Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Volkswagen Tiguan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Volkswagen Tiguan

    Добра е цената на ТО-то. Дано така и да остане.
    Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
    Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
    Volkswagen Bora AKL

    Коментар


    • #77
      До: Volkswagen Tiguan

      Dino,
      Не знам защо реши, че колата е нестабилна и МНООООООООГО зле на пясък?! Аз вече 3 месеца имам такъв и нарочно съм се завирал по всевъзможни пясъци (около мен дал Господ) и всеки път съм излизал без проблеми. Верно, трябва да спуснеш леко гумите, но иначе се справя отлично. За мене е добре, малко е автоматизирана, повече отколкото би ми се искало, но е супер!
      [FONT=Comic Sans MS]Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something. :)[/FONT]

      Коментар


      • #78
        Аз пък не знам защо ТИ реши,че някъде съм писал,че колата е нестабилна. А за пясъка си е така-халдекса просто си е такъв. Иначе си се справя добре. Обаче няма бутон за 4х4-то.

        Първоначално публикуван от Dino Преглед на мнение
        ...Какво мога да кажа,за да променя/допълня мнението си за Тигуан. Стабилен е,добре обезшумен,4х4-то е МНОООГО зле на пясък,но иначе се справя,вози една идея по-твърдо от Санта Фе(най-много съм карал него,като джип.Иначе е по-твърдо от голф 5,определено.)...
        ...И при висока скорост е стабилно и безшумно...
        Чети ВНИМАТЕЛНО ,преди да пишеш.

        Поздрави.
        Последно редактирано от cveti; 18-05-09, 19:41.
        Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
        Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
        Volkswagen Bora AKL

        Коментар


        • #79
          До: Volkswagen Tiguan

          Не искам да споря, излишно е. Извини ме, ако сам те засегнал. За мен колата е много добра, независимо, че няма бутон за 4х4. По-добра е от всичко, което съм карал до сега, съм карал доста
          [FONT=Comic Sans MS]Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something. :)[/FONT]

          Коментар


          • #80
            До: Volkswagen Tiguan

            Всеки има вкус,не оспорвам избора ви,изразявам ЛИЧНОТО си непроменяемо мнение.
            Последно редактирано от Dino; 15-05-09, 22:07.
            Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
            Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
            Volkswagen Bora AKL

            Коментар


            • #81
              До: Volkswagen Tiguan

              Първоначално публикуван от Dino Преглед на мнение
              Всеки има вкус,не оспорвам избора ви,изразявам ЛИЧНОТО си непроменяемо мнение.
              Колега,хайде признайси СТРАХОТЕН фен си на Тигуана,неспираш да се ровиш в всичко и най-вече в форумчето където има нещо за VW.Между другото няма нищо лошо дори те поздравявам,дошъл си на правилната марка.Махай корееца и не се чуди а вземай едно Тигуанче TDI!125KW.Ако искаш мога да ти дам да го пробваш как варви с 200 пак харчи 6.9л/на 100 нафта/ от 0-100 за 8.9сек.Надявам се всичко да го приемеш с усмивка!ПОЗДРАВИ!

              Коментар


              • #82
                До: Volkswagen Tiguan

                Колата съм я карал оф роуд. Много добре се държи като 4.4 но ходовете на окачването са мижави и става само за стръмни затревени поляни.

                Калата беше на 40 000 км и усещането в нея е като за много здрава и добре направена машина.
                Т5
                Crossrunner

                Коментар


                • #83
                  До: Volkswagen Tiguan

                  Първоначално публикуван от Калоян Кашавелов Преглед на мнение
                  Колега,хайде признайси СТРАХОТЕН фен си на Тигуана,неспираш да се ровиш в всичко и най-вече в форумчето където има нещо за VW.Между другото няма нищо лошо дори те поздравявам,дошъл си на правилната марка.Махай корееца и не се чуди а вземай едно Тигуанче TDI!125KW.Ако искаш мога да ти дам да го пробваш как варви с 200 пак харчи 6.9л/на 100 нафта/ от 0-100 за 8.9сек.Надявам се всичко да го приемеш с усмивка!ПОЗДРАВИ!

                  Tова че съм се поинтересувал малко не значи,че ще си взема висок Голф. А откъдето минах вчера със Санта Фе-то,Тигуана може само да си мечтае да мине. Снимки на самия път нямам,но на края му имаше само соц 4х4 возила и някоя друга ТЛК. И всички ме гледаха като попарени и викаха „Ма как мина...“ А и седемте места ги няма и комфорта и мястото... Не желая да влизам в спорове. Както казах всеки кара каквтото му харесва.
                  Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
                  Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
                  Volkswagen Bora AKL

                  Коментар


                  • #84
                    До: Volkswagen Tiguan

                    Първоначално публикуван от Dino Преглед на мнение
                    Tова че съм се поинтересувал малко не значи,че ще си взема висок Голф. А откъдето минах вчера със Санта Фе-то,Тигуана може само да си мечтае да мине. Снимки на самия път нямам,но на края му имаше само соц 4х4 возила и някоя друга ТЛК. И всички ме гледаха като попарени и викаха „Ма как мина...“ А и седемте места ги няма и комфорта и мястото... Не желая да влизам в спорове. Както казах всеки кара каквтото му харесва.
                    Вие наистина сте доста компетентен колега.Затова единственото нещо което мога да Ви кажа/макар,че се повтврям/ е да си го караш/СФ/че си му свикнал!Доста може да се спори за проходимоста на двта автомобила,ако искаш съм готов да ги пробваме,дай място и час за среща?Тези 7 места за който говориш,нали знаеш,че нестават за нищо друго освен за ДДС.А за да излъжем държавта има хиляди други начини!Забравих,че на теб няма къкво да ти обеснявам и без това си доста компетентен!

