Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вече и аз в клуба

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вече и аз в клуба

    Вече и аз съм във Фронтеровия клуб, взех колата която първоначално мислех да върна, но така се случи че остана тя.
    Та Опел Фронтера Спорт 93-а бяла, няма неизлечими проблеми, но надявам се да не ме изненада лошо с проблеми. Предстоят ми обичайните смени на консумативи и леки кърпежи, но нищо серьозно.
    Да си кажа от сега, че ще имам много въпроси, някой от тях и глупави, дано не ви писна
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Вече и аз в клуба

    Честито колега.Да те радва.Айде утре да тестваме в едно софтче...
    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=23975
    Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
    NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

    Коментар


    • #3
      До: Вече и аз в клуба

      Ами няма как първо ще трябва да мине през бокса, скъсани са маншоните на каретата и не ми се иска да я карам така. Пък и вчера вече претърпях първото си крушение с тази кола, а и по принцип с кола, излезе ми един и ми отне предимство, не успях да спра(карайки на първа!!!, да са ни честити чистите Софийски пътища)та сега ще трябва да купувам фар, броня, малко боя, но нищо серьозно де, както за мен така и за другият участник. Да не говорим че и гумите са ми много неподходящи, ниски, мъгливи, има време калтта здраво ми е полепнала по задника и няма отлепяне оттам

      Коментар


      • #4
        До: Вече и аз в клуба

        Ми честито,то за нея писахме май...
        несе коси ще те слуша
        Пък и за 4000лв. почти няма избор на пазара.
        Обслужия и едни хубави гуми и си готов.
        Поне проблеми с хъбовете няма да имаш
        Успех
        Няма лош автомобил.В повечето случаи има лош собственик ;)

        Коментар


        • #5
          До: Вече и аз в клуба

          Ами,честито.Стягай я и настъпай,а за въпросите не се притеснявай ще помагаме с каквото можем.Нали сме за това.Със здраве!
          NO RISK NO FUN ! FRONTERA 2.3 TDI

          Коментар


          • #6
            До: Вече и аз в клуба

            Честито и от мен Много безавариини километри от тук на татък, само да те слуша и не се плаши всичко се прави
            П.С. Адвокате нямаш право и аз искам ма на моита и трябва малко ремонт по карданчето а и новите гуми да и сложа
            Рак, мерак и простак не се лекуват!!!

            Коментар


            • #7
              До: Вече и аз в клуба

              Ами честито и от мен и със здраве да си я караш
              [SIGPIC][/SIGPIC]

              Коментар


              • #8
                До: Вече и аз в клуба

                честито и от мен,да те радва,дай още снимки,да я видим хубавицата,ще си я стегнеш,ще дадеш $,но после само ще те радва

                Смени гумите веднага с еднакви по размер да не изпотрошиш раздатката и скоростната кутия!!!!!не я карай така с различни размери,да не я продаваш за части после!


                поздрави
                Последно редактирано от FiveFinger; 26-01-08, 18:46.

                Коментар


                • #9
                  До: Вече и аз в клуба

                  Гумите ги смених взех вторас употреба Цонтинентал зимни, но 205/70/15, тя преди си беше ниска, пък сега е направо лоурайдър . Ще мисля за по-големи гуми нататък ,но засега има по-належащи неща, в понеделник ще разбера колко трябва да се бръкна за частите и ремонта отпред, днес свалих корите отзад, за да я изкърпим, но това са бели кахъри.
                  Някой може ли да ми препоръча къде да ми сложат качественно и евтино газ.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Вече и аз в клуба

                    Хайде честито и от мен. Със здраве да си я караш и да и се радваш много .Относно подръжката то се знае че все нещо има и трябва да се прави. Пожелавам ти много леки и безавариини километри.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Вече и аз в клуба

                      Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
                      Гумите ги смених взех вторас употреба Цонтинентал зимни, но 205/70/15, тя преди си беше ниска, пък сега е направо лоурайдър . Ще мисля за по-големи гуми нататък ,но засега има по-належащи неща, в понеделник ще разбера колко трябва да се бръкна за частите и ремонта отпред, днес свалих корите отзад, за да я изкърпим, но това са бели кахъри.
                      Някой може ли да ми препоръча къде да ми сложат качественно и евтино газ.
                      Moга да те пратя в сервиза където слагаха мойта ~450 лв. беше, няма емулатори и излишни глупости и работи без проблем вече около 70 000 км. Ако искаш мога да ти обясня къде е виждам, че си от София?
                      no signature no problems

                      Коментар


                      • #12
                        До: Вече и аз в клуба

                        Ще съм благодарен.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Вече и аз в клуба

                          Колега честито и от мен , пък като имаш път покрай Пловдив , обаждай се да ги поразходим .

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X