Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лозен и приятели 24.01.2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Лозен утре

    нисана/водача/найстина се представиха брилянтно и калта , снега и байра бяха на 6+ евала мерси за страхотното каране малко по късно ще кача снимките понеже имам техн.проблем с тях..мерси за супер трасето и веселата компания.Може през седмицата да повторим и да разгънем на още по широк периметър а ужаската с тракторната 'рибена кост' действително ни скри шапките /вече ходим с качулки/
    Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

    Коментар


    • #17
      До: Лозен утре

      ще видиме за другата хазхотка в лозен ама ще ви чукна една среща на пряката патечка.А и някой ми далжи една кофа за боклук.

      Коментар


      • #18
        До: Лозен утре

        Абе, приятели, дайте снимки или най-малкото разказ и маршрут.

        Иначе човек блее пред монитора, чака и се бори с изкушението да прехвърли това-онова в "Блясъци" и "Бисерни ягодки".

        Поне кажете намери ли се шапката.

        Поздрави!
        Искам България чиста!

        Коментар


        • #19
          До: Лозен утре

          Ето от мен две клипчета на колегите но има много в колегата с исузото да се надяваме да ги качи ще има интересни.

          Коментар


          • #20
            До: Лозен утре

            Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
            Абе, приятели, дайте снимки или най-малкото разказ и маршрут.

            Иначе човек блее пред монитора, чака и се бори с изкушението да прехвърли това-онова в "Блясъци" и "Бисерни ягодки".

            Поне кажете намери ли се шапката.

            Поздрави!
            Здравей колега значи за маршута които минахве с колегата ТРОЛ обадих му се по телефона и го попитах дали ще има расходка по маршут който той го е дал в предложение казами че е сам.Попитах го дали иска да караме от нови хан посока лозен по билото каза че няма проблем и да дам кординати.Пристигна в нас и първото дърпане бе от негова страна да дръпнем нисанчето че акомолатора здаде поста си така и стана , тия 199 коня почнаха да сработват попитаме какво има под тоя капак казах му че трябва да тръгваме веднага че нямам газ да заредя че кончетата са гладни сложих на 100 литровата ботилка газ една трета и потеглихме.От нови хан карахме посока запът по билото за към полуврак към лозен .Първия джип бях аз с камиончето снегът бе достатъчно мокър имахме извесно тормозене на кончетата от началото но минахме места които аз имах извесно притиснение че ще се къчим.Спирахме много кратно за раздумка и прочие е магарето беше жадно стигнахме доСВЕТА ПЕТКА заслон които е изграден от ловната дрожинка .От там поехме кам месноста РАКИТА до краварниците таме разклона за чукурово /пасарел/и лозенна мен ми се искаше много да поемем към чукурово но преценката ми че и двата джипа нямаха нужните лебетки за самоизвличане, за да не стане расходката от приятна на спасителна акция потеглихме към ПОЛУВРАК.Пътя за полуврак минаваше под билото в южния склон имаше много смях по това трасе имаше много кал локви ,И ЕДИН МНОГО ГОЛЯМ КАМЪК които колегата така се удари че го премести от мястото му с околу един метър 20 минутна борба с нисанчето успяхме да се качим на съмия врък до паметника .Каиманите разораха трасето яко и колегата след доста борба се отказахме да правим повече опити да качим и неговия джип.Тръгнахме посока лозен слизането по северния склон на планината и наличието на доста сняк нисанчето не се държеше много ок с тия каимани подлиташе многократно в ляво дясно според зависи от виража на пътя.Слязохме в село ЛОЗЕН и потърсихме колегата Венци ГАНЧЕВ тои като домакин почерпи по бира и отидохме на няколко метри до тях ТЕС ПОЛИГОН ЗА ГУМИ ОКАЧВАНЕ НА ДЖИПКИ И СПОСОБНОСТА НА ЕДНО МАГАРЕ НИСАНА НЕ УСПЯ ИСУЗОТО СЪЩО. Е ТОИ с газ 69 с тракторна шарка на граифера на гумите е скри ни шапките.ИМАШЕ СНИМКОВ МАТЕРИАЛ НО КОЛЕГАТА ТРОЛ НЕШТО СЕ БАВИ
            Що се однаса за шапката ми остана на върха ПОЛУВРАК ей това си е моята шапка .Когато се ходи на гости нарочно си забравям нешто мое и то защото ще се върна уж за нега ама на практика се получава пак гости . Та това значи че идната седмица пак ще се ходи до полуврак е ЩОМ ЧЕТЕШ ПОСТА МИ ТОВА ЗНАЧИ ЧЕ СИ ПОКАНЕН ЗА РАЗХОДКА
            Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

            Коментар


            • #21
              До: Лозен утре

              Извинявам се,но не можах да кача клиповете.Продължавам да опитвам!

              Коментар


              • #22
                До: Лозен утре

                След скриването на шапките и моята изчезна..
                След като си наместих моста рано рано и ето колегата се обади в последния момент/търсех отчаяно на къде да хвана/озовах се бързо на срещата за да бъда приятно изненадан от весел другар с жесток звяр с гуми - супер комбинация и ето подкарахме нагоре.. наложи се само едно дърпане понеже един от участниците се чуди от къде да мине камъка ме изненада-защо ли по магистралата има скали? а пък на нисана акумулатора не само беше паднал а дори поизпаднано веднага след това демонстрира майсторско изкачване на върха, аз не можах макар да опитах поне 20 пъти отказах се и изцепихме надолу към срещата с руския шапкокриец.
                може да потърсим шапката и главите си/май забравих горе моята/през седмицата?
                Прикачени файлове
                Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                Коментар


                • #23
                  До: Лозен утре

                  клипчетата без едно - най доброто с уаза нещо се прецака http://youtube.com/watch?v=JAUdCyUS_iQ
                  http://youtube.com/watch?v=MF9OG9lcS1M
                  http://youtube.com/watch?v=-V133PrG4co
                  Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                  Коментар


                  • #24
                    До: Лозен утре

                    Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
                    клипчетата без едно - най доброто с уаза нещо се прецака http://youtube.com/watch?v=JAUdCyUS_iQ
                    http://youtube.com/watch?v=MF9OG9lcS1M
                    http://youtube.com/watch?v=-V133PrG4co
                    Колега нямаш ли клипче на смешната уазка,скайпа ми е (turbo6265) .И без това ми дължите една боклукчийска кофа.Поздрави от Лозен.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Лозен утре

                      е зайко345 кой ден? четвъртък става ли?
                      Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                      Коментар


                      • #26
                        До: Лозен утре

                        Понатам колега сега сам зает .А и да се стопи малко снега да стане кал.
                        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                        Коментар


                        • #27
                          До: Лозен утре

                          жалко ..че то топенето е сега после лед и студ... но поне може да използвам твояата изхода точка в сряда-четвъртък..и ако ти намеря шапката ще я донеса..
                          Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                          Коментар


                          • #28
                            До: Лозен утре

                            quote=трол;299421]жалко ..че то топенето е сега после лед и студ... но поне може да използвам твояата изхода точка в сряда-четвъртък..и ако ти намеря шапката ще я донеса..[/quote]окей трябва да е горе на ПОЛУВРАК някъде на скалите или до паметниканезнам сигорно другия път, главата сигорно ще си забравия
                            Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                            Коментар


                            • #29
                              До: Лозен утре

                              Има ли някой желаещ за утре?25ти?от към обяд/12.00/до когато решим..
                              Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                              Коментар


                              • #30
                                До: Лозен утре

                                може да обиколим малко м/у горна баня и бучино до мотополигона -тел. контакт...
                                Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X