семери капачки и всичко в комплект но пак са си бая 200 лв на тая криза
          0888 074 049

          Коментар


          • #20
            До: ВЪПРОСЧЕТА ЗА KAWASAKI KLX 250

            E хубаво де. Аз все си мисля, че в един спецялизиран магазин за лагери все ще намерят с такъв размер.
            То ако си поръчваш от производител лошо ти става от цените
            KAWASAKI Let the good times roll

            Коментар


            • #21
              До: ВЪПРОСЧЕТА ЗА KAWASAKI KLX 250

              Перката пак ми с включва само при пуснат фар.Ако може някои да ми помогне.
              Тука има нещо мнооого гнило. Искаш да кажеш, че ти включва само когато ти е включен фара? Да не би някой да ти е бъркал в инсталацията и да е свързал по грешка (за по-лесно) проводника за вентилатора използвайки плюсовият кабел за светлините преди ключа? Това не е хубаво. Провери инсталацията. Намери температуният датчик и му проследи проводника, както и тези на вентилатора. Датчика може да е на радиатора или на двигателя. Ако не си в час за каквото ти говоря, по-добре го дай на електричар.
              Това да си сложиш ключ за вентилатора не е добра идеа. Най-добре двигателят работи когато е в оптимална темература - нито по-висока, нито по-ниска. Затова са сложени термостат за да "повдига" температурата и вентилатор за да я "смъква", с две думи с този ключ не можеш да подържаш топлиният режим. Да не се впускам в подробности.

              Коментар


              • #22
                До: ВЪПРОСЧЕТА ЗА KAWASAKI KLX 250

                Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
                E хубаво де. Аз все си мисля, че в един спецялизиран магазин за лагери все ще намерят с такъв размер.
                То ако си поръчваш от производител лошо ти става от цените
                Във доста магазини ходих и няма и няма на едно место намерих но единия размер на лагера е по малак 1 мм. а цената е 26лв на парче а ми трябват 6 броя такаче в тоя случаи е по добре оригинални защото цената се доближава до тяхната.А размерите на лагерите са такива че всяка фирма не прави такива лагери за да могат да те накарат да си ги купиш от производителя .
                0888 074 049

                Коментар


                • #23
                  До: ВЪПРОСЧЕТА ЗА KAWASAKI KLX 250

                  Така аз продължавам мъките с лагерите Скапах лагера на унитрака, тоя дето е хванат амортесьора за него. Обиколих магазините и няма комплекти което не ми харесва никак Та се замислих това гнездо на лагера и без това съм го съсипал и ще трябва да се рециклира да взема да си купя лагер дето ми пасва на втулките и да си нагодя гнездото по него. А тези на вилката ще си ги купя от магазина мисля че имат такива.
                  Вие какво ще кажете по въпроса
                  KAWASAKI Let the good times roll

                  Коментар


                  • #24
                    До: ВЪПРОСЧЕТА ЗА KAWASAKI KLX 250

                    Стига да не изтъниш някъде много - аз съм за.... пък ще видим резултата.
                    0888932647

                    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                    Коментар


                    • #25
                      До: ВЪПРОСЧЕТА ЗА KAWASAKI KLX 250

                      Ами ще го шлайфам до най-близък размер който да мога да си го намеря в магазина когато и както си поискам. Да видим утре ще премеря и ще ходя да го шлайфат. Предполагам няма да е кой знае колко сложна процедура.
                      KAWASAKI Let the good times roll

                      Коментар


                      • #26
                        До: ВЪПРОСЧЕТА ЗА KAWASAKI KLX 250

                        Гледам,че в другата тема си писал,че си събрал чаркалъците.
                        Я кажи какво направи с лагерите
                        Кавазаки КЛХ 300 04г
                        Кавазаки КХ 65 04г
                        Опел Астра 94г
                        Мерцедес 124 91г

                        Коментар


                        • #27
                          До: ВЪПРОСЧЕТА ЗА KAWASAKI KLX 250

                          Абе малко калпава работа ама какво да се прави няма и няма комплек и това си е
                          При мен на вилката лагерите са 2 по 30мм а не 4 както е на повечето май, та аз взех 2 по 20мм с фтулките и ще ги сложа като временно решение докато поръчам от братята Хамаериканци комплекта. Дано да издържи цялата работа. А тоя под амортесьора го намерих точния. Абе мразя такива смотани и недовършени работи ама не ми се чака още 3-4 месеца докато се сдобия с лагери.
                          KAWASAKI Let the good times roll

                          Коментар


                          • #28
                            До: КЛХ-са на Sa6o Dakara

                            Здравеите имам klx 250 със ел. стартер и дигитален километраж имам го от скоро задниа венец не е оригиналниа по голиам е но мотора не може да се вдигне на за дна гума незнам дали е нормално ако ниакои има същиа ако може да ми каже да ли е така ще съм много благодарен.

                            Коментар


                            • #29
                              До: КЛХ-са на Sa6o Dakara

                              Мотора се вдига с гас стига да го дръпнеш както трябва, всичко си е до майсторлък. А све пак мотора е 250 и не очаквай кой-знае каква брутална сила от него.
                              KAWASAKI Let the good times roll

                              Коментар


                              • #30
                                До: КЛХ-са на Sa6o Dakara

                                Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
                                Мотора се вдига с гас стига да го дръпнеш както трябва, всичко си е до майсторлък. А све пак мотора е 250 и не очаквай кой-знае каква брутална сила от него.
                                Благодаряти много имам го от скоро преди да го взема изчетох всички статии тук и изгледах всички клипове с KLX 250 и ми се стори че доста лесно се вдигат но уви като взех мотора видях че не е така и си помислих че мотора е прецакан за това се обръщам към някой с повече опит с KLX 250 за съвети

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X