Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

    Появи се една налудничава идея и заради името на клуба бе приета с ентусиазъм.
    Нашия нов и обещаващ състезател, Радомир Пепелов "Забара", някои го помните със синята Гкласа в Шумен ,предложи да качим неговият джип на неговият блок.
    Супер , какво по-весело можем да правим през зимата освен да качваме джипки по покривите. Времето след новогодишните празници леко ни забави но ето ,че снега при нас се стопи и всичко е готово.Днес в сервиза на "Лудницата" направихме проба , голяма веселба стана, увисна Гто като салам , завъртяхме го на 180градуса и плавно го положихме на колела. В работната група имаме един краен оптимист-"Забара",един краен песимис-Митко Ангелов моя навигатор и един реалист-аз Я.Терзиев, така че след кратко обсъждане се взе решение за тази събота 02.02. да проведем операцията.
    После ще ви пусна още инфо защото трябва да ходя ня рожденден.

  • #2
    До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

    Янчо на всяка цена, ама на всяка цена снимки.При нас в Габрово дето правят новия Мол има много готин кран .Да не го викате да идва.

    Коментар


    • #3
      До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

      Сори за правописа, ама явно виното е по гот от джипките, по-ми се пие от колкото ми се кара.Няма да ползваме кран,хеликоптер или някакъв друг афродизиак, джипа ще си го вдигнем с неговата лебедка.Ако може.Ако не може "Забара" ще загуби 10 000евро апък аз ще стана за резил.Автомобила е обурудван според рекламата с уорн или с Тмакс-лебедка и ще се качи самостоятелно по стената над 5тия етаж, ако е дал господ ще го свалим.Направихме люлка за акумолаторите и купихму два нови силвъра ,с това се изчерпва тунинга.Дадат ли още 10 евра ще се кача с него и ще ви махам с флагче от прозореца.Това ще е и представянето на "4х4 лудница" отбора за сезона 2008г.
      В събота заповядайте ,почерпката не е сигурна, но ще се постараем да спретнем нещо.
      Опита ще кандидадства за Гинес , ако ни одобрят ще го повторим пред комисията.
      Не казвайте на майка ми ,защото ще ми се кара.

      Коментар


      • #4
        До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

        Консултирайте се със строителен конструктор, къде точно да захванете края на въжето, и дали ще издържат съответните строителни конструкции.

        Това не е шега работа. Внимавайте да не стане сакатлък.

        Иначе успех в начинанието
        Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
        LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
        Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

        Коментар


        • #5
          До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

          Давай Янчо с вас съм!!

          Коментар


          • #6
            До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

            Ако акумулаторите не са гелови, пробвайте първо дали работят изправени на тясната страна. Да не останат горните плочи над електролита. Скъсете въжето, да не се намотае накуп и да изкърти разпорките на страниците на макарата. Проверете маршрута, защото ако на стената има издатини ще го разлюлее лошо. Направете сметка да не трябва да спирате, щото лебедката спира рязко и ще го тръска лошо. Напълнете резервоарите до тапите и запушете отдушниците да не се излива. Ако падне, с пълните резервоари няма да избухне.
            Ако тока не прекъсне - тия няма три тона не са проблем.
            Ако ще го осигурявате - осигуровката трябва да е без хлабина, просто да не е натегната. Съберете пожарогасителите на двайсетина метра от мястото.
            Задължително сложете щайгите с бира зад ъгъла - чупливи са!

            Коментар


            • #7
              До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

              да не направите блока "кабрио", ей!!!
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

                Искаме снимки подобни на филма "Боговете сигурно са полудели",
                Хайде,напред-напред и на горе
                P.S. Направете така че въжето да не се навива в единия край на барабана което да доведе до скъсването му.
                Последно редактирано от banjo; 30-01-08, 09:34.
                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                Дий Снайдер

                Коментар


                • #9
                  До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

                  Това трябва да се филмира, много сериозно. Поне 4 камери, и предварителната подготовка, тестове, опорни точки, куки, осигуровки, някой да обяснава , какво ще се прави, как се осигурява и.т.н
                  Успех, много ме кефи начинанието )))
                  Титани сте !!!!!
                  Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                  Коментар


                  • #10
                    До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

                    Иска ми се дави кажа да не го правите,но знам че няма смисъл.Така че ще следя темата с интерес и под напрежение.Успех с лудустта,която както знаем е заразна.
                    Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                    NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                    Коментар


                    • #11
                      До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

                      Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
                      Давай Янчо с вас съм!!
                      .... и аз!
                      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

                        Ей, луди глави !

                        Да не ви изкопират патента после обирджиите на апартаменти.

                        Успех и чакаме снимки и видео!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

                          Лебедката предполагам сте предвидили да устиска, за всеки случай поразтоварете малко джипа, гориво за двг-то ако ви трябва по-добре в тубичка - да не пълните резервоара догоре щото това са си 70 кг, ако палнете двигателя как ще се омаслява на 100% отвес? и къде на блока е предвидено място за 3 тона желязо да виси ? - това най-ме притеснява.
                          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                          Коментар


                          • #14
                            До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

                            Чакам с нетърпение снимки, филм и коментари. Щом сте го решили, явно сте го премислили, стискам палци.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • #15
                              До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

                              БРАВО СТРАХОТНА идея

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X