Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRAZY JOB +MITKOV експедиция 29.12.2005

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • CRAZY JOB +MITKOV експедиция 29.12.2005

    вчера крейзитата решили да направят нещо като поредното "последно " каране за 2005 та година та ме поканиха и мен
    та и аз с всичкия си ъкъл се грабнах
    отдавна не бяхме обикаляли с тях та ми бе мерак
    -"около 60-80км в близост до стара загора " ми каза жоро за карането тва май беше колкото да ме зариби да ида
    все пак като тръгвахме ми вика
    -"а бе... сипи го тоя всичкия бензин от тубата в резервоара че да не би да не ти стигне"
    откъм фото екипировка бяхме по слаби тоя път взехме само моя фотоапарат и то почти с изтощени батерии
    сбирката бе в 12 00 пред барчето на данчо тъй че нормално както си е по график към 13 00 тръгнахме
    е може би и аз малко ги позабавих щото пристигнах в последният момент но както и да е
    та след кратък слалом из светофарите в стара загора излязохме с гръм и трясък и хвърчане на грайфери от града и се "гмурнахме" в околните баири
    времето се оказа много подходящо за тва дето бяхме замислили около 15 градуса и силно напичащо слънце по скоро имах чуство че е края на април а не 29 ти декември
    малко след като излязохме по "черното" започнаха и първите падания и изчаквания които ни дадоха възможност да направим една две снимки иначе като цяло се караше в по бърз темп и време за снимчици май много много не остана



    тук се виждат участниците в експедицията както виждате все познати лица хр а на снимката се породава между другото

    след тръгването от мястото на снимката терена стана много интересен и приятен за каране като някой места през които минахме ми се сториха познати от състезанието за 1 ви кръг на шампионата
    приятната картина се допълваше от яко разкиснатата почва от топящите се снегове калта бе в изобилие и постави на изпитание качествата на гумите и машините

    тук сме спряли да дозаредим и жасмин енергично разказва как са си разменяли любезности с агресивно настроените стопани на последната нива която попрецапахме ,за 1кг жито щяха да ни светят маслото тия пичове

    следва продължение:


  • #2
    от бензиностанцията последва кратък спринт до съседното селище/майче бе мъглиж / където хората доста ни се зарадваха /те повечето моми там май се знаеха с жорката / особенно ни се зарадваха собствениците на хранителното магазинче в което решихме да "позаредим" провизики





    тук близнаците се обадиха на жоро от лисабон с пресни новини от кервана за дакар което го отклони за момент от хран-снаб процеса

    разговора продължи....дъъъъллллго ...за радост на местните гсм оператори
    и явно поразсея жоро защото малко след това успя да сефтоса новия црф

    на това място повъртяхме малко... да оттренираме елемента



    митков се прави на триалкаджия без да подозира какво ги очаква по натам по пътя

    следва продължение:
    Последно редактирано от mitkov; 28-03-07, 11:06.

    Коментар


    • #3
      от тук вече взехме да навлизаме по едно много готино пътче в дебрите на стария балкан
      оказа се обаче че пътчето бе покрито с повече сняг отколкото очаквахме а на места под снега се криеха коварни участъци лед
      тука жоро нещо изненадващо се скара с новия си црф и хайванчето неочаквано реши да го хвърли
      все пак обаче жорката успя да му приложи една специална хватка
      и да го тръшне като остане той отгоре

      туш!!!

