Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

    Сега по новините гледам, че джипа е паднал. От колкио метра, щети и причина за падането, споделете тук. На завистливците, майната им. Яд ги е, че нямат сърце за такова нещо. Живи и здрави и Успех.

    Коментар


    • До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

      Така да съм горд че съм заралия и част от тоя велик форум и така да ме е яд че съм в лондон и пропуснах шоуто че няма на къде. Браво момчета истински мъжаги,справихте се блестящо
      Kawasaki GTR 1400

      Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

      Коментар


      • До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

        И къде са тия коментари?

        Коментар


        • До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

          А бе, защо обръщате внимание на няколко комплексарски коментара в дир-а?!?
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

            Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
            Гледайте коментарите от дир.бг-то ... повод за размисъл ... или за повръщане...
            Е, ти също си коментирал подобаващо.
            v0id (09.02.2008 г. | 23:14ч.) Чета мненията ви и се чудя ! Бе хора, толкова ли злоба и завист има у вас бе ? Я земете вие да направите нещо дето да го дават по телевизията че после коментирайте . Тва българите сме ебати олигофрените чесно, няаам думи ...
            Определено сгряваш сърцата на българите с този коментар! Мерси!

            Иначе браво на старозагорци за идеята и изпълнението. Жалко за лошия завършък на начинанието и за камиончето, но винаги може да се направи втори дубъл.
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

              Уважаеми колеги, много ви моля да не се занимавате с разните простотии по други форуми... Простаците в света са мнозинство и диалогът с тях е обречен


              Браво на Crazy Job, едно че си оправдават името и то постоянно и второ че всеки път размахът им нараства... Не знам дали и кога Гинес ще регистрира този рекорд, но тук РЕКОРДЪТ ВЕЧЕ Е ЗАПИСАН!!!
              Последно редактирано от Венцислав Петров; 09-02-08, 23:09.
              VPetrov.photography

              Коментар


              • До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

                И така, купонът още продължава, но аз се прибрах, защото обещах да ви разкажа, пък и джаковете ми дойдоха в повече.
                Ето малко кадри от днешния ден, свързани хронологично:


                Рано-рано около мястото на събитието имаше навалица. Всеки щракаше с каквото му попадне - камери, сапунерки, телефони или ей така с пръсти.


                Янчо Терзиев е прекалено сериозен, респектиран от многото камери и микрофони, пък не иска и да се изложи, тъй като на Crazy job предстоят караоки изява в близките дни, представени в читалището на село Богомилово пред взискателните очи и уши на музикалните по природа богомиловци.


                Трите акумулатора "Silver Bosch" са здраво закрепени на люлката и няма никакви съмнения в тяхната функционалност.


                Снимачните екипи са по места. Доцов е поставил три камери на различни позиции, а Ирис се е метнала на покрива на съседния блок.


                Колегите вече са пуснали снимки на качването. Ето една, когато джипът е на на 21 метра височина. До тук всичко беше като по вода.


                Многобройната публика посрещна кулминацията с бурен аплаус.


                Да, но точно в момента на обръщане на G-то, кабелът на управленито на лебедката беше затиснат между машината и стената. Прескочи искра и лебедката започна да прави каквото си иска ... Хубаво, че беше осигуровката отпред !


                Гледката беше страховита !


                Вятърът започна да люлее джипа и процесът стана неуправляем.


                Яд ме е, че тогава точно не пуснахме залози дали ще падне джипът или не, тъй като мненията на многобройните зяпачи бяха раздвоени на 50.44 срещу 49.56%.


                Навсякъде се виждаха камери, които снимаха ту изтръпналите лица на сиирджиите, ту клатещия се горе джип.


                Толкова хора не бях виждал от първия митинг на СДС през далечната 1989 г, когато Костов още беше комунист.


                Само на печените журналистки хич не им пукаше и се веселяха подобаващо с чаша червено кафе в ръка.


                Шефът на комисията по спорта към общината Жоро Попниколов обясняваше на по-нетърпеливите колко спортно насочен е акта.


                През това време обаче Янчо Терзиев взе бързи мерки и донесе допълнителна лебедка, за да облекчи ситуацията. Джипът беше добре укрепен и нямаше причини нищо неприяно да се случи, дори и след огъването на конзолата, ако не беше жълтият, красив китайски колан, любезно предоставен от Иван Маринов.


                И ето, това е резултата, когато предпочетеш красотата пред здравината. Хубаво, че Иван се съгласи все пак да заплати пораженията по джипа !


