Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Направа на гарнитура ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Направа на гарнитура ?

    Здравейте !
    Къде в София могат да ми направят гарнитура за главата на ЦР-250 по стара такава? На "Пиротска" някаде май има човек който се занимава с такава дейност, но къде по точно? Аз съм от Монтана и ме интересува също някаде по-близо до мен дали правят гарнитури.
    Предварително благодаря на съдействалите

  • #2
    До: Направа на гарнитура ?

    Ако е много на зор работата ми я прати в Бургас и ще ти я пратя обратно. Тук има двама дето правят. Слагъл съм на форсирани мотори на коли и държат.

    Коментар


    • #3
      До: Направа на гарнитура ?

      Колега давам ти тел. на един майстор-работи бързо и невзима много.Тел.0898673618,София,ул.Странджа 92
      YAMAHA YZ426F

      Коментар


      • #4
        До: Направа на гарнитура ?

        Деян, 0888818620, стар майстор, всякакви гарнитури,кв.Орландовци.
        Много добра работа за отрицателно време. Позвъни му за точен адрес.
        Успех.
        ______2
        Е = MZ

        Коментар


        • #5
          До: Направа на гарнитура ?

          Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
          Ако е много на зор работата ми я прати в Бургас и ще ти я пратя обратно. Тук има двама дето правят. Слагъл съм на форсирани мотори на коли и държат.
          Ако имаш възможност да ми направиш тази услуга ще съм ти много благодарен. Напиши ми кординатите ти и евентуално утре ще ти пратя гарнитурата.

          Коментар


          • #6
            До: Направа на гарнитура ?

            Правените гарнитури са добри за временна употреба, защото материала от който се правят не издържа. Там където има контакт с антифриза около водната риза,се разлага клингерита и много бързо стига до металния пръстен,който държи компресията и тогава идва края. Аз съм слагал на автомобилите преди години когато трудно се намираха но никога не минаваха повече от 10х. км. Оригиналните гарнитури са импрегнирани с някакви смоли и издържат на контакта с горещия антифриз и не се разлагат.
            Стефан Дянков

            Коментар


            • #7
              До: Направа на гарнитура ?

              А на моя двутакров "звяр" му трябва долна гарнитура тази която е между цилиндара и скоростите. Клингерита дали ще издържи там
              KAWASAKI Let the good times roll

              Коментар


              • #8
                До: Направа на гарнитура ?

                Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
                А на моя двутакров "звяр" му трябва долна гарнитура тази която е между цилиндара и скоростите. Клингерита дали ще издържи там

                Едно време като малчуган, когато сам си правех руските и модерните чехски мотори там съм чукал и картон(от кутия за обувки) заедно с термоустойчив силикон и е карало с години, но това всичоко разбирасе на въздухари. А на теб ти препоръчвам да си вземеш истинска гарнитура и да си свършиш работата истински - най-малкото за собствено удовлетворение

                Коментар


                • #9
                  От: Направа на гарнитура ?

                  Привет колеги,темата е доста стара. Дали са актуални гореизброените координати ?
                  ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                  Коментар


                  • #10
                    От: До: Направа на гарнитура ?

                    Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                    Деян, 0888818620, стар майстор, всякакви гарнитури,кв.Орландовци.
                    Много добра работа за отрицателно време. Позвъни му за точен адрес.
                    Успех.
                    Съжалявам че вдигам така стара тема,но цяла сутрин търсих актуална информация за направа на гарнитури.
                    Попаднах на тази тема и въпреки,че Димо е писал 2008ма..... майстора и телефона са актуални!!! Току що се чухме с човека - много симпатичен и отзивчив по телефона!
                    Ако все още не сте намерили своята половинка...започнете с четвъртинка!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Направа на гарнитура ?

                      Очевидно е актуално и към днешна дата.
                      0888932647

                      Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X