Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

    Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение
    ПИЧ
    НЕЗНАМ ЗА ДРУГИТЕ, НО МЕН ОПРЕДЕЛЕНО МЕ НЕРВИШ
    ЩО НЕ СЕ НАВРЕШ ТАМ ОТ ДЕТО ИЗЛЕЗЕ

    и остави хората намира да се забавляват във форома

    Той, че тоя не е пич е ясно, но ми е чудно защо му обръщате внимание. Като гледам как си противоречи, а и вече май започна сам да си говори. Не мисля ,че заслужава такова внимание
    Живей за всеки дъх!

    Коментар


    • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

      Искам да поздравя екипа правил трасето, което беше подбрано много добре и отразява напълно виждането ми за оффроуд трасе. Към екипа организирал състезанието - поздравления.
      IvoVarbanov.bg

      Коментар


      • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

        Искам да отделя внимание и на хората, които дадоха всичко от себе си за провеждането на това състезание ! Всички те участваха доброволно и безвъзмездно в подготовката и провеждането на "Троян Трофи 2008" ! Водеща за тях бе любовта към спорта и желанието за принос в развитието му ! Вашите оценки са най-голямата награда за нас и положения двумесечен труд !



        Цветан Петров - идеолог на трасето, изминал над 500 км. в дъжд, сняг и кал ! За три дена не пропусна нито една възлова точка, гасеше запаления автомобил, а на другия ден в 7 часа сутринта маркираше екстремите !



        Валтер Вачков - неговата G-точка премина през трасетата няколко пъти, скърши амортисьори, спука глава на двигателя, но въпреки всичко не се отказа и до края бе на трасето !



        Владо- Reihfiurer Вярна контрола вече на второ състезание, "Ужаската" му проходи екстремите и дълбоките коловози, а сега се готви за стартове в "Адвенчър" клас !



        Йосиф Лагадов- нарисува трасето няколко пъти, три уикенда щурмуваше с Пламен и вярната "Тойотка" Троянския Балкан ! Не се отказа и след като хвърлиха 20-ина лебедки и счупиха диференциал ! Контрола по време на състезанието !



        Бисер Калинов- Фена, лицензиран съдия към БФАС, самоотвержена контрола и съдия, човека непропуснал състезание от години насам !



        Зори- всички я познават, няма състезание досега на което да не е съдийствала, знае за спорта доста повече от много хора пишещи тук



        И не на последно място по значение е Мариела Христова ! Тя се грижеше всички Вие да получавате информация и снимки от трасето, справи се с бумажките по регистрации, декларации и застраховки и даже успя да си тества новото 4х4 в трасето



        И всичко това се случваше под зоркия поглед на наблюдаващият от БФАС Николай Мончев- дългодишен състезател в планинския рали шампионат, организатор на ралита, понастоящем спортен комисар в БФАС ! Не пропусна нито момент от състезанието, измери и провери 12 точки от роудбука, силно впечетлен от огромното развитие на нашия спорт за последните две години
        Искам още да подчертая труда на останалите взели участие, контролите Лазар от фирма "Ослар", Стефан Лебедката, Мартин, Николай, Д-р Генев, Ванко Иванов-нашата радиокомуникация, Ралица-нашият старт-финал, Пламен от Габрово-извадил няколко джипа от гората и всички които допринесоха за провеждането на състезанието ! Благодаря от името на организаторите на състезателите, които подходиха отговорно и спазваха регламента на състезанието с което уважиха и облекчиха нашия труд ! Добре дошли на всички дебютанти, които съм сигурен ще се "запалят" по спорта и занапред ще ни радват с успехи !
        И не на последно място по значение хората допринесли цяла България да разбере за нас- операторите Румен Петков, Зори, Емо Доцов и фоторепортера Митко Дилков !
        Благодаря
        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 05-03-08, 21:08.

        Коментар


        • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

          Браво и благодаря на всички на организаторите че направиха това състезание и на всички които го споделиха с нас чрез снимки и видео с тези от нас които поради една или друга причина не можахме да сме там.
          ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
          тел.088четири 9едно9 4нула4
          -------------------------------------------------------

          Коментар


          • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

            Първоначално публикуван от Mario Almaleh Преглед на мнение
            Уважаеми г-н Литковски очаквам ви с нетърпение! Телефона ми може да го вземете от любимия си организатор предпоплагам че той с радост ще ви го предостави. Предполагам че не ме заплашвате?!
            Бъди мъж и направи нещо като мъж - поне се представи и си дай телефона......... Мои ги има в тоя форум на няколко места.

            Относно заплахи - не заплашвам никого, просто информирам за перспективи, ако трябва ще го преведа в ефир.

            ПС. И не ми говори на "уважаеми", ТИ до сега не си проявил капка уважение към участници и организатори на това СЪБИТИЕ.

            ППС. Извинявам се на всички, коите четат тази тема, чи Ви занимавам с моити "болни" разбирания за чест и достоинство......
            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

            Коментар


            • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008














              Коментар


              • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                Тъкмо темата се върна към нормалното, и Злой се обади. Недей бе, човек, не падай до нивото му, не си заслужава, нали знаеш поговорката за по-умния какво прави, остави го да си критикува, нали виждаш, че няма нито един на неговия акъл...

                ПП Благодарим на фотографите, направили си труда да снимат, вместо да гледат, и после публикували снимките тук!
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                  До "Върбанелка": Браво Колежке, интересен начин на показване - на ловен език бих го нарекъл "дублета" особено в първата серия снимки. При това без да се набляга на определена марка.
                  Поздрави
                  Тодор Томов
                  =============================
                  Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
                  Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

                  Коментар


                  • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008




















                    Коментар


                    • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                      Браво на Върбанелка! Поздравления!
                      VPetrov.photography

                      Коментар


                      • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                        От името на "Риск клуб" -Габрово искам да благодаря, за чудесното тридневно състезание 8-те джипа и техните екипажи са очаровани от трасето и преживяванията в Троян и вече са верни участници в бъдещите състезания
                        Последно редактирано от Smilen; 05-03-08, 22:44.
                        NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                        Коментар


                        • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                          Съжалявам, че ги публикувам толкова сбити едни в други, но иначе снимките биха заели твърде много страници в темата.
                          Засега гледам да пусна по няколко снимки на всеки един автомобил участвал в състезанието (за участниците в него е не по-малко интересно да се видят отстрани), а по късно ще пусна линк към ftp-то, откъдето могат да се дръпнат и оригиналите на снимките.

                          Коментар


                          • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                            Забравих да спомена, че червената Тойота 4Рънар беше продадена два дена преди състезанието и Красен все пак дойде с нея ама много я пазеше
                            NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                            Коментар


                            • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                              Тук намерих една снимка на победителите

                              а тук уморените са поседнали :

                              и на следващото състезание сме там

                              и те казаха, че ще дойдат
                              Последно редактирано от Smilen; 05-03-08, 23:03.
                              NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                              Коментар


                              • До: Марио

                                Първоначално публикуван от Mario Almaleh Преглед на мнение
                                Колега Митко аз ли съм ненормален или има някаква призма която не виждам????? Не си спомням до момента да съм нарекал Някой цитирам: гадина на която подават вазелин и господин никой и тн. Ако някой някого обижда то не съм аз човека ! Моля ви свалете си очилата
                                Защо не спреш? Не виждаш ли , че ставаш смешен? Състезанието си беше уникален купон. Защо злорадсваш?
                                Направи нещо по-добро ако изобщо можеш. Лошо няма. Кому е нужна тази отрова , която бълваш - нищо няма да постигнеш!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X