Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със Соната 3

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Проблем със Соната 3

    Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
    какво обслужване - това е ХЮНДАЙ -
    така като чета, ми се струва нещо съвсем дребно от което в сервиза се опитват да направят сериозен оборот... Не виждам как ще задерат 2 ролки едновременно...

    нямаше да е зле да напишеш годината и двигателя какви са... това "3" ми звучи като да е новата соната? Бензин или дизел?
    А не - 3-ката е до 1999 г. Двигателя сигурно е 1.8 бензин (те тогава дизели за леки коли нямаха)! Аз карах следващата - 4-ка! Сега вече е Соната NF или 6-ца ако върви по номерация!
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • #17
      До: Проблем със Соната 3

      значи аз не съм наясно с номерациите...
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #18
        До: Проблем със Соната 3

        Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
        С тези два поста темата се изроди в : " Ако не я поддържам тази кочина - колко ли ще издържи?"

        На тези коли не им ли правите обслужване? Или на принципа - докато върви, няма какво я мислим?
        хмм, първо да кажа че имам и други коли, тогава ланчата беше в бокса за 2 месеца защото чаках една част за машинката на стъклото и аз как да предвидя че ще ми скъса кабела на масата??

        Коментар


        • #19
          До: Проблем със Соната 3

          Aми официалната номерация на колата май се води EF, и е до 99г. КОлата на майка ми е точно от последната серия и досега не беше правила проблеми - както Тедо написа - това е Хюндай . Шегата настрана, колата беше купена на няколко години (не помня точно кога) и оттогава не е правила проблеми. Тази кола ще се продаде най-късно края на лятото (щото където и да отида да уча, САЩ или Англия, тя няма да ми трябва) и баща ми неще да инвестира големи суми в нея, заащото е безсмислено...

          А и на тази кола няма какво толкова да й се поддържа - когато трябва някакъв консуматив да се смени (накладки, масла и т.н.) и това е, не прави проблеми...
          "That is not dead which can eternal lie,
          And with strange aeons even death may die."
          ~H. P. Lovecraft

          Коментар


          • #20
            До: Проблем със Соната 3

            как да им го обясниме това на тези с европейските коли, дето на 3 месеца сменят по нещо - я тампон, я шарнирче

            не се стига лесно за 20-ина години от Никой до №6 производител в света...
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X