                Веднага след големия сеир организаторите бяха буквално затрупани от десетки микрофони и камери, а Зъбара заяви спокойно, че на джипа нищо му няма. Общо взето беше вярно с изключение на рамата и двигателя.


                Това си беше истински успех, който бе отпразнуван на място с усмивки и шампанско, като че ли бе строшен не джип, а скейборд.
                Евала, на Зъбара за това !


                Ето и горкият джип отпред. Падането беше според мен от около 9-10 метра височина. За двата тона на G-то, пораженията не бяха наистина кой знае колко.


                "Лоша реклама няма!" - казах на Янчо, докато обръщаше с лебедката на неговия джип "пострадалия" и той май се изкефи на тази стара и често ползвана в такива ситуации мъдрост.




                G-то на Зъбара е станало още по-къса база, но две подхвърлени на шега думи вече станаха реалност и машината беше вдигната на 21 м отвесно посредством собствената си лебедка, което в жалък вид до сега съм виждал само на филма "Боговете сигурно са полудели".

                ... и все си мисля, че споменаването на думата "лудост" и в двата случая не е случайна !
                Ендурото и сексът не са шега работа !
                -------------
                Животът се измерва с броят на издишванията !

                http://sixdayscrazyjob.com
                http://crazy-job.com

                Коментар


                • До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

                  БРАВО.
                  РЕСПЕКТ-
                  Добро шоу ни направихте.Напук на разни нахуйници дето мислят най далеч до носа си.
                  абе ЛУДА РАБОТА

                  Коментар


                  • До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

                    Марко остана поразен.
                    - Та то всичко полудяло: от старци до бозайници - помисли си той, - тя се е залюляла...
                    Той хвана за ухото Асенча и му каза усмихнато:
                    - Какво носиш бре, малко муле?
                    Тук с благодарение си помисли, че неговите по-стари синове са остали немолепсани, че той не бе забелязал у тях размирния дух, който бе прихванал всичките и самаго него даже.
                    - Нека баре те да останат настрана, да стоят вън от тая каша, дето и аз затънах. Аз съм вече взел-дал. Те да останат живи...
                    После горчива мисъл му дойде и той прибави намусено:
                    - Та у тия маскари не тече ли кръв в жилите... Базиргяни ли съм ги народил... Не, по-добре, нека стоят настрана... Един от къщата стига...
                    .....
                    После подържа още малко свещта пред долапа, погледа и си пошушна с едно неуловимо изражение на лицето:
                    - Лудите, лудите - те да са живи!...
                    И затвори пак врачкáта.
                    Па отиде пред куностаса и зачини ниски поклони пред божия образ. Той мълвеше някаква молитва, която не съществуваше в светчето му... Той се молеше за България!...
                    Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                    Коментар


                    • До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

                      Евала момчета, и хич да не ви пука какво говорят завистниците за вас, повечето от тях дори и един пирон немогат да забият. Още веднъж Браво
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

                        Поздравявам организаторите на начинанието.
                        Един плюе,защото вечно плюе и то по всичко ,и по всички.Не го виня ,и баща му е бил същия.Друг търси Архимед и опорната му точка.Да си гледат работата ,защото целия световен прогрес се дължи на решителните и смелите. А човечетата,които са направили през целия си живот едно единствено по-значително нещо,като детето например ,да продължават да си бърборят,защото и това велико тяхно постижение не се знае дали не е на съседа.
                        Браво.Велики сте.
                        Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                        NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                        Коментар


                        • До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

                          Пичове драги съграждани ЖЕЛЕЗНИ сте! се пак Г-то се качи! дано последствията от падането не са тежки гледам масло текнало...дано я оправите скоро...такова нещо никои не бе правил до сега в българия!!! браво и преклон!
                          S10 & Frontera

                          Коментар


                          • До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

                            Жоро, чудесен репортаж. Браво.

                            Коментар


                            • До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

                              Не сте си избрали правилно името!Трябва да се прекръстите от "луда работа" на "перфектна луда работа"!Браво за смелостта и май...им на всички зависници и злословници.Съжалявам,че съм далеко от вашият град,защото искам,ама МНОГО ИСКАМ и аз да съм с вашият отбор
                              Чавдар Владимиров
                              0887/912075
                              Ленд Ровър Диско 1
                              Самуад в проект

                              Коментар


                              • До: Crazy Job качват джип над 17 метра вертикално

                                Браво на старозагорци! Повече такива мъже да има в България!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X