Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карлово Хард Ендуро! Новия сезон вече се отвори...:)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Пичове инвестираите малко в гуми и най вече в каски,иначе сте супер.

    Коментар


    • #32
      Първоначално публикуван от Николай
      Пичове инвестираите малко в гуми и най вече в каски,иначе сте супер.
      за гумите незнам но за каските и другите протектори всеки сам си решава!Всеки има собствена глава на раменете си да мисли какво прави и какво може да се случи!! А ти кои си ? Познаваме ли се?
      "Опознай Родината за да я обикнеш"

      Коментар


      • #33
        Със сигурност сме се виждали ,но е сигурно че ще се запознаем.

        Коментар


        • #34
          Ето и малко снимки от нашето поредно "откриване" което за съжаление поне за мен не завърши благополучно, и то заради едно абсолютно балъшко падане на лед. Не знам колко време няма да мога да карам, знам че минискуса е наранен, скъсани или разтегнати коленни връзки... не се знае още. Триста пъти се проклинах за това, че не взех от тези наколенки с шарнира, които си бях харесала и пазят коляното отстрани!! Така че момчета добре се замисляйте какви протектори слагате и най вече е строго препоръчително да не излизате без такива!!!

          http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?U...&AlbumId=43193
          DCRT®

          Коментар


          • #35
            Браво Иве, за съвета! Ти пък как можа да се подредиш така! Чак ме е яд! Кога ще ходите да карате пак? Може ли да покарам и аз с вас?
            Живей за всеки дъх!

            Коментар


            • #36
              Отново ще се кара и другата седмица най-вероятно. Аз засега ще си остана от комитета по изпращането Остави телефон или координати на лично съобщение, ще ти звънна като се организира каране и се разясни какъв ще е маршрута
              DCRT®

              Коментар


              • #37
                Браво Ивке готини снимки!и 108-ицата си я бива! Съжалявам за крака бързо да уздравяваш и да си джиткате и да даваш още снимки!

                с поздрави БАДГО
                "Опознай Родината за да я обикнеш"

                Коментар


                • #38
                  Деня за мен бе кофти понеже около 60 лв., в които севключват верига и заден венец се изядоха един друг, и просто бях съкрушен от преживяването, но все пак е нормално !
                  Винаги когато имам много мерак за нещо накрая винаги става нещо кофти !
                  Ще се опитам да си оправя мотора и да направим едно наистина приятно прекарване в гората без такива излишни глупости които правихме вчера... или поне другия моторист прави
                  Следващото излизане се надяваме да го заснемем в гората и да направим наистина интересни снимки със наистина добре изразено Ендуро !
                  Ето и няколко клипа придружени от снимките пост-нати от Баджо..
                  ТУК !
                  [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                  [/FONT]________________________________________
                  [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                  [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                  [/CENTER]
                  [/CENTER]

                  Коментар


                  • #39
                    Ето и една две картинки, които направих сега докато си почивах и си играех с фотошоп-а

                    Номер 1


                    Номер 2


                    Номер 3


                    Картинките се явяват нещо като лога, само кадето не съм им вкарал достатъчно мото дух, но и върху това ще помисля скоро време просто ме домързя да се занимавам сега със рразни снимки и изображения..
                    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                    [/FONT]________________________________________
                    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                    [/CENTER]
                    [/CENTER]

                    Коментар


                    • #40
                      Много готино, само дето No2 ми прилича на логото на зимна олимпиада от 80-те години. Абе ти явно си в час с фотошопа що не се хванеш да си докарваш парички като работиш с него?

                      Коментар


                      • #41
                        Няма кой да ми даде парички за да си поиграя с фотошоп-а ....
                        Тези картинки можеш да ги продадеш за около 100-150 лв. парчето.. дори и повече, но просто... няма кой..
                        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                        [/FONT]________________________________________
                        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                        [/CENTER]
                        [/CENTER]

                        Коментар


                        • #42
                          Даниеле, похвален е самия факт, че карате с мерак
                          Само така! И всичко ще дойде на мястото си.
                          Ендурото и сексът не са шега работа !
                          -------------
                          Животът се измерва с броят на издишванията !

                          http://sixdayscrazyjob.com
                          http://crazy-job.com

                          Коментар


                          • #43
                            Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
                            Даниеле, похвален е самия факт, че карате с мерак
                            Само така! И всичко ще дойде на мястото си.
                            При мен работата е, че колкото повече мерак имам толкова по зле вървят нещата, и само с мерака си оставам, но както и да е нямам намерение да мрънкам и да се оплаквам, просто идеята е, че не се знае кой до кога ще издържи на напрежението и дали изобщо ще издържи
                            Както и да е , днес беше хубав ден, но моите добри приятели ме зарязаха тук при положение, че трябваше да си капна 1-2 капки на оптегача и да го сложа, защото този, който ми го дадоха беше къс и неможе да се отпусне веригата, но както и да е, повече няма да разчитам на никой, за пореден път всичко излезе точно така..
                            Щяхме да пробваме пътя до хижа Незабравка от сопот нагоре, но.. явно хижата щеше да избяга за 15 минути иии щеше да стане кофти..
                            Та така мина и този приятен ден, утре остава да си заваря оптегача да си го сложа и изобщо няма да говоря с тях..
                            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                            [/FONT]________________________________________
                            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                            [/CENTER]
                            [/CENTER]

                            Коментар


                            • #44
                              Е-е, не е хубаво да им се сърдиш така!
                              Вчера нямаше ли време да го направиш?!
                              Нищо не се оставя за последния момент.
                              Нещо много си изнервен, успокой топките де!
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар


                              • #45
                                Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
                                Е-е, не е хубаво да им се сърдиш така!
                                Вчера нямаше ли време да го направиш?!
                                Нищо не се оставя за последния момент.
                                Нещо много си изнервен, успокой топките де!
                                Изобщо не съм скучал да ти кажа чесно !
                                Изобщо не съм чакал последния момент, а веднага щом се усвободих го почнахме..
                                А на тях пътя ли щеше да им избяга ако бяха ме изчакали 15 мин. за да покарам и аз с тях ?
                                А, ми се пишат най-големите приятели..
                                [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                                [/FONT]________________________________________
                                [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                                [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                                [/CENTER]
                                [/CENTER]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X