                    Коментар


                    • #85
                      До: Volkswagen Tiguan

                      Първоначално публикуван от Калоян Кашавелов Преглед на мнение
                      Вие наистина сте доста компетентен колега.Затова единственото нещо което мога да Ви кажа/макар,че се повтврям/ е да си го караш/СФ/че си му свикнал!Доста може да се спори за проходимоста на двта автомобила,ако искаш съм готов да ги пробваме,дай място и час за среща?Тези 7 места за който говориш,нали знаеш,че нестават за нищо друго освен за ДДС.А за да излъжем държавта има хиляди други начини!Забравих,че на теб няма къкво да ти обеснявам и без това си доста компетентен!
                      Явно не се познаваме изобщо,дори и виртуално,но ако прочете поне малко от постовете ми,ще разберете,че това е единствената кола,на чийто 3-ти ред влизам/сядам и аз(~1.80м висок) без никакви проблеми. Даже и двама души(възрастни) да са-пак е добре. А че съм му свикнал-да така е. Много по лсено е да свикнеш на меко,отколкото на твърдо возене. За всичко може да се спори. И пак ще кажа „За 60 000 да получа вдигнат Голф с меко казано странно табло,ама разбираш ли емблемата на VW отпред - не мерси.“ Има редици доста добри марки,а да се позовава човек на насажданото с години ГРЕШНО мнение,че Голфа е велик е меко казано тъпо. Айде да не си ги мерим. Глупаво е. Тоя имал тва онзи-онова. Е голямо чудо. Аз си имам СФ и ме кефи повече от всички други СУВ-ове в ценовия си клас,защото просто е по-добро. Само ЛР Фрилендър 2 е доста по-добър. Вие карате Тигуан и е нормално да си го защитавате,колега,но да се държим като в тунинг.бг с нападки и тн. е меко казано детинско и глупаво.

                      П.П. Не съм „излъгал“ държавата с нищо,защото не съм юридическо лице и колата не е взимана на името на фирма.

                      П.П. 2. Голфа трябва да е в СУВ1 клас-малки СУВ,но заради телгото му(1800кг) всички го слагат в СУВ2. В СУВ1 е номер 1,но в СУВ2 и СФ и Тигуан са почти на дъното.
                      Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
                      Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
                      Volkswagen Bora AKL

                      Коментар


                      • #86
                        До: Volkswagen Tiguan

                        VW Tiguan e в СУВ 1 сегмент ,за санта фе незнам,защото не фигурира в извадката на Асоциацията на автомобилните производители и техните оторизирани представители в България.

                        А новия Голф е световен автомобил на годината 2009!

                        Много поздрави!

                        Коментар


                        • #87
                          До: Volkswagen Tiguan

                          СУВ2 го пишат много често,не споря... А СФ-то е СУВ 2 клас.

                          Честито за новия Голф- ама той е с комън реил двигател,затова е автомобил на годината. Иначе чук. И Тигуана е с комън реил. Осетиха се швабите,че помпа-дюзата е стара като света,а и не е екологична.
                          Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
                          Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
                          Volkswagen Bora AKL

                          Коментар


                          • #88
                            До: Volkswagen Tiguan

                            Първоначално публикуван от Dino Преглед на мнение
                            СУВ2 го пишат много често,не споря... А СФ-то е СУВ 2 клас.

                            Честито за новия Голф- ама той е с комън реил двигател,затова е автомобил на годината. Иначе чук. И Тигуана е с комън реил. Осетиха се швабите,че помпа-дюзата е стара като света,а и не е екологична.
                            Не знаех ,че заради комън реил-а е станал световен автомобил на годината.

                            Коментар


                            • #89
                              До: Volkswagen Tiguan

                              Естествено,че не заради него. Исках да кажа,че без него нямаше да е. Иначе си е добра колицата. Просто не ми се нрави този „голфизъм“,който е насаден у хората. Защото е абсолютно безпричинен.
                              Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
                              Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
                              Volkswagen Bora AKL

                              Коментар


                              • #90
                                До: Volkswagen Tiguan

                                Изчетох цялата тема и мога да поспоря с доста от написано вътре. Tiguan e SUV 1, СФ е SUV 2 незнам кой къде гледа, да не говорим, че част от вносителите в България си слагат колите в който клас искат, свтовното деление не е точно като това в бг.
                                Мина се на коман-рейл по простата причина, че за да се направи помпа-дюзата EVRO 5 излиза много скъпо предвид, че само VW Group я ползва, а цялта рейка всички други и себестойността и е мн по-ниска. И сега пак VW са едни гърди напред с пиезо инжекторите, по-високото налягане, и 5 броя впръсквания на гориво( цитирам по памет, че не ми се рови из документацията). А и едно допълнение евро 5 и еуро 5 не се давам само за това че двигателят ти отговаря на определени екологични норми, има също и изисквания за безопасност и т.н., защо мислиш че като влязохме в ЕУ фиестите и другите малки колици им скочиха цените- защото трябваше да ми се сложат серийно ABS и за водача и за пътника до него и т.н.
                                п.п Снатафето го сравняваи с СУВ 2, където е и дали освен цената по нещо друго печели?!?!?!?!!?!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X