      пътя постепенно взе да се влошава още повече а времето напредваше и домакините решиха че ако продължим ще стане кофти
      някой хора и доста огладняха та решихме да скокнем до едно близко заведение където да опитаме местните специалитети
      там обаче келнерите не ни се зарадваха много много и учтиво ни отпратиха да идем на някое по добро място
      янчо остана очарован от решението им и ги поздрави както се подобава....по случай празниците
      както и да е продължихме по натам където пък специалната иридиева свещ на кдх са ми реши че трябва да си вземе спешно ...отпуск
      славаБогу това се случи точно пред дома на един приятелски настроен местен чичо който се поразтърси из гаража и успя да намери
      една нгк6 ца попаднала кой знае от къде в дома му
      та проблема бе решен и продължихме по пътя който след не малко километри ни отведе на върха на една могилка където местен ентусиаст се опитваше да хвръкне с един парапланер


      е не успя но поне опита

      следва продължение

      Коментар


      • #4
        по пътя за могилката и жилото за газ на кдх са реши че вече му е дошло в повече тормозът от страна на дясната ми ръка
        и неочаквано се скъса и то точно когато излизах от едно дере
        все пак успях да спра издърпах го и продължих с "ръчно подаване"

        та едвам се качих на могилата щото в средата на качването изпуснах за момент хлъзгавото жило

        жоро се кефи на скъсаното жило за газ

        и аз се смея но... по малко...по друг начин
        все пак обаче "направи си сам" движението влезе в сила
        като жасмин пое инициативата и каза че..
        -"абе батко ви като ги е праел тия жила вие още сте..."

        янчо пък ни преотстъпи една специална ктм гайка от специалния бутон за гасене на ктм а благодаря за което
        гайката обаче се оказа доста ...корава и само след намесата на
        човека клещи -данчо реши да поддаде и да се смачка захващайки жилото
        така тунингът бе завършен кавазакито ми вдигна около 10коня само от това че бе с гайка ктм на газта е поне толкова ги изчисли янчо иначе реално може би бяха около 12.5 коня
        от там ударихме едни черни пътища край тунджа по които имаше и доста интересни моменти но и доста скучни прави и малко преди да мръкне съвсем успяхме да стигнем жоровият "тенис джаз клуб"
        където опекохме прословутите кебапчета и пробвахме от специалното вино което бат жас довлече от някъде


        всички гледат лошо защото кебапчетата още не са станали

        тука вече има добри вести от кухнята и настроението става някак по...


        ммм дааа това е вече друго нещо...а наздраве

        Коментар


        • #5
          xa xa xa супер сте си прекара ли било е весело.
          от кал не се пази:)

          Коментар


          • #6
            Блязя ви! След време, когато имам повече свобода и аз ще ги правя такива работи

            Коментар


            • #7
              Браво, Митков! Добре сте си прекарали.
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
                Браво, Митков! Добре сте си прекарали.

                Коментар


                • #9
                  ЕВАЛА !!!
                  Браво приятели, аз също направих едно финално каране за 2005-та година, но за жалост нямаше снимки понеже забравихме фотоапарата, но ви обещавам и аз няколко ненормални фотографии от местата, които караме..съвсем съвсем скоро
                  ----
                  Жоре, внимавай бре човек... ами ако другия път паднеш в някаква дупка със реанимиращи на силното слънце голи геьове а ?
                  Какво ще правиш тогава, едва ли ще имаш време да дигаш мотора и да почнеш да ги газош наред
                  ----
                  Митков, това е един от най-старите тарикатлъци за оправяне на скъсано жило в горния край... другия е, да се огъне края и със някаква тел да се овърже около него така, че да се получи топче и да се сплеска с някаква тежест или клещи ежентуално
                  [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                  [/FONT]________________________________________
                  [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                  [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                  [/CENTER]
                  [/CENTER]

                  Коментар


                  • #10
                    Жоро видях витарата в троян да несте карали наблизо
                    "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от Камен Калчев
                      Жоро видях витарата в троян да несте карали наблизо
                      Не, карах единия си мотор на профилактичен преглед. Обичам да правя такива неща за да съм спокоен.
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
                        Не, карах единия си мотор на профилактичен преглед.
                        Как добре звучи, когато си с 2 мотора..
                        Чак се кефя когато чуя нещо такова, в смисъл ... подсещане, че все още са 2 а не е останал само 1 :Р
                        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                        [/FONT]________________________________________
                        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                        [/CENTER]
                        [/CENTER]

                        Коментар


                        • #13

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X