Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Исузу 3.0 днс -мнение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Исузу 3.0 днс -мнение

    Колеги, имам този джип от една година. Поради грешната информация в БГ тези джипове имат лош имидж. Това се дължи на лоша подръжка, която се състои в неточна смяна на масла, филтри и т.н. Аз съм много доволен от него и го подържам по изискванията на инструкцията му. Ако някой има различно мнение с удоволствие ще чета впечатлението му от експлоатацията и подръжката му.

  • #2
    До: Исузу 3.0 днс -мнение

    Ами има много мнения ..... ТУК ....
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      До: Исузу 3.0 днс -мнение

      Колега силно се интересувам от тази марка и имам няколко въпроса: отколко време караш тази джипка?
      на колко километра е ?
      Коя марка бензиностанция ползваш?
      Доколкото знам на Еко нафтата е най-чиста....

      Ако нещо се развали coman rail къде ще го оправиш?


      Благодаря за коментарите!
      УАЗ 469Б & LR DISCOVERY II

      Коментар


      • #4
        До: Исузу 3.0 днс -мнение

        Подкрепям Ви относно положителното мнение за този джип.
        За съжаление лошите думи, за което и да е превозно средство се дължат на факта, че у нас караме много вехти автомобили. Разбира се всеки от нас има своите предпочитания.
        По повод нафтата у нас, спомням си преди 10тина години да съм свалял по няколко пъти на зима резервоара, заради водата в нафтата.
        Сега вече не е ли така?
        Нямам никъкви проблеми днес нито с паленето на отрицателни и то ниски температури, нито с каквито и да е други подобни проишествия, които се споменават често в този форум.
        Успех и безавариино каране на всички Ви.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X