Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изо линии за България през 20м!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изо линии за България през 20м!

    Тази дистрибуция съдържа изо линии на България през 20м свалени от gpsmaps.de, който са разделени на 81 части. Частите са прозрачни, т.е. направени са за инсталация с някой друг картен продукт. Тъй като няма населени места и може да е трудно да изберете нужната местност, препоръчвам ви чрез мащаба на картата в MapSource да позиционирате местността която искате на екрана използвайки друг картен продукт, след което да смените продукта на BG Topo 20m и да изберете с инструмента за избиране на карти целият екран който виждате. Не забравяйте да изберете и нормалната карта която ползвате, защото качването на тези карти ще изтрие всички качени карти до момента в GPS-а.

    файловете с картите съдържани в тази компилация са собственост на gpsmaps.de. Аз не нося отговорност за верността им!

    Събин
    26.12.2005г.

    Файлът е 35MB(36 043 877b):

    *връзката за сваляне е махната по молба на gpsmaps.de*

  • #2
    Предложения? Коментари?

    Коментар


    • #3
      Перфектно! Това отдавна беше необходимо. Изо линии които да мога да си ги гледам само когато искам и то перфектни. Освен че са много прецизни покриват и територията на цялата страна. Между другото още един повод да се радвам на факта че съм с PDA + GPS. Всичките ми карти към момента са 72Мб
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #4
        Ако искате да изключите изо линиите - отивате в менюто с списъка на картите и ченгелчета за включ/изключ и вместо да цъкате една по една всичките 81 карти, можете да натиснете меню на GPS-а или да задържите върху екрана на PDA-то и да изберете "Hide Euro BG Topo 20m"

        После за да активирате показването на всички правите същото, но избирате "Show Euro BG Topo 20m"

        Коментар


        • #5
          По молба на Dr. Roger von Hentig от gpsmaps.de изтривам линка за сваляне. За повече информация се обърнете съм http://gpsmaps.de
          Последно редактирано от sabin; 16-02-07, 18:42.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X