Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От нищо нещо...

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От нищо нещо...

    Пък ти с модел дето става за дране се опитай да прережеш стропите на парашута като се заплетат да те видим.
    Не всички коли са Ландровери, не всички мадами са с мъде (има едни на Солни пазар вечер ) и не всички ножове са за дране.
    Пиши каквото искаш, темата е за хора които могат да надсокчат нарцисизма си.
    Аз бях до тук.


    Димата quadra ме подсети и реших да пусна снимки на тъй наречения парашутен нож, който бе в оборудването към всеки парашут
    Сигурно доста от колегите не са имали "щтастието" да видят и знаят какво е това нещо.
    Парашутен нож и от него негови производни,направени от мен в час по ТНТМ......ехх къде го това време.....


    п.п съжалявам за лошото качество на снимките но с това разполагам ако ги направя по-качествени ще ги сменим
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 10-01-08, 19:00.
    Land Rover Discovery:
    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

  • #2
    До: От нищо нещо...

    Много са си хубави снимките.
    На моят чирените са кафяви.
    Знаеш ли, пази го. Веднъж много говорихме с едни хора, и стигнахме до там, че сигурно са произведени по-малко от хиляда. Повечето отдавна са загубени, така че имаш хубаво рядко нещо.

    Коментар


    • #3
      До: От нищо нещо...

      Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
      Много са си хубави снимките.
      На моят чирените са кафяви.
      Знаеш ли, пази го. Веднъж много говорихме с едни хора, и стигнахме до там, че сигурно са произведени по-малко от хиляда. Повечето отдавна са загубени, така че имаш хубаво рядко нещо.
      И на този са кафяви на всички бяха такива.Ето още нестандартни работи в час по "трудово" на някой остриетата не са ковани от мен.Аз само съм ги до тунинговал... материал има от ресиор,от черупка на лагер,от някакви дискове за рязане на хартия...и т.нт.
      Прикачени файлове
      Land Rover Discovery:
      - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
      Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

      Коментар


      • #4
        До: От нищо нещо...

        Много са красиви.Поздравления за майсторството.

        Коментар


        • #5
          До: От нищо нещо...

          Поздравления и от мен. За съжаление вече рядък занаят.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            До: От нищо нещо...

            А стига бе ... Браво!
            То па остана в института. Утре ще го снимам и ти да се уплашиш)
            И аз имам мое изделие. Уникат. И работи, както предсказваше теорията

            Коментар


            • #7
              До: От нищо нещо...

              Стефане привет, а как се заточва острие от титан.

              Коментар


              • #8
                До: От нищо нещо...

                Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                Яааааааааааааа!!!!!!
                Стефан качи снимка!!!!!!!!!
                Не може да бъде, глейте к`во става хора!
                Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                Мда! Наистина качи! Значи сега ми дължи само един камион бира а не цяла фабрика. Стефане ако така продължаваш скоро може да дойде момент аз да черпя...

                Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                А стига бе ... Браво!
                То па остана в института. Утре ще го снимам и ти да се уплашиш)
                И аз имам мое изделие. Уникат. И работи, както предсказваше теорията


                Ахаа... атака снимай го и качи снимката да видят те..... и Венци и Димата....
                Land Rover Discovery:
                - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                Коментар


                • #9
                  До: От нищо нещо...

                  Снимах го. Обаче съм забравил как се окачват снимките(((

                  Коментар


                  • #10
                    До: От нищо нещо...

                    Цъкаш "отговор", после "управление на прикачени файлове". Избираш ги, после "изпрати", "затвори прозорец", "изпрати отговор".
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      До: От нищо нещо...

                      О, благодаря! Ето:
                      Секретното изделие Мачете - 1 е от коса марка Лись от Придворната Железария. Канията е от кожа на специално избран млад маркуч за поливане, чирените - от благородни сортове текстолит. Реже и трева и тънки дървета. Огъва се, но не пречи особено.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #12
                        До: От нищо нещо...

                        IСтефане пак ти казвам- кефиш ме с исказа си
                        Кажи как да си оправя връхчето на чекийката си- от титан е и се отчупи.

                        Коментар


                        • #13
                          До: От нищо нещо...

                          Олеле!
                          Абразиви. Обаче трябва да видя в тайните книги. Дано не забравя. Че сега трябва да тръгвам(((

                          Коментар


                          • #14
                            До: От нищо нещо...

                            Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                            О, благодаря! Ето:
                            Секретното изделие Мачете - 1 е от коса марка Лись от Придворната Железария. Канията е от кожа на специално избран млад маркуч за поливане, чирените - от благородни сортове текстолит. Реже и трева и тънки дървета. Огъва се, но не пречи особено.
                            ....почти си се доближил до оргинала.Айде иди сега обяснявай кефа от направеното от самия теб /като каза абразив, значи на канията трябва да има място и за брУса..../ нали ти върши работа....
                            Прикачени файлове
                            Land Rover Discovery:
                            - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                            Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                            Коментар


                            • #15
                              До: От нищо нещо...

                              Ти си извратен. Сега според тебе трябва да пробия дупки и да вържа бруса за канията. Още утре? НЕ! В болнични съм, и няма да правя никви дупки в никви брусове, това е незаконно!
                              То си има брус, ама ей го че съм забравил да го бутна в снимката(( Исках да му направя и на него кания, да стои накиснат във вода, като за коса. Обаче се оказа че и без това е вечно мокро, няма нужда.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X