Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблеми в работата на портала

    Моля пишете тук всякакви забележки, критики или намерени от вас каквито и да са проблеми в работата на портала. След отстраняването им вашите съобщения ще бъдат изтрити.
    VPetrov.photography

  • #2
    Искам да кажа, че когато искаш да направиш цитат, в който да пише името на автора му, не излиза като цитат! Има явно някакъв проблем! Гледам не е само при мен! А и часовника на форума продължава да е с 1ч. и 5мин. назад!
    RB Patrol Team

    Коментар


    • #3
      Да, вчера портала беше ъпграйднат с последните фиксове но пък се е появил този нов бъг - ще го поправим. А за времето разликата идва от смяната - при големи и яко натоварени сървъри смяната на времето обърква логове както и десетки други важни неща и затова и не го правим веднага. Те и в Европейската общност почнаха да загряват че тази смяна с един час донася неимоверни проблеми на маса служби на май ще я махат, но както и да е ще го поправим...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #4
        Бъга с цитатите вече е поправен, ако забележите във ваше мнение такъв проблем просто идете, натиснете промени на мнението и след това преглед и запиши и всичко ще е наред...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #5
          Като се логна и после излезна, при следващите влизания не ми показва новите теми, само тези които се променят докато съм логнат, всички други минават към графа разгледани. Така нормално ли е, или е бъг?
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            Нормално е, след като излезеш се смята че си прочел темите и "сметката" ти се занулява...
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #7
              Жалко, не винаги успявам...понякога влизам за по минута-две. А после прескачам важни теми...
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                предложение:

                при писане на отговор (което правя и в момента) или нова тема, може вдясно от полето за писане да има картинка (анимацийка), която да призовава към писането на кирилица, за което много се следи, а някои хора дори ги дразни вече като видят латиница. а освен това може да бъде и така измислена, че да е и като реклама на българския език.

                предполагам, това трябва да се съобрази и с най-малката разделителна способност на екран, с която можем да се съгласим и подсказката да е отгоре, отдолу, отзад, и т.н.

                на мен ми се е случвало да започна да пиша на латиница и точно преди да изпратя съобщението се сещам за кирилицата и го пренаписвам.

                Коментар


                • #9
                  аз пък съм срещала във форуми - чукваш на бутона за мнение или тема и в полето, в което трябва да пишеш излиза - моля пишете на кирилица. Всяко мнение на латиница ще бъде трито.(или нещо подобно беше)

                  Коментар


                  • #10
                    Има ли някакъв начин да си вдигна скоростта.
                    Аз съм с ADSL(5120), но конкретно този сайт ми е страшно бавен?
                    Nissan Patrol Y61

                    Коментар


                    • #11
                      Sorry, скоростта ми е 512кбпс
                      Nissan Patrol Y61

                      Коментар


                      • #12
                        Проблема не е със скоростта която вие имате до вашия провайдер а със свързаността която има между БТК и другите доставчици. Те в момента не се разбират кой е "по-велик" и затова между БТК и другите свързаността е много по-лоша отколкото между нас и Китай. Единственото решение към момента е да си смените доставчика от БТК на който и да е друг и нещата ще се поправят...
                        VPetrov.photography

                        Коментар


                        • #13
                          Тази сутрин от 09:04 до 10:07 имаше прекъсване на достъпа до портала. Причината беше повреда в опорен възел на Евроком кабел - Лозенец.
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • #14
                            аватар

                            Цял ден се опитвам да си сменя аватара и не става.Опитах се дори да върна стария ,но не може.Какъв е проблема?Пробвах всичко!
                            IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

                            Коментар


                            • #15
                              Какво е съобщението или какво точно не става?
                              VPetrov.photography

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X