Обява

Свий
Няма добавени обяви.

цените на УАЗ /Hunter/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • цените на УАЗ /Hunter/

    здравейте нов хънтър в плевен струва над 17000лв без ддс някой знаели къде може да се намери на по ниска цена

  • #2
    Едва ли, ако става въпрос за нов. Пък и ~17 000лв без ДДС е не лоша цена...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      благодаряти за отговора днес ходих в карбон нов хънтър струва над 17000лв имаш ли инфо колко струва при производитела

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от петър добрев
        благодаряти за отговора днес ходих в карбон нов хънтър струва над 17000лв имаш ли инфо колко струва при производитела
        ???? Нима смяташ да установиш контакти с УАЗ? Да закупиш от тях "хънтър"? Да си уредиш транспорта, вноса, регистрацията???
        За гаранцията въобще не говоря, а тя ДЕЙСТВА при ЕТ "Карбон" Плевен (проверил съм).
        И всичко това, за да си купиш УАЗ с "5 лева" по-евтино???
        Е, успех
        Между другото има и "вторичен" пазар на "Хънтъри".

        Коментар


        • #5
          Военните не продават ли?По принцип знам 4е дават на тьрг бая евтинки на много малко километри.в моето поделение има6е такива на по 5-6 ьиляди километра... направо като новички

          Коментар


          • #6
            ми те с 5лв печалба май ще фалират шегичка просто искам да съм на ясно дали печалбата е в разумни граници иначе нямам ништо против фирмата прочетох все хубави отзиви за тях във форума и даже се зарадвах понеже и аз съм от плевен успех на всички

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от петър добрев
              ми те с 5лв печалба май ще фалират шегичка просто искам да съм на ясно дали печалбата е в разумни граници иначе нямам ништо против фирмата прочетох все хубави отзиви за тях във форума и даже се зарадвах понеже и аз съм от плевен успех на всички
              Ти ме подсети един истински случай, ще цитирам един приятел който направи Фирма и научи доста за хората "Клиентите у нас ТВЪРДО искат да знаят че търговеца продава НА ЗАГУБА и тогава цената не ги интересува - купуват" (цитирам по памет така че думите надали са същите, но принципа е важен.
              Аз явно не съм от тук? Защото мен не ме интересува (ВЕРВАИТЕ МИ) колко печели търговеца от когото пазарувам, стига цената да ме Удовлетворява (тоест да е по-ниска от колкото си мисля и имам), Дори напротив притеснявам се ако някой губи пари (или печели 5 стотинки) продаваики ми нещо - значи нещо не е наред - или ме лъже (послъгва) или ще фалира и няма да може да ми потдържа техниката и да достави новият модел.

              Коментар


              • #8
                Абе ..NucO...

                Разбрахме че не си в час ... ама това не е оправдание ... в този форум пише много по въпроса ... просто повече чети !!!!
                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                Коментар


                • #9
                  За Car test - виждам Ямбол.

                  В Ямбол има най-много Патриоти на глава от населението.
                  only 4 x 4,sim AWD

                  Коментар


                  • #10
                    Щом ти казваш ..

                    Аз знам за два ...
                    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X