Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карлово Хард Ендуро! Новия сезон вече се отвори...:)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
    Първоначално публикуван от Different_Soul
    Защото принцесата изглежда на 11 години на тази снимка
    Не е така. Изглеждаш на колкото си, на 12!
    Не си първия, който го казва.
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

    Коментар


    • #17
      Даниеле, той Жоро затова си е пуснал брада - да не го бъркат с тийнейджър
      Ти може да пуснеш юнашки мустак и да видим тогава на кого ще дават 12 години
      2010 CRF 250 R

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от Димитър
        Даниеле, той Жоро затова си е пуснал брада - да не го бъркат с тийнейджър
        Кога не си в гората да почерпя?
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
          Кога не си в гората да почерпя?
          Ами постоянно не съм в гората но да не изместваме чак толко темата
          2010 CRF 250 R

          Коментар


          • #20
            И ние от белградската група отворихме сезона

            Коментар


            • #21
              Приятели, утре очаквайте продулжението на темата, че нещо я позанемарихме тази темичка, а не бива така !
              Уж сме големи зарибняци пък не пишем че караме, никакви снимки от Карлово и така нататък..
              Та утре ще видите и другия "неофицялен член" на "клуба", който все още никой не е казал дали иска да се създаде или само аз и още 1-2 ма си въобразяваме, че имаме клубче
              Ще има кал, много кал
              Но няма да издавам повече нещата, защото няма да ви бъде интересно..

              To be continued...
              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
              [/FONT]________________________________________
              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
              [/CENTER]
              [/CENTER]

              Коментар


              • #22
                Даниеле всичко остава както се оговорихме... ГОТВЕТЕ се за голяма изненада а колкото до клуба аз съм навит нали ти казах
                "Опознай Родината за да я обикнеш"

                Коментар


                • #23
                  Ако някой ме светне как мога да се регистрирам как да си настроя филезията и всичко останало стъпка по стъпка [като за Албански реотан] обещавам че ще пращам доста снимки.

                  Коментар


                  • #24
                    Днес деня беше горе долу хубав и с Даниел и още 2-3 момчета се поразходихме...

                    вижте само по колко бензин взима тез момичета му изпиха парите...


                    ето го и другия приятел от моторджийте...готвим се да отиваме на трасето...


                    вече сме на терена...малко подгряване на мотора


                    Даниел и Миладин ще поемат по чукарите
                    "Опознай Родината за да я обикнеш"

                    Коментар


                    • #25
                      Даниел ме "поздравява" аз съм фотографа


                      Трасето


                      Терена:


                      пътечки
                      "Опознай Родината за да я обикнеш"

                      Коментар


                      • #26
                        Терена...


                        Пътечка




                        Има и още но някои хора не дават да ги качвам
                        "Опознай Родината за да я обикнеш"

                        Коментар


                        • #27
                          Ей, момчета настръхвам като ви гледам. Много е хубаво, че тренирате здраво, но слагайте някакви протектори по себе си, че аз от опит го знам, че боли, а с дънки, маратонки и вълнени шапки може някой да пропусне сезона!!! Да не се случва, но... ВНИМАВАЙТЕ! Не забравяйте , че мотора е винаги по-силен! Белите стават бързо , а бавно си отиват.
                          Живей за всеки дъх!

                          Коментар


                          • #28
                            Абе момчето доста е падало и пак неси взема поука..днес пак се израси 2-3 пъти но като му е корава главата аз винаги карам с каска!!!Каската спасява живота в дадени случаи!!!!!
                            "Опознай Родината за да я обикнеш"

                            Коментар


                            • #29
                              Не е само каската!!! Наколенки, налакътници, ботуши, нагръдник. По такива нелепи начини съм се трошил и то когато мотора е в спряло състояние, че не искам да ви гледам такива неблагоразумни. Първо се екипирайте и после карайте! Ако нямате пари, измислете нещо на първо време и лека , полека се обзавеждайте!
                              Живей за всеки дъх!

                              Коментар


                              • #30
                                Първоначално публикуван от roumen5
                                Не е само каската!!! Наколенки, налакътници, ботуши, нагръдник. По такива нелепи начини съм се трошил и то когато мотора е в спряло състояние, че не искам да ви гледам такива неблагоразумни. Първо се екипирайте и после карайте! Ако нямате пари, измислете нещо на първо време и лека , полека се обзавеждайте!
                                ами аз точно това съм решил да направя пестя пари едновременно за мотор и дадените принадлежности по добре пари за протектори отколкото после в гипсово курито..ако си жив да не дава господ!!
                                "Опознай Родината за да я обикнеш"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X