Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо Фронтерите ги няма.....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Защо Фронтерите ги няма.....

    Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
    Колега ,защо се обиждаш ? Въпроса на vaseto беше : ,,Колеги питам се защо Фронтерите не са често срещани в Офф Роуд състезания ?? Нима са толкова слаби ? Невярвам .Нима са по-слаби от Сузуки Витара/Самурай ? Някой може ли да каже нещо та да ме осветли по въпроса . - Просто се опитахме да отговорим кой, каквото знае.Не става въпрос за натрапване на мнение ,нито да се обижда някой.Защо виждаш личен елемент , не знам.Имаше тема за ,,недъзите '' на Патрула - и там имаше много какво да се каже.Перфектен джип няма .
    Да , точно това ми беше идеята , да подискутираме по въпроса , всеки да каже това което знае ( НО БЕЗ РАЗНИ БЕЗМИСЛЕНИ ПОДМЯТАНИЯ , КОИТО ЗА ДРУГО НЕ СТАВАТ ОСВЕН ДА УВЕЛИЧАВАТ ЦИФРАТА СЛЕД НАДПИСА : " БРОЙ ПУБЛИКАЦИИ " ) от техническа и икономическа гледна точка .

    Коментар


    • #32
      До: Защо Фронтерите ги няма.....

      Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
      Ето за това ставаше реч.М/у другото не сме обсъждали проходимоста и - справя се перфектно
      Благодаря,изчерпи и ликвидира тая инфантилна тема.Който си е взел Фронтера според мен е визирал проходимост без душмански изпълнения.Мен ме удовлетворява проходимостта,не съм я купил за състезания и то хард.Подобна тема може да разискваме в много подфоруми,крайните резултати няма да се различават особено.Самурая корав,ама вътре шумно;Фронтерата удобна,вози добре,но не ставала за състезания и т.н.Край няма.Ами добре-не става за състезания,ние не сме я купили за такива мероприятия,за другите особености на този вид автомобили си върши перфектно задълженията.Още много може да се пише двустранно,но смисъл няма.Всеки ще намери повод за писане...

      Коментар


      • #33
        До: Защо Фронтерите ги няма.....

        Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
        Край няма.Ами добре-не става за състезания,ние не сме я купили за такива мероприятия,за другите особености на този вид автомобили си върши перфектно задълженията.Още много може да се пише двустранно,но смисъл няма.Всеки ще намери повод за писане...
        +1
        излишхо е да се пише повече по темата,
        на всички ни стана ясно къде и е мястото на фронтерата-семеен джип за разходки в планината,лов,риболов и т.н.
        темата е за затваряне!!!
        Няма лош автомобил.В повечето случаи има лош собственик ;)

        Коментар


        • #34
          До: Защо Фронтерите ги няма.....

          Мястото на фронтера е за масовият потребител,семеен джип който няма да те остави теб и в някой случай семейството да се чудиш как да излезнеш от някой пряспа,спокоен джип за всеки ден,според мен това му е бил замисъла


          Поздрави

          Коментар


          • #35
            До: Защо Фронтерите ги няма.....

            Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
            CarTest е отговорил много точно, но явно и при Фронтера го има "синдрома Нива"...
            Tи ми покажи една марка автмобил, чийто собственици мислят за него че е боклук, чуплив, скъп и не става за нищо?
            А за синдроми не ми се говори, че като знам патологичната привързаност на феновете към LR ми става смешно.
            Последно редактирано от fanatic; 25-01-08, 08:16.
            no signature no problems

            Коментар


            • #36
              До: Защо Фронтерите ги няма.....

              Колеги , не четете заглавието на темата : Защо Фронтерите ги няма.....
              Не става дума кой за какво си взема даден джип !Нито става реч за ,,оплюване'' на дадена марка.
              Май темата наистина се изчерпа и обезсмисли.FANATIC е напълно прав.
              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
              0899187766

              Коментар


              • #37
                До: Защо Фронтерите ги няма.....

                Фронтерата не е Опел, ми Исузу. Както Голф V например не е Голф, ами съвсем нова кола. Въпрос на търговска политика да се казва така или иначе. А Фронтерата в цял свят се оценява като спокойна семейна кола и не като джип. Остава така и да е проектирана Така че и няма особена работа по състезанията, даже по любителските.
                Май е време пак да се напише нещо за проходимостта, джиповостта и класовете всъдеходи. Като в самата зора на форумът. Народът пак спря да прави разлика между професионалната техника и паркетниците. А видът на днешният паркет е нещо, което идва от една друга субкултура, и няма нищо общо с реалните им свойства. Виждал съм крайно интересни изследвания по естетиката на хомосексуализмът например. По съвременен дизайн, по маркетинг, по промишлен дизайн. Така че фасонът - фасон, а диференциалите - диференциали.

                Коментар


                • #38
                  До: Защо Фронтерите ги няма.....

                  Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                  А видът на днешният паркет е нещо, което идва от една друга субкултура, и няма нищо общо с реалните им свойства. Виждал съм крайно интересни изследвания по естетиката на хомосексуализмът например. .
                  Интересно,аз никога не съм се интересувал от подобна тема.Добре че е темата за проходимостта на Фронтерата,за да положа началните си знания за житието и битието и естетиката(каквото и да означава това)на педерасите.
                  Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                  NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                  Коментар


                  • #39
                    До: Защо Фронтерите ги няма.....

                    Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                    Tи ми покажи една марка автмобил, чийто собственици мислят за него че е боклук, чуплив, скъп и не става за нищо?
                    А за синдроми не ми се говори, че като знам патологичната привързаност на феновете към LR ми става смешно.
                    Аз мисля,мислил съм и ще го мисля...
                    Имах чисто нов Деу рейсър през далечната 93 г.Освен двигателя и проходимостта,сравнена с други от същия клас,винаги съм казвал че е боклук и че корейска кола повече няма да купя.
                    Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                    NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                    Коментар


                    • #40
                      До: Защо Фронтерите ги няма.....

                      Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                      Подобна тема може да разискваме в много подфоруми,крайните резултати няма да се различават особено.
                      Ето това го подкрепям с две ръце. Нямахме късмет и темата се падна в нашия подфорум.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Защо Фронтерите ги няма.....

                        Не зная доколко точно Фронтерата е копие на Исузу, но досега не съм чул някой да има ядове с дифове и раздатка при Исузу. Имам два такива добитъка и категорично проблеми освен с РЪЖДАТА при единя нямам. Въпреки здравата раздатка и дифове по състезанията Исузу също отсъства, така, че едва ли точно тези агрегати са факторът, който вади Фронтерите от състезанията. При Фронтерата поне ръждата са преборили, и комфортът е на несравнимо по-високо ниво.
                        Иначе проходимостта е като на всеки паркетник с А-рамена отпред Не е предвиждана да бъде offroad чудовище.
                        Последно редактирано от Scrapheap; 08-02-08, 15:02.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X