Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се пуши с лула?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: КАК СЕ ПУшИ С ЛУЛА?

    Любопитно ми е какви тютюни се слагат лулата.Като в наргиле ли ,ароматни само да си пуфкаш или може като цигарите разни, да се тровиш
    Където Бирата, Там и Аз...

    Коментар


    • #17
      До: КАК СЕ ПУшИ С ЛУЛА?

      Благодаря Тишо. Наистина доста полезна информация и поучителна за всички пушачи на цигари. След като прочетох всички мнения в блога, мога да кажа, че пушенето на лула е безвредно когато се спазват някои малки правила. А именно да се пуши на открито.

      Коментар


      • #18
        До: КАК СЕ ПУшИ С ЛУЛА?

        Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
        Любопитно ми е какви тютюни се слагат лулата.Като в наргиле ли ,ароматни само да си пуфкаш или може като цигарите разни, да се тровиш
        Прочети писаното от линка на Тишо и ще разбереш.

        Коментар


        • #19
          До: КАК СЕ ПУшИ С ЛУЛА?

          Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
          Прочети писаното от линка на Тишо и ще разбереш.
          не бях стигнал до там
          Какъв тютюн да пуша?
          какъвто ви харесва.
          ама май наргилето остава по добрия вариант за мене
          Където Бирата, Там и Аз...

          Коментар


          • #20
            До: КАК СЕ ПУшИ С ЛУЛА?

            Смятах да напиша инструкция, но Тишо ме е изпреварил...
            Пък, че "люти" на езичето, люти си...
            Де се изгуби ХристоТа, той, като му откраднаха джипа, даде обет, че ще откаже цигарите, ако си го намери... Е, намери го! Сега пуши лула. Та де го, да даде и той инструкции...

            Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
            ...ама май наргилето остава по добрия вариант за мене
            Ако помъкна и наргиле в джипа... но пък, ще си е атракция насред гората...
            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

            Коментар


            • #21
              До: КАК СЕ ПУшИ С ЛУЛА?

              Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
              Tютюни - Clan , Samson , Turner , Тilbury , Brookfield...
              инструкции за пушене на лула
              Не са за подценяване Borkum Rif и Captain Black

              Коментар


              • #22
                До: КАК СЕ ПУшИ С ЛУЛА?

                Снощи пуших една лула в къщи. Проветрих, обаче сега като влязох...какво да ви кажа. Стаята така ароматно мирише. Не се усеща миризмата на цигарите (които пушиха гостите и жена ми), а само остатъчния аромат на... незнам как да го опиша. Голям кеф.

                Коментар


                • #23
                  До: КАК СЕ ПУшИ С ЛУЛА?

                  Някой да сложи инструкциите в раздел 'систематизирана информация'

                  Коментар


                  • #24
                    До: КАК СЕ ПУшИ С ЛУЛА?

                    Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                    Снощи пуших една лула в къщи. Проветрих, обаче сега като влязох...какво да ви кажа. Стаята така ароматно мирише. Не се усеща миризмата на цигарите (които пушиха гостите и жена ми), а само остатъчния аромат на... незнам как да го опиша. Голям кеф.
                    същият ефект се постига по-лесно с някои ароматизирани пури и пурети
                    Войната е мир, свободата е робство, невежеството е сила.

                    Коментар


                    • #25
                      До: КАК СЕ ПУшИ С ЛУЛА?

                      Първоначално публикуван от ivanik1978 Преглед на мнение
                      същият ефект се постига по-лесно с някои ароматизирани пури и пурети
                      Не знам за какви пури казваш, но съм пушил няколко пъти, и нямаше особен ефект. И лула съм пушил, наистина аромата е страхотен.
                      Тютюна беше "Клан"
                      Но не споря, де, просто давам моят опит...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #26
                        До: Как се пуши с лула?

                        Пушенето на лула не е вредно,ако не е в затворено помещение.Паренето на езика изчезва след известно време,всъщност пушачът свиква с него.Димът от лулата не бива да се гълта,защото е по-силен от цигарения.От личен опит-пушач на цигари,по навик гълта дима от лулата и точно след третото гълтане повърна.Просто трябва да се придобият други навици.И последно:преди години имаше световна надпревара за Гинес за най-продължително пушене на една пълна лула.Спечели я един доста възрастен англичанин с невероятното време от 2 часа и 43 минути.
                        А най-добре - всички знаете...
                        Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
                        имат право да гласуват на избори.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Как се пуши с лула?

                          На времето пушех лула редовно. Един приятел ми беше донесъл доста пакети с тютюн от Холандия, най-различни - Клан, Самсон, някакъв Явая (ако не се лъжа), Редбул и др. Та отначало като пушиш верно е хубаво и ароматно, ама като пушиш редовно по няколко лули на ден за около 1-2 седмици ти обгарят рецепторите и после хубавия аромат остава само за околните пък за мене оставаше вкуса на пепелник в устата! Иначе дима не се вдишва в белия дроб като цигарите! Тютюните за лула са по богати на никотин и катран, но за разлика от цигарите не попадат в белия дроб, а чрез слюнката отиват в стомаха и от там се усвояват и тровят! Затова и на някои езици, като например турския и някои индиански диалекти, когато става дума за пушене на лула, казват "пия тютюн"! Не че съм полиглот, ама това го четох веднъж някъде!
                          "Do not correct a fool, for he will hate you;
                          Correct a wise man, for he will appreciate you."

                          Коментар


                          • #28
                            До: Как се пуши с лула?

                            Пробвал съм много пъти. Не става и... не'ам нерви.

                            Брат ми пуши лула - с такъв кеф и с такъв мерак, и такъв аромат наоколо, че да ти е драго да наблюдаваш. Ако ти се задържи интересът, ще го разпитам и ще ти съобщя подробности.

                            То по принцип е едва ли не цяло изкуство. Но мен ако питаш, зависи от характера. Ако си по-спокоен - за тебе е, струва си да овладееш изкуството. Ако си нервак, само ще си скъсаш нервите и пак ще си останеш на цигари.

                            Поздрави!
                            Искам България чиста!

                            Коментар


                            • #29
                              До: Как се пуши с лула?

                              Да, да! Нужна е психиката на английски лорд!
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар


                              • #30
                                До: КАК СЕ ПУшИ С ЛУЛА?

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Не знам за какви пури казваш, но съм пушил няколко пъти, и нямаше особен ефект.
                                е то акцентът е върху "някои ароматизирани" - конкретно имам предвид Backwoods в кафяв пакет (Ванилия)
                                Войната е мир, свободата е робство, невежеството е сила.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X