Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колелото Ви

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Колелото Ви

    Колега,туй вие ли сте на снимките?
    В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

    Коментар


    • #32
      До: Колелото Ви

      Еха къде са тези виражи??? пък и нощно... интерестно.
      каква е машината?
      [B]Skoda Octavia[/B] [B]Scout[/B] 2.0 T[B]DI[/B] DPF
      140 hp 340Nm

      Коментар


      • #33
        До: Колелото Ви

        Това ще е новото:
        Взимам го в Петък и мисля още в Събота да се тества
        Прикачени файлове
        [B]Skoda Octavia[/B] [B]Scout[/B] 2.0 T[B]DI[/B] DPF
        140 hp 340Nm

        Коментар


        • #34
          До: Колелото Ви

          Тогава да си освобождавам време за теста.
          В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

          Коментар


          • #35
            До: Колелото Ви

            Да аз съм,а мястото е южен парк софия под американското посолство.Карам canondale gemini 2000 с вилка marzocchi 66,лапа и курбели race face,спирачки bb7 na avid и шини mavic dee max.Карам само dh защото не ме мързи да въртя само надолуето и още някои позйорски снимки,[ATTACH][ATTACH]Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7068.jpg
Прегледи:1
Размер:79.3 КБ
ID:5048647[/ATTACH][/ATTACH]
            Прикачени файлове
            Последно редактирано от братчеда; 04-02-08, 21:09.

            Коментар


            • #36
              До: Колелото Ви

              Първоначално публикуван от Gubata Преглед на мнение
              Това ще е новото:
              Взимам го в Петък и мисля още в Събота да се тества
              Супер е колелцето и мойто е нещо подобно,кефя се на по-маневрените колела,да се кара с повече техника и по-малко блъскане.Доколото виждам май ще ти трябва водач.
              Последно редактирано от братчеда; 04-02-08, 21:27.

              Коментар


              • #37
                До: Колелото Ви

                Колега KVV,много се радвам на присъствието на такива хора във форума.Ще бъде чудесно да споделяте с нас вашия опит и преживявания.
                По повод водачите-би било интересно да споделите тук тяхната роля и значението им при спускане.
                И още нещо.В този форум писането на латиница не се толерира.Ако вашите постове не са написани на кирилица,то те ще се изтриват.
                Приемете това като приятелски съвет.
                В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                Коментар


                • #38
                  До: Колелото Ви

                  Имам проблеми с кирилицата в интернет/тва е нещо от тъпат виста/ и трябва да пиша в word. С удоволствие ще ви информирам за всичко, което ви интересува и е по моята компетенция. Без водач не може да се кара дх поради това че веригата непрекъснато пада, повечето водачи са за една плоча, затова и дх колелата имат до 9 скорости. Има и водачи за два венеца, които позволяват курбела да е с два размера плочи за по ниски и по високи скорости. Ето това е най-разпространения тип водач http://www.mtbr.com/spotlight/sramme..._box_guide.jpg

                  Коментар


                  • #39
                    До: Колелото Ви

                    Водачът......, да това ще е едно от първите неща, който ще пипна по машината. Падала ми е веригата няколко пъти и е супер досадно точно когатао трябва да се педалира, за да излезнеш от виража да си "във въздуха...". Задължително трябва да се сменят и педалите. Другото е OK като за начало. А и след тази инвестиция ще трябва да кротна малко с изваждането.
                    [B]Skoda Octavia[/B] [B]Scout[/B] 2.0 T[B]DI[/B] DPF
                    140 hp 340Nm

                    Коментар


                    • #40
                      До: Колелото Ви

                      Не ги виждам много добре, но не мисля че имаш нужда да ги меняш/pedalite/. С курбелите може и да имаш някакви проблеми за слагането на водача/ той 6те ти струва около 60 лв без монтажа ако си го вземеш от веломания/. Ако имаш някакви проблеми или въпроси пиши, ще помогна с каквото мога.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Колелото Ви

                        Опасно си е с тези пластмасовите, трябва си железо.... Ето снимка кажи дали стават за водач?? И при Дойчин има ли?
                        Прикачени файлове
                        [B]Skoda Octavia[/B] [B]Scout[/B] 2.0 T[B]DI[/B] DPF
                        140 hp 340Nm

                        Коментар


                        • #42
                          До: Колелото Ви

                          Ако нитчетата са метални,то си мисля,че няма за какво да се притесняваш.
                          В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                          Коментар


                          • #43
                            До: Колелото Ви

                            Мисля, че може да караш спокойно с тези докато ги счупиш, за водача при дойчин със сигурност ще ти излезе по-скъпо, но от теб си зависи. Аз всъщност не знам какъв стил искаш да караш, ако е само или предимно дх, водач ти трябва,може да си оставиш средната плоча за да ти е по-леко за въртене, а останалите части/скоростния механизъм и командата можеш да продадеш в пазара на мтб-бг.сом/ ако искаш да караш дх от време на време и да въртиш пове4е имаш два варианта 1 караш си така и се дразниш от време на време, като ти пада веригата или 2 даваш пари за водач, които става за скорости /2 венеца 3-тия се маха/.Ако искаш като решиш какво да правиш ще те заведа до един два магазина да прецениш какво от къде да вземеш.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Колелото Ви

                              Първоначално публикуван от Gubata Преглед на мнение
                              Опасно си е с тези пластмасовите, трябва си железо.... Ето снимка кажи дали стават за водач?? И при Дойчин има ли?
                              Тези "пластмасовите" ще оживеят още доста дълго след като рамката ти вече е претопена за скрап.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Колелото Ви

                                Става за водач и при доце има, като отидеш там питай те ще ти обяснят.Най-добре си вземи за 1 плоча само.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X