Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Разходка до мазалат

    Хе хе Драгоо

    аз в неделя от 9 часа съм на колела и шоуто започна още когато тръгнах от мазалат към партизанска през гората, сам в адска кал и мъгла, на 5м нищо не се виждаше, паднали дървета и какво ли още не. След това цял ден напред назад, следобед ни пра и дъжд и стана студено като зима, след дъжда пък такава кал и вода че нямаше сухо и чисто место по мен, обаче пък се накефих на макс
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • #32
      До: Разходка до мазалат

      [quote=dragorip;404642]ето малко клипове за да задоволим льбопитството ви
      браво доволен съм и малко разочарован .Драго чесно да ти кажа очаквах повече .Ама се надявам че още не си обработил снимките

      Коментар


      • #33
        До: Разходка до мазалат

        така да започнем с обобщението на 2та дена
        МРЪСЕН КУТЦУЗ
        всичко почна със запалването на мотора ми.отивам до пазара за да си дам раницата с багажя в единия от джиповете.давам я и мотора ми угасна.ритам,тикам не пали айде до удома на тикане(околоо 200м.).там какво да видя резервоара ми тече.вадя бащами по бели гащи да го запояваме с калай.1и проблем отстранен.събираме се на бензиностанцията зареждам и тръгваме(пак закъсняхме заради мен ).почти стигаме до гърбавия мост на село сенник и усещам че скоростното ми лостче е паднало.връщане до самото начало на селото до един майстор на който искам да изкажя искрени благодарности за помоща която ми оказа.там се срещаме с краси шюпера другия драго иванчо и чарлито.те не ни изчакват а продължават напред.тръгваме с решен и 2ри мой проблем.тръгваме по любимата ни еневрътска пътека стигаме чешмата на която винаги си спираме.там светльо остановява че е загубил камерата която е взел за да снимаме екшана в калта.в този момент ни настигат краси шюпера и адаша и от тях разбираме че чарлито се е ударил(за щастие нищо му няма)и е спукал радиатора.
        след известно чякане на двамата търсачи се разбираме по телефоните да се чякаме в село лъгът.тръгваме останалите юнаци и уж почва кефа и познайте КУТЦУЗ адаша пада много лошо. удари рамото си смаза си аспуха за 500 лева и се размина с уплаха и треперене на ръцете.продължихме по спокойно,докато не стигнахме разклона за гарванов чюкар(май няма хубави снимки от там)после малко екшън и в спускането към лъгът.най накрая се събираме всички и газ към прослувутия МАЗАЛАТ горе тъкмо стигнахме и какво да видим правят пържолите и таман взех да се точя и то заваля влязохме в хижата и сами се досещате какво се случи до към 4и сутринта (който окряка като мен и ники)на сутринта времето гадно(тъкмо като за нас)дъжд кал и мъгла.спускаме смело,катерим още по смело,минаване на реката ,още кал и баири.качваме се пак през гарванов чюкар че двамат търсачи не бяха минавали от там.а там 1о голямо стадо кушюти имаше и един голям див заек малко след това. слязохме само с 1н счупен предпазител на предницата на николай(кавазакито 600 куб).тъкмо се майтапиха че само аз и ичката не сме падали и на един малък асвалтов участък ичката падна и счюпи дръжката на съединитела ама само в края.след няколко километра започнахме да търсим камерата там където мислехме че сме я загубили ама нищо.в края на търсенето сузукито спря да пали взехме да му сменяме свещи и да тикаме ама не пали само гърми.извикахме илчони(момчето с атевето)той се беше прибрал по асвалта да докара въже. но със светльо се отделихме в другата посока за да проверим още 1о място за камерата и няма 200 300 метра и познайте късам жилото на газта. айде илчони на обратно да даде и на мен въже. като стигнахме до удома имаше малко подигравки и нмого спомени от още едно страхотно и кално каране испълнено с КУТЦУЗИ И КЕФОВЕ.
        засега е това снимките след няколко чяса ОБЕщАВАМ
        Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

        Коментар


        • #34
          До: разходка до мазалат

          Първоначално публикуван от dragorip Преглед на мнение
          хора надявам се до довечера да събера всичкия снимков и клипов материал да го обработя и да го качя
          Браво бе Дражко ти си бил роден за писател.Знаеш ли сега на колко хора си намерил работа да търсят прословутата камера , даже в момента ако погледнеш към балкана сигурно ще е пълно със светлинки от фенери

          Коментар


          • #35
            До: Разходка до мазалат

            заповядайте
            http://zona-moto.com/other/mazalat_140608/
            а вторите са от разходката на колегата ми по професия
            тях ги пускам за да се насладите на красотите на нашия балкан
            http://zona-moto.com/other/s_krasi_do_triglav/
            Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

            Коментар


            • #36
              До: Разходка до мазалат

              незнам защо но поради някаква причина програмата е пообъркала реда на снимките сори за това
              Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

              Коментар


              • #37
                До: Разходка до мазалат

                Първоначално публикуван от dragorip Преглед на мнение
                незнам защо но поради някаква причина програмата е пообъркала реда на снимките сори за това
                БРАВО направо съжалявам че не успях да се включа и аз .Реда няма значение от където и да гледаш в се до масата се стига

                Коментар


                • #38
                  До: Разходка до мазалат

                  Здравейте на цялата група.Много ми хареса разходката до мазалат.Малко ме е яд, че не останахме да нощуваме ама какво да се прави-ангажименти.За в бъдеще ако карате пишете ни и нас със Венци.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Разходка до мазалат

                    Драго имам едно предложение-в скоро време да направим тема "Разходка до връх Ботев''

                    Коментар


                    • #40
                      До: Разходка до мазалат

                      то няма нужда от тема има нужда от ентосиясти малко време и средства апарати за снимане и най важното от кално пътища
                      Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Разходка до мазалат

                        Както знаеш апарата и средствата не са проблем за ентусиазма го видя така че остава да се организираме.Предлагам да определим дата удобна за повечето от групата и маршрут само по черно.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Разходка до мазалат

                          хубавите снимки не се отварят,само при мен ли е проблема колеги??,много жалко

                          Коментар


                          • #43
                            До: Разходка до мазалат

                            забабравили сме да си платим домейна ще се оправи проблема до няколко часа надявам се
                            Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Разходка до мазалат

                              Първоначално публикуван от dragorip Преглед на мнение
                              забабравили сме да си платим домейна ще се оправи проблема до няколко часа надявам се
                              Дражко защо занемарихте темата няма включване от 2 седмици

                              Коментар


                              • #45
                                До: Разходка до мазалат

                                Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
                                Дражко защо занемарихте темата няма включване от 2 седмици
                                да наистина,чакаме нови подвизи тя пустата работа край няма ама спорта не трябва да се изоставя

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X