Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мечтата на "ръчкача"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мечтата на "ръчкача"

    Винаги съм знаел че светът е огромен и има място за НАИСТИНА странни хора и Изобретения. Но днес бях потресен когато видях поредното Японско изобретение - Гуми които при буксуване изпускат цветен Дим

    ето вижте сами:


    Вие бихте ли си взели такива?
    6
    Веднага бих си купил, как не съм знаел до сега???
    33.33%
    2
    Оооооо вече имам:)
    0.00%
    0
    Абе ти маитапиш ли се?
    66.67%
    4

  • #2
    O! Това е следващото епохално изобретение след сините светодиоди! Нещо като боб, от който след като ... газовете розовеят!
    Толкова ги мразя тия работи!

    Коментар


    • #3
      само ако пушека е с аромат на ягода или лимон

      Коментар


      • #4
        Категорично подкрепям Пажеровода! В сравнение с това бледнеят и парната машина и винторезния струг! Сега вече имам цел в живота - да спестя за 5 такива.
        Във връзка с което имам въпрос, знам че е просташки. Колата ми е с три врати, механична петстепенна кутия, с чистачка на задното стъкло и електрическа антена на радиото с управление от салона. Допуска ли се употребата на жълти джанти в стартовете на нашите състезания с такива гуми, или е задължително да са виолетови?

        Коментар


        • #5
          еи идеялен подарък за РД на комшията с golfa
          "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

          Коментар


          • #6
            Re: Мечтата на "ръчкача"

            А дано не го видят голфаджийте щото лошо става!В моя квартал по цял ден!А на тук а на там само гуми късат!Поне смяната им е без пари!Слагат от бракуваните гуми от разни гумаджий!
            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

            Коментар


            • #7
              Гледам Анкетата върви - гласува се и явно има хора с чуство за хумор или може би с Глоф2 Момо, Рекаро, Брабус и последният да затвори вратата

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X