Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колелото Ви

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Колелото Ви

    Първоначално публикуван от sithius Преглед на мнение
    Eдно колело.Как го закрепвате?С ластици ли?
    Ето два планински велосипеда, захванати на резервната гума с колани. Предните им колелата са свалени и захванати и ластици за да се вижда регистрационния номер. Така минах тия дни над 1000 км.
    Прикачени файлове
    Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

    Коментар


    • #92
      До: Колелото Ви

      Идейно....трябва да го пробвам на Вранглера! Вместо всеки път да търся пикап или бус...

      Коментар


      • #93
        До: Колелото Ви

        Първоначално публикуван от TsvetanVR Преглед на мнение
        Идейно....трябва да го пробвам на Вранглера! Вместо всеки път да търся пикап или бус...
        Знаеш ли колко е просто?
        На резервната гума има три гайки или 3-болта. Изработва се п-образна конзолка (по фантазия може да е и по сложна по форма). Захватите са на същите легла за гайките или болтовете. Стегнати държат колелетата (пристегнати с колан) и резервната гума. Много са вариантите, просто или творчество или купешкото.
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • #94
          До: Колелото Ви

          Велосипеда ми: Ram Freeride 2008-2009.
          Boxxer Team, Avid Code 5, Crank Brothers клипсове и т.н.
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #95
            До: Колелото Ви

            От известно време карам вече това:
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pbpic4222106.jpg
Прегледи:1
Размер:178.1 КБ
ID:5134221 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pbpic4222105.jpg
Прегледи:1
Размер:78.6 КБ
ID:5134222

            Коментар


            • #96
              До: Колелото Ви

              Първоначално публикуван от Christo Преглед на мнение
              Ето два планински велосипеда, захванати на резервната гума с колани. Предните им колелата са свалени и захванати и ластици за да се вижда регистрационния номер. Така минах тия дни над 1000 км.
              Колега извиняваи може и да съм се припознал това на лукоил Елин Пелин ли е?
              [SIZE=5][SIZE=2][/SIZE]

              [/SIZE]

              Коментар


              • #97
                До: Колелото Ви

                Дойде времето и аз да пиша в тази тема, нищо че преди година ми се виждаше крайно невероятно!

                Та.. Преди около година купих от колегата Виктор- Suzuki_sj410 Ontarioto което продаваше, като го взех нямаше такава радост-по цял ден карах, (не че сега не карам ) после започнах лека полека с "Ъпгрейди"

                Като го взех изглеждаше така:

                Първото нещо което смених (още на 2рия ден) беше седалката.
                *Смених я с Selle Royal Viper Кафява,
                *След това махнах предният 160мм диск и сложих по-голям и по-красив 203мм
                *Колчето се счупи, и го смених с Tioga T-bone с 2-ву болтов захват.
                Още като го взех колелото се чуваше някакво лекичко потропване от към челото, но не му обърнах внимание, а то се усилваше със времето:
                *Та смених и чашките с FSA The Pig
                *Също така смених и задната шина със спиците, сложих бяла Mach1 Mad (Спиците незнам какви са.)
                Ето и малко снимки: (в сегашният му вид)



                снимка на чашките

                ето снимка и на шината


                Това са доработките до момента, но това въобще не означава че съм приключил, спестяванията свършиха ...
                Предвидил съм още:
                *Предна капла със същата бяла шина
                *Нова предна спирачка Avid bb7
                *Курбели с една плоча със водач (и без това не ползвам предния обтегач и останалите плочи)
                *Курмило и лапа бели -Funn или Hussfelt (не съм решил още)
                *Кафяви грипове Odi за да се взръзват със седалката

                До към няколко месеца очаквайте и останалите подобрения описани

                Поздравй!

                П.П: покрай това колело, занемарих атв-то , Ноо няма такова удоволствие като карането на колело !
                Калин Величков

                Коментар


                • #98
                  До: Колелото Ви

                  От няколко години бях занемарил тази си дейност (каране на велосипед) първо заради професията (никакво свободно време) а в последствие по здравословни причиви. Но преди 4 месеца докторите ми разрешиха пак да карам колело и си купих тим едишана на онтариото. За тази година съм изминал скромните 300 км и все още няма нужда от ъпгрейд. Та това за сега ми е колелото.


                  Коментар


                  • #99
                    До: Колелото Ви

                    Това е моето колело нищо особено само каплите където съм му сменил. Но е много здраво. Какво е преживяло убеден съм че някой колела за DH няма да понесът това което е понесло моето.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • До: Колелото Ви

                      Реших и аз да пусна моето. Значи не очаквайте нищо Cross thunder седем годишно.Техническо състояние на колелото:Преднната амортизация напълно е грапирала, беше без Аеро капли и му сложих задна,Вилката е укривена следователно само аз мога да го карам без ръце нещото спирачки не е виждало от две години, мога да му ги направя, но каплите са криви.Иначе всичко друго се е що годе добре.Състояние на кормилното устройство:Напълно ненормален, спира като скача от колелото и носи каска естествено кара в града, но внимава Качвам някоя друга снимчица.Там където съм във въздуха мога много повече, но скока не позволява
                      П.п Забравих да спомена "тунинга"-лепенки
                      Прикачени файлове
                      Non scholae sed vitae discimus.

                      Коментар


                      • До: Колелото Ви

                        Eто го моето в сегашното му състояние. Лека демонстрация !
                        Прикачени файлове
                        Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
                        [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

                        Коментар


                        • До: Колелото Ви

                          Първоначално публикуван от Пенко Преглед на мнение
                          Eто го моето в сегашното му състояние. Лека демонстрация !

                          Колега може ли няколко по-подробни снимки? доста по различно изглежда от минали снимки, иначе и аз имам подобрение сложих и отзад 203мм ротор

                          ето го в последната му визия
                          Прикачени файлове
                          Калин Величков

                          Коментар


                          • До: Колелото Ви

                            заповядай
                            Прикачени файлове
                            Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
                            [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

                            Коментар


                            • До: Колелото Ви

                              Аз ще слагам нов, хай-енд шок, та ако някой има интерес към сегашния ми, малко каран, като нов Manitou Metel RP 222мм, да свирка.

                              Коментар


                              • До: Колелото Ви

                                Здравейте колеги,аз съм на 15г. и си купих Cross T-Rex от по-стария модел.Има 24 скорости гумите са 26х1.95 и мисля да ги сменя с 26х2.35,но малко мнения няма да са излишни.Не мисля да го карам Hard из планините,но за всекки случай да си знам.Ето моето е такова,но спиците ми са разредени по 4.Кажете мнения


                                Последно редактирано от Crosser; 05-01-10, 19:38.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X