Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за китайски гуми!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнения за китайски гуми!

    Колеги!Понеже писах в другата тема"Въпрос за руски гуми и също така и китайски",а никой не е изказал мнение за кит. гуми се наложи да отворя нова темаVВчера ми предложиха такива /кит./гуми.Шарката ми се видя доста добра,нямах въэможност да снимам.Цената е около 140лв.в зависимост от размера.Някой карал ли е такива гуми?Впечатления от тях? Гумите не са регенерат.

  • #2
    До: Мнения за китайски гуми!

    Каква марка са? Да не би да имаш предвид "Медвед"?

    П.С. Въпросът ти стои малко като: Видях една кола, японска. Дават я за 5000 лева. Някой карал ли е такава и какво ще каже?

    Коментар


    • #3
      До: Мнения за китайски гуми!

      Медвед са руски, той пита за китайски............
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #4
        До: Мнения за китайски гуми!

        Опс, имах предвид Максис.

        Коментар


        • #5
          До: Мнения за китайски гуми!

          Продавача изрично подчерта че са кит.гуми!Утре ще събера още инфо и ще пиша.

          Коментар


          • #6
            До: Мнения за китайски гуми!

            ако това ще ти помогне тренирал съм колездене и съм ползвал гуми на маххис и съм доволен

            Коментар


            • #7
              До: Мнения за китайски гуми!

              колега, ако напишеш марка, модел и размер, въпросът ще придобие някакъв смисъл...

              Китайска стока има и перфектна, а има и бутафории...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                До: Мнения за китайски гуми!

                Единствено ще има проблеми с езика , ако решиш да разговаряш с тях . Иначе за тази цена сигурно са добри ( като за цената си де ). Като се има в пред вид на какви цени са регенератите... и пак ги караме.
                PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                0899187766

                Коментар


                • #9
                  До: Мнения за китайски гуми!

                  Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                  . Иначе за тази цена сигурно са добри ( като за цената си де ). Като се има в пред вид на какви цени са регенератите... и пак ги караме.
                  Цента на кое? Колегата Горски не е написал нищо, ама нищичко. !40 лева за каква гума? Единственото което знаем е, че не е регенерат. Ами ако е 13-ка? 140 лева за китайска 13-ка е доста. Но ако е 31-ца, МТ шарка, ще е горе-долу, защото на почти тази цена са доказалите се Малатести тип Кобра. Така че.....

                  Коментар


                  • #10
                    До: Мнения за китайски гуми!

                    Аз карам в момента с китайски KINGSTAR DYNAMIC AT.
                    На сух асфалт,утъпкан черен път и макадам са добри, за сняг също стават.На лед, вода и киша-кофти.На кал не съм ги пробвал.
                    [B][U]NISSAN PATROL Y61 II 3.0TD[/U][/B]

                    Коментар


                    • #11
                      До: Мнения за китайски гуми!

                      важното според мен е да се разбере дали дават дефекти - голям дисбаланс, балони или измятане на гумата... това как държи на различните терени е относително и трудно се тества... трябва да е страшно зле, за да се каже със сигурност...
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #12
                        До: Мнения за китайски гуми!

                        Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                        Цента на кое? Колегата Горски не е написал нищо, ама нищичко. !40 лева за каква гума? Единственото което знаем е, че не е регенерат. Ами ако е 13-ка? 140 лева за китайска 13-ка е доста. Но ако е 31-ца, МТ шарка, ще е горе-долу, защото на почти тази цена са доказалите се Малатести тип Кобра. Така че.....
                        Как бе ,колега ! Не четеш м/у редовете . Цена ~ 140 ЛВ , не е регенерат и нали сме оффроуд форум ,значи е ГОЛЯМА!Дори малатеста са по-скъпи .
                        Тедо ,за баланс какво да си говорим , BF M/T ми вземаха по 185гр . и не се успокоиха - просто им свърши мястото къде да лепят оловото !
                        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                        0899187766

                        Коментар


                        • #13
                          До: Мнения за китайски гуми!

                          Здравейте колеги!както обещах ще пусна данните които успях да събера.М/у другото,колега Колонал,някой да пише за 13-ски в този форум???Поне аз не знам джип с 13-ски,все пак е офроуд форум!А ето и снимки на въпросните гуми.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #14
                            До: Мнения за китайски гуми!

                            В момента има 235/75/15 на цена 145лв. бр..Ето още една снимка.Гумите са М+S=
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #15
                              До: Мнения за китайски гуми!

                              Първоначално публикуван от горския Преглед на мнение
                              .М/у другото,колега Колонал,някой да пише за 13-ски в този форум???Поне аз не знам джип с 13-ски,все пак е офроуд форум!.
                              АКО СЕ ПОРАЗРОВИШ ЩЕ ВИДИШ, ЧЕ И ЗА ТАКИВА ГУМИ СЕ ПИШЕ В ТОЗИ ФОРУМ.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X