Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колелото Ви

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Колелото Ви

    А така.Тамън да ми обясниш работата със спирачката по време на скок от задна на задна гума.От ограда на ограда примерно.Пртез цялото време ли е натисната,отпускаш по време на скока или....Моля те да обясниш,пък и други техники за предодоляване на препятствия.
    В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

    Коментар


    • #17
      До: Колелото Ви

      Първоначално публикуван от братчеда Преглед на мнение
      А така.Тамън да ми обясниш работата със спирачката по време на скок от задна на задна гума.От ограда на ограда примерно.Пртез цялото време ли е натисната,отпускаш по време на скока или....Моля те да обясниш,пък и други техники за предодоляване на препятствия.

      Това, за което е говориш е trials, там вече са други и техники и колела Пичовете карат с рамки без седалки, да имат повече ход. Геометрията на колелата е друга - http://vbox7.com/play:2d0308f0 http://vbox7.com/play:dc33e5d6

      Относно скачането на задна - нарича се pedal kick, спирачката се държи и при удара с педал тялото се хвърля в посока на скока + спирачката се отпуска

      Коментар


      • #18
        До: Колелото Ви

        Мислех че е така,ама трудна работа ми се вижда.Бързо ли се усвоява?
        В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

        Коментар


        • #19
          До: Колелото Ви

          Аз от нерви един ден преди 3-4 години излезнах от нас.. и за около 1 час вече правих 1-2 последователни. После след 1 седмица станаха 10-тина.. После колкото можеш преди да се измориш

          Коментар


          • #20
            До: Колелото Ви

            Рерру благодаря ще се радвам.Снимки ще потърся да кача още просто някои са на лента - трябва да ги сканирам и кача.

            Коментар


            • #21
              До: Колелото Ви

              Първоначално публикуван от afterburner Преглед на мнение
              Това, за което е говориш е trials, там вече са други и техники и колела Пичовете карат с рамки без седалки, да имат повече ход. Геометрията на колелата е друга - http://vbox7.com/play:2d0308f0 http://vbox7.com/play:dc33e5d6

              Относно скачането на задна - нарича се pedal kick, спирачката се държи и при удара с педал тялото се хвърля в посока на скока + спирачката се отпуска
              Атрактивно, но какво общо има с карането на колело

              Коментар


              • #22
                До: Колелото Ви

                За да се придържаме към темата -

                Спускаческото:



                Катераческото (черният Giant NRS):

                Коментар


                • #23
                  До: Колелото Ви

                  Ето още малко снимки.Между другото Harka платото на Витоша е страхотно място.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #24
                    До: Колелото Ви

                    Тъкмо в момента съм в стархотна дилема за новото колело. Сериозно съм се загледал по Iron Horse Yakudza(Odjiki или Kamicho), или другият вариант е Specialized Big Hit 1. Виждам, че Harka пуска с Iron horse'че и ми се ще да каже малко впечетления от колелцето. В момента правя първи стъпки в по-сериозното спускане и опита на Harka и Dorikin ще е от полза. Поздрави от мен и се радвам, че има опитни спускачи между нас!
                    [B]Skoda Octavia[/B] [B]Scout[/B] 2.0 T[B]DI[/B] DPF
                    140 hp 340Nm

                    Коментар


                    • #25
                      До: Колелото Ви

                      Дааа,BIG HIT.Много красиво колело.В действителност на снимки не личи вниманието към детайла,вложено в този байк.Седалката е направо произведение на изкуството.А иначе и аз съм обмислям сериозно за смяна.Освен BIG HIT на SPECIALIZED,моята
                      дилема,е и към GAMBLER на SCOTT.Някакви мнения и съвети?
                      Прикачени файлове
                      В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                      Коментар


                      • #26
                        До: Колелото Ви

                        Първоначално публикуван от братчеда Преглед на мнение
                        Дааа,BIG HIT.Много красиво колело.В действителност на снимки не личи вниманието към детайла,вложено в този байк.Седалката е направо произведение на изкуството.А иначе и аз съм обмислям сериозно за смяна.Освен BIG HIT на SPECIALIZED,моята
                        дилема,е и към GAMBLER на SCOTT.Някакви мнения и съвети?
                        Зависи от бюджета ти. Порови се виж на KONA колелата са страшна работа, иначе и Драгомир не отстъпват много.

                        А моето скромно колелце е един Спринт Аполон с предна дискова Shimano BR M495, сменена лапа с Truvativ XR 2005 и се планират бъдещи ъпгрейди (вилка и т.н.).

                        Коментар


                        • #27
                          До: Колелото Ви

                          Кой продава KONA в България?Байк-център?
                          В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                          Коментар


                          • #28
                            До: Колелото Ви

                            здравейте карачи, радвам се че съм част от този колектив и за напред ни чакат, надявам се яки преживявания. На кратко колелото ми:
                            RAM AM2 стандарното изпълнение, с леки промени като, заден амортисьор PERL 3.1, вместо Juicy 3 съм с 5-ца та на AVid. Всичо останало си е стандартно за модела. Много съм доволен от машината за стилът, който практикувам. Може да се каже че надмина очакванията ми, относно здравина, като се има предвид, че съм над 100-те килца. Изключително добро поведение на всякъкви терени. Занапред ще продължавам да го експлоатирам подобаващо, но тенденцията е един ден да се прекача на DH машина.
                            :?: [B][FONT=Arial Black][SIZE=3]flower power[/SIZE][/FONT][/B] :?:

                            Коментар


                            • #29
                              До: Колелото Ви

                              http://www.xride-bg.com/ Вносител на Kona

                              Коментар


                              • #30
                                До: Колелото Ви

                                Ето нещо от мен Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CRW_0030.jpg
Прегледи:1
Размер:262.0 КБ
ID:5048549Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CRW_0013.jpg
Прегледи:1
Размер:188.8 КБ
ID:5048550
                                Последно редактирано от братчеда; 04-02-08, 21:04. Причина: писане на латиница

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X