Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лозен и приятели 24.01.2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Лозен и приятели 24.01.2010

    Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
    амда очаквам малко повишение на темпер.......... и калта да потече ще има реванш а за моя пълна асистенция ще бъде колегата
    rado_3456 просто гледах всяка негова стъпка и се накефих яко а истинското трасе престой
    Младши участник Влади ми се обиди малко че трасето бе за голфаджий
    Ще дойда. Само кажи когa?
    Последно редактирано от rado_3456; 28-01-10, 08:58.

    Коментар


    • До: Лозен и приятели 24.01.2010

      Браво Влади (PERITOL) заслужаваш похвала.
      [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS] UAZ 469 for off-road[/FONT][/SIZE]

      Коментар


      • До: Лозен и приятели 24.01.2010

        чудесно е видеото, браво!
        не бързам за никъде...
        XJ 2.5TD '98

        Коментар


        • До: Лозен и приятели 24.01.2010

          Благодаря на колегите за снимките и видеото!

          Коментар


          • До: Лозен и приятели 24.01.2010

            Първоначално публикуван от Petkova_Vania Преглед на мнение
            За най-нетърпеливите - http://www.facebook.com Vania Petkova 24.01.2010г.-1/6!!! Приятно гледане!
            Има няколко Vania Petkova ти коя си,за да зяпаме?
            Opel Frontera 2.2 DTI 1999 г. ДБ

            Коментар


            • До: Лозен и приятели 24.01.2010

              Първоначално публикуван от herkules
              OK Благодаря!
              Страшна разходка сте си спретнали с много приключения и адреналин!Най ме озадачи колегата с Пернишката "Лада-Нива",аз знам че Пернишките коли вървят много бързо и минават отвсякъде .Аз по стечение на обстоятелстват също имам Пернишки автомобил /Форд Фиеста/ и тя минава на всякъде и е най-бързата в София .Шегувам се разбирасе! Много добра разходка!
              ХЕ ХЕ ими то колега немаше да закъса колегата с нивата ако аз не му пречех отпред бях първа кола иначе шеше да ги прелита локвичките а и бях забранил да се испреварва по трака а на следвашта може да доидеш с Форда трасето не е чак толкоз трудно колкото го гледаш
              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

              Коментар


              • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                ХЕ ХЕ ими то колега немаше да закъса колегата с нивата ако аз не му пречех отпред бях първа кола иначе шеше да ги прелита локвичките а и бях забранил да се испреварва по трака а на следвашта може да доидеш с Форда трасето не е чак толкоз трудно колкото го гледаш
                Хахахахааа ако доида с Форда ще ме карате само да ви тегля като закъсате а и той ниско лети като го карам на първа скорост така че мога да се включа с Фронтерката следващия път ако има кой мен да вади от локвичките..... !
                Opel Frontera 2.2 DTI 1999 г. ДБ

                Коментар


                • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                  Първоначално публикуван от herkules Преглед на мнение
                  Хахахахааа ако доида с Форда ще ме карате само да ви тегля като закъсате а и той ниско лети като го карам на първа скорост така че мога да се включа с Фронтерката следващия път ако има кой мен да вади от локвичките..... !
                  Няма значение с какви коли сме важното е че сме в калта а калта е лечебна
                  Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                  Коментар


                  • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                    Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                    Няма значение с какви коли сме важното е че сме в калта а калта е лечебна
                    хаха тогава идвам с полото да се полекувам малко...
                    [SIZE=5][SIZE=2][/SIZE]

                    [/SIZE]

                    Коментар


                    • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                      Първоначално публикуван от matador Преглед на мнение
                      хаха тогава идвам с полото да се полекувам малко...
                      Калта е лечебна и за джипките ни ( водата мие калта гресира)
                      Николай Георгиев 0+
                      тел.0887357722

                      Коментар


                      • До: Лозен утре

                        Първоначално публикуван от GRI6AN Преглед на мнение
                        За съжеление аз отпадам,че съм на работа.Приятно прекарване.
                        Атази неделя какси очаквани силен хард на 28?
                        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                        Коментар


                        • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                          Къде ще се кара?
                          Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                          Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                          Коментар


                          • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                            Първоначално публикуван от CZ 350 Преглед на мнение
                            Къде ще се кара?
                            Значи тази неделя тръгване от нови хан правя моя си хард ама хард и слет това поема лозенската група посока лозен ТОЗИ ПЪТ ЩЕ СЕ ПРИЛОШИ СИТОТО екипажи които не го минат си потеглят по софа
                            Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                            Коментар


                            • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                              Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                              Значи тази неделя тръгване от нови хан правя моя си хард ама хард и слет това поема лозенската група посока лозен ТОЗИ ПЪТ ЩЕ СЕ ПРИЛОШИ СИТОТО екипажи които не го минат си потеглят по софа
                              още така искам да поясня че трака ще е силен хард до скъсване въпроси дали ше ми се одраска колата и прочие не ги пишете от този ми пос очаквам вписване за участие ЗА 28 .02 .2010 Асистенция по време на трака от
                              rado_3456 и Ради Раденков
                              Младши участник
                              Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 23-02-10, 21:35.
                              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                              Коментар


                              • До: Лозен и приятели 24.01.2010

                                Първоначално публикуван от CZ 350 Преглед на мнение
                                Къде ще се кара?
                                ти да не си помислишче ше караме в Равно поле
                                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X