Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ТРАНСИЛВАНИЯ АДВЕНЧЪР ТРОФИ 2008"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: "ТРАНСИЛВАНИЯ АДВЕНЧЪР ТРОФИ 2008"

    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
    НАШИТЕ ДНЕС СА ПЪРВИ !!! 30 МИНУТИ ПРЕД ВТОРИЯ !

    ОСТАВАТ ИМ ДА СТОПЯТ 15 МИН ОТ ВЧЕРА ! УТРЕ 105 КИЛОМЕТРА ! В МОМЕНТА ИМА ОЩЕ 12 АВТОМОБИЛА ДА ФИНИШИРАТ !

    След малко ще кача видео от траяла
    Браво на нашите!!!!!
    За пореден път български състезатели показват, че са над другите!!!
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

    Коментар


    • #32
      До: "ТРАНСИЛВАНИЯ АДВЕНЧЪР ТРОФИ 2008"

      Траяла се намираше на няколко километра от града и беше се стекла много публика Не трябваше да се бутат колчета и късат ленти, защото водеше до наказания ! След като двата екипажа излезеха от трасето, тогава стртираха следващите двама участници ! Времеизмерването е с обикновенни ръчни часовници През първото препятствие-дупка с вода и стръмно изкачване, първите екипажи минаха без проблем ! Оказа се, че всички имат котви и ако нямаш и не излеза поне едната джипка на собствен ход, няма къде да се закачиш... Ето как преминаха другите участници, снимките са на Теди Велева от хеликоптера ( организаторите бяха взели разрешение от Алексмоторс )























      Ето в това ВИДЕО ще разберете как другите екипажи атакуваха препятствията

      А това е ВИДЕОТО, което заснех от горе, жалко, че не бяха нашите екипажи...
      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 01-07-08, 11:01.

      Коментар


      • #33
        До: "ТРАНСИЛВАНИЯ АДВЕНЧЪР ТРОФИ 2008"

        Браво на момчетата, карате ме да съм горд, че съм Българин

        Коментар


        • #34
          До: "ТРАНСИЛВАНИЯ АДВЕНЧЪР ТРОФИ 2008"

          И всичко това се случва само на няколко стотин км. от нас ? Направо не е истина, уникално много ми харесва стила на организаторите това е типа състезание, което ми допада на мен като публика, браво и на Тодор, който ни прави съпричастни към събитието и ХАЙДЕ НАШТЕ чакаме ви с купа.
          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 01-07-08, 15:00.
          ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
          тел.088четири 9едно9 4нула4
          -------------------------------------------------------

          Коментар


          • #35
            До: "ТРАНСИЛВАНИЯ АДВЕНЧЪР ТРОФИ 2008"

            Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
            ХАЙДЕ НАШТЕ чакаме ви с купа.
            Да им оберат всички купи, дано! И догодина като идат пак, да са живи и здрави, останалите да ги хване шубето и да се демотивират, а наш'те пак да им оберат медалите.

            Много успехи им желая, юнаци!
            Последно редактирано от Lazar; 01-07-08, 14:26. Причина: грешка

            Коментар


            • #36
              До: "ТРАНСИЛВАНИЯ АДВЕНЧЪР ТРОФИ 2008"

              В момента на Специалния Участък е пристигнал само 9 номер, нашите още не са се появили, но са ги чули по станцията ! С номер 9 е френско-белгийски екип с Дефендър и Нисан-а с 4 лебедки ! В първия ден са на 76 минути след нашите...
              Това е средата на трасето и дано няма изненади...
              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 01-07-08, 14:40.

              Коментар


              • #37
                До: "ТРАНСИЛВАНИЯ АДВЕНЧЪР ТРОФИ 2008"

                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ
                ...Ето как преминаха другите участници, снимките са на Теди Велева от хеликоптера ( организаторите бяха взели разрешение от Алексмоторс
                Специалното разрешение е дадено при условие за безспорна победа на нашите момчета, на които искренно желая успех.
                Докажете и на чуждоезичните ,че сте НАЙ ДОБРИТЕ. Стискаме палци и.....
                Последно редактирано от Yaro; 01-07-08, 16:13.
                --------------------------------------------------------------
                Ал. Иванов
                +359888561561

                Коментар


                • #38
                  До: "ТРАНСИЛВАНИЯ АДВЕНЧЪР ТРОФИ 2008"

                  И докато чакаме инфо със свито сърце, искам да ви покажа преминаването на нашите през траяла в първия ден

















                  В това ВИДЕО ще видите цялото преминаване и скока на Виктор срещу мен (камерата)...
                  Нашите нямаха котва и отговорната задача беше на Виктор да изскочи, за да издърпа Долфи
                  И понеже Долфи имаше муза, ще чуете и "творческите" му помисли към навигаторите...
                  Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 01-07-08, 17:37.

                  Коментар


                  • #39
                    До: "ТРАНСИЛВАНИЯ АДВЕНЧЪР ТРОФИ 2008"

                    Видеото и готино, изкефих се. Догодина живот и здраве ще съм и аз там на линия за снимки и кеф. Мерси Тодоре. Чакаме с нетърпение класирането.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #40
                      До: "ТРАНСИЛВАНИЯ АДВЕНЧЪР ТРОФИ 2008"

                      Браво и на Теди Велева за страхотните снимки от хеликоптера!!!
                      Чакаме инфо какво става с нашите?!?

                      Коментар


                      • #41
                        До: "ТРАНСИЛВАНИЯ АДВЕНЧЪР ТРОФИ 2008"

                        Първоначално публикуван от Зорница Богданова Преглед на мнение
                        Чакаме инфо какво става с нашите?!?
                        А бе, щом в 15 ч. (7 часа след старта) до средата на трасето е бил стигнал само един отбор, може и да почакаме ...
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #42
                          До: "ТРАНСИЛВАНИЯ АДВЕНЧЪР ТРОФИ 2008"

                          Много готини новини, много готино ВИДЕО и много готин репортаж! Изкефих се и аз яко!
                          Technical Rescue Direct - life lies in courage
                          http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                          Коментар


                          • #43
                            До: "ТРАНСИЛВАНИЯ АДВЕНЧЪР ТРОФИ 2008"

                            НАШИТЕ ПАК СА НАПРЕД !
                            Поради закъснението на много от екипажите, организаторите не смогват с класирането ! Няма официално класиране и за завчера за клас "Екстрийм" ! Нашите са имали доста екшън вчера в трасето, но продължават да са напред !

                            Коментар


                            • #44
                              До: "ТРАНСИЛВАНИЯ АДВЕНЧЪР ТРОФИ 2008"

                              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                              НАШИТЕ ПАК СА НАПРЕД !
                              Поради закъснението на много от екипажите, организаторите не смогват с класирането ! Няма официално класиране и за завчера за клас "Екстрийм" ! Нашите са имали доста екшън вчера в трасето, но продължават да са напред !
                              Някаква по-конкретна информация имаш ли?
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • #45
                                До: "ТРАНСИЛВАНИЯ АДВЕНЧЪР ТРОФИ 2008"

                                Току шо се чух с Даньо от асистенцията на Долфи Всичко е наред, предполагат, че са тройката, но от два дена няма класиране ! Днес имат два етапа, първия са го "прелетели", сега чакат за старт на втория ! Настроението е отлично, щетите са по окачването на Долфи и лебедката ( взел е задната на Виктор), а Виктор има само малки проблеми със спирачките Ето два записа на разговора ми, аудио-файловете се отварят с Nokia PC Suite ! Записа в края е прецакан, но най-важното се разбира !!!

                                https://htftp.offroad-bulgaria.com/todor_hristov/TAT2008/%d0%97%d0%b0%d0%bf%d0%b8%d1%81001.amr

                                https://htftp.offroad-bulgaria.com/t...8%d1%81002.amr
                                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 03-07-08, 12:23